NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

World Cup Bormio 3,3km fri herrer

1 75 Piller Cottrer Pietro  ITA   *15:18:00 8:31.7 0.0  
2 74 Gjerdalen Tord Asle  NOR   *15:17:00 8:31.8 +0.1  
3 58 Jaks Martin  CZE   *15:04:20 8:33.5 +1.8  
4 46 Cologna Dario  SUI   *15:00:20 8:34.2 +2.5  
5 72 Di Centa Giorgio  ITA   *15:15:00 8:35.1 +3.4  
6 71 Soedergren Anders  SWE   *15:14:00 8:35.6 +3.9  
7 61 Vittoz Vincent  FRA   *15:05:20 8:36.3 +4.6  
8 66 Northug Petter  NOR   *15:09:00 8:37.7 +6.0  
9 53 Koukal Martin  CZE   *15:02:40 8:39.7 +8.0  
10 78 Bauer Lukas  CZE   *15:21:00 8:40.5 +8.8  
11 60 Legkov Alexander  RUS   *15:05:00 8:41.4 +9.7  
12 67 Checchi Valerio  ITA   *15:10:00 8:42.7 +11.0  
13 27 Heikkinen Matti  FIN   *14:54:00 8:43.0 +11.3  
14 55 Oestensen Simen  NOR   *15:03:20 8:43.7 +12.0  
15 76 Hetland Tor Arne  NOR   *15:19:00 8:44.0 +12.3  
16 77 Sommerfeldt Rene  GER   *15:20:00 8:45.6 +13.9  
17 65 Angerer Tobias  GER   *15:08:00 8:46.4 +14.7  
18 49 Filbrich Jens  GER   *15:01:20 8:47.3 +15.6  
19 63 Nousiainen Ville  FIN   *15:06:00 8:48.1 +16.4  
20 57 Jauhojaervi Sami  FIN   *15:04:00 8:49.4 +17.7  
20 59 Dementiev Eugeni  RUS   *15:04:40 8:49.4 +17.7  
22 40 Veerpalu Andrus  EST   *14:58:20 8:50.0 +18.3  
23 54 Hoffmann Christian  AUT   *15:03:00 8:50.4 +18.7  
24 32 Clara Roland  ITA   *14:55:40 8:50.5 +18.8  
25 37 Kozisek Dusan  CZE   *14:57:20 8:52.0 +20.3  
26 52 Bajcicak Martin  SVK   *15:02:20 8:53.6 +21.9  
27 20 Moriggl Thomas  ITA   *14:51:40 8:54.5 +22.8  
28 42 Livers Toni  SUI   *14:59:00 8:54.6 +22.9  
29 15 Stockinger Martin  AUT   *14:50:00 8:55.8 +24.1  
30 62 Pankratov Nikolai  RUS   *15:05:40 8:56.5 +24.8  
31 19 Rehemaa Aivar  EST   *14:51:20 8:57.1 +25.4  
32 24 Perl Curdin  SUI   *14:53:00 8:57.6 +25.9  
33 36 Santus Fabio  ITA   *14:57:00 8:58.5 +26.8  
34 41 Fischer Remo  SUI   *14:58:40 8:59.8 +28.1  
35 23 Perrillat Christophe  FRA   *14:52:40 9:00.0 +28.3  
35 38 Chebotko Nikolay  KAZ   *14:57:40 9:00.0 +28.3  
37 2 Diezig Thomas  SUI   *14:45:40 9:00.8 +29.1  
38 47 Gaillard Jean Marc  FRA   *15:00:40 9:01.0 +29.3  
39 29 Chernousov Ilia  RUS   *14:54:40 9:01.3 +29.6  
40 34 Johnsrud Sundby Martin  NOR   *14:56:20 9:02.8 +31.1  
41 56 Jonnier Emmanuel  FRA   *15:03:40 9:04.2 +32.5  
42 39 Miranda Cyril  FRA   *14:58:00 9:04.5 +32.8  
43 43 Mae Jaak  EST   *14:59:20 9:05.3 +33.6  
44 17 Manificat Maurice  FRA   *14:50:40 9:06.4 +34.7  
45 31 Zorzi Cristian  ITA   *14:55:20 9:07.3 +35.6  
46 64 Dahl John Kristian  NOR   *15:07:00 9:07.9 +36.2  
47 50 Kershaw Devon  CAN   *15:01:40 9:08.0 +36.3  
48 9 Hirner Manuel  AUT   *14:48:00 9:08.5 +36.8  
49 28 Batory Ivan  SVK   *14:54:20 9:10.0 +38.3  
50 73 Svartedal Jens Arne  NOR   *15:16:00 9:12.7 +41.0  
51 22 Poltaranin Alexey  KAZ   *14:52:20 9:13.0 +41.3  
52 70 Roenning Eldar  NOR   *15:13:00 9:13.4 +41.7  
53 68 Joensson Emil  SWE   *15:11:00 9:13.6 +41.9  
54 21 Rousselet Alexandre  FRA   *14:52:00 9:14.3 +42.6  
55 4 Vilarrubla Vicente  SPA   *14:46:20 9:16.0 +44.3  
56 1 Ruiz Diego  SPA   *14:45:20 9:18.1 +46.4  
57 25 Parfenov Andrey  RUS   *14:53:20 9:18.4 +46.7  
58 51 Rotchev Vassili  RUS   *15:02:00 9:19.7 +48.0  
59 69 Hattestad Ola Vigen  NOR   *15:12:00 9:20.6 +48.9  
60 33 Cherepanov Sergey  KAZ   *14:56:00 9:21.6 +49.9  
61 18 Burgermeister Reto  SUI   *14:51:00 9:23.0 +51.3  
62 30 Krezelok Janusz  POL   *14:55:00 9:25.0 +53.3  
63 14 Honda Shohei  JPN   *14:49:40 9:25.1 +53.4  
64 44 Ivanov Ivan  RUS   *14:59:40 9:27.4 +55.7  
65 3 Kimura Masaya  JPN   *14:46:00 9:29.7 +58.0  
66 13 Malak Michal  SVK   *14:49:20 9:30.4 +58.7  
67 48 Wenzl Josef  GER   *15:01:00 9:33.2 +1:01.5  
68 16 Kokk Kaspar  EST   *14:50:20 9:39.9 +1:08.2  
69 7 Gutierrez Javier  SPA   *14:47:20 9:47.9 +1:16.2  
70 12 Ionenkow Alexandr  BLR   *14:49:00 9:50.3 +1:18.6  
71 5 Thor Olsen Jonas  DAN   *14:46:40 9:52.2 +1:20.5  
72 26 Alypov Ivan  RUS   *14:53:40 9:54.0 +1:22.3  
73 8 Soulie Francesc  AND   *14:47:40 9:58.5 +1:26.8  
74 6 Kwak Adam  POL   *14:47:00 10:20.8 +1:49.1



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +