NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

World Cup Bormio 2,5km fri kvinner

1 54 Nystad Claudia  GER   *14:20:00 7:46.4 0.0  
2 62 Jacobsen Astrid  NOR   *14:25:20 7:52.0 +5.6  
3 51 Roponen Riitta-Liisa  FIN   *14:18:00 7:55.7 +9.3  
4 63 Kuitunen Virpi  FIN   *14:26:00 7:59.8 +13.4  
5 59 Majdic Petra  SLO   *14:23:20 8:00.6 +14.2  
6 42 Boehler Stefanie  GER   *14:14:00 8:02.6 +16.2  
7 57 Shevchenko Valentina  UKR   *14:22:00 8:04.7 +18.3  
8 58 Follis Arianna  ITA   *14:22:40 8:05.3 +18.9  
9 48 Mischol Seraina  SUI   *14:16:00 8:06.8 +20.4  
10 56 Saarinen Aino Kaisa  FIN   *14:21:20 8:10.3 +23.9  
11 38 Confortola Antonella  ITA   *14:12:40 8:10.8 +24.4  
12 52 Bjoergen Marit  NOR   *14:18:40 8:10.9 +24.5  
13 27 Longa Marianna  ITA   *14:09:00 8:11.0 +24.6  
14 60 Kowalczyk Justyna  POL   *14:24:00 8:11.7 +25.3  
15 20 Bucher Silvana  SUI   *14:06:40 8:12.7 +26.3  
16 45 Valbusa Sabina  ITA   *14:15:00 8:14.2 +27.8  
17 37 Muerer Stemland Kristin  NOR   *14:12:20 8:14.3 +27.9  
18 29 Sarasoja Riikka  FIN   *14:09:40 8:15.6 +29.2  
19 46 Johaug Therese  NOR   *14:15:20 8:15.8 +29.4  
20 34 Fabjan Vesna  SLO   *14:11:20 8:16.0 +29.6  
21 47 Zeller Katrin  GER   *14:15:40 8:16.3 +29.9  
22 32 Tchekaleva Ioulia  RUS   *14:10:40 8:19.4 +33.0  
23 14 Jaskowiec Sylwia  POL   *14:04:40 8:19.9 +33.5  
24 55 Sachenbacher Stehle Evi  GER   *14:20:40 8:20.0 +33.6  
25 18 Erbenova Helena  CZE   *14:06:00 8:20.5 +34.1  
26 41 Genuin Magda  ITA   *14:13:40 8:20.9 +34.5  
27 31 Kristofferson Marthe  NOR   *14:10:20 8:22.3 +35.9  
28 61 Kalla Charlotte  SWE   *14:24:40 8:22.9 +36.5  
29 36 Tyldum Ingrid Aunet  NOR   *14:12:00 8:23.2 +36.8  
30 9 Brocard Elisa  ITA   *14:03:00 8:23.4 +37.0  
31 40 Kurkina Larisa  RUS   *14:13:20 8:24.3 +37.9  
32 26 Laurent Philippot Karine  FRA   *14:08:40 8:26.2 +39.8  
33 35 Smutna Katerina  AUT   *14:11:40 8:26.4 +40.0  
34 33 Fessel Nicole  GER   *14:11:00 8:26.8 +40.4  
35 53 Rotcheva Olga  RUS   *14:19:20 8:27.8 +41.4  
36 17 Tchepalova Julija  RUS   *14:05:40 8:28.2 +41.8  
36 49 Steira Kristin Stoermer  NOR   *14:16:40 8:28.2 +41.8  
38 12 Cuinet Aurore  FRA   *14:04:00 8:29.2 +42.8  
39 25 Hugue Coraline  FRA   *14:08:20 8:29.4 +43.0  
40 6 Orgue Laura  SPA   *14:02:00 8:29.7 +43.3  
41 44 Medvedeva Evgenia  RUS   *14:14:40 8:30.9 +44.5  
42 7 Badilatti Ursina  SUI   *14:02:20 8:32.4 +46.0  
43 2 Faivre Picon Anouk  FRA   *14:00:40 8:33.1 +46.7  
44 30 Elden Marte  NOR   *14:10:00 8:33.2 +46.8  
45 3 Shedenko Tatyana  KAZ   *14:01:00 8:33.8 +47.4  
46 43 Natsumi Madoka  JPN   *14:14:20 8:34.0 +47.6  
47 39 Prochazkova Alena  SVK   *14:13:00 8:35.1 +48.7  
48 22 Svendsen Sara  NOR   *14:07:20 8:35.8 +49.4  
49 16 Nesterenko Lada  UKR   *14:05:20 8:36.5 +50.1  
49 24 Sapronova Diana  RUS   *14:08:00 8:36.5 +50.1  
51 13 Boner Seraina  SUI   *14:04:20 8:36.6 +50.2  
52 15 Marek Kornelia  POL   *14:05:00 8:37.4 +51.0  
53 19 Tiagai Olga  RUS   *14:06:20 8:44.0 +57.6  
53 23 Sannikova Alena  BLR   *14:07:40 8:44.0 +57.6  
55 8 Barthelemy Laure  FRA   *14:02:40 8:44.5 +58.1  
56 4 Santer Stephanie  ITA   *14:01:20 8:44.7 +58.3  
57 11 Mannima Tatjana  EST   *14:03:40 8:50.8 +1:04.4  
58 1 Kobayashi Yuki  JPN   *14:00:20 8:52.9 +1:06.5  
59 50 Muranen Pirjo  FIN   *14:17:20 9:04.7 +1:18.3  
60 21 Lopatina Viktoria  BLR   *14:07:00 9:05.2 +1:18.8  
61 10 Tarvonen Silja  FIN   *14:03:20 9:12.0 +1:25.6  
62 5 Maciuszek Paulina  POL   *14:01:40 9:23.6 +1:37.2



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +