tysdag, jan 18, 2022 Today's Paper
SC Ranking
1 Lina Korsgren 25,418,240
2 Emil Persson 24,676,987
3 Tord Asle Gjerd... 24,385,393
4 Oskar Kardin 24,216,861
5 Andreas Nygaard 23,810,365
6 Morten Eide Ped... 23,770,464
7 Stian Hoelgaard 23,180,048
8 Emilie Fleten 23,004,776
9 Vetle Thyli 22,891,463
10 Max Novak 22,882,895
11 Marcus Johansso... 22,721,580
12 Ida Dahl 22,589,348
13 Ari Luusua 22,546,003
14 Øyvind Moen Fje... 22,432,536
15 Johannes Eklöf 22,376,373
16 Maxim Vylegzani... 22,198,295
17 Joar Thele 22,091,348
18 Anders Aukland 21,791,426
19 Britta Johansso... 21,776,404
20 Alexis Jeannero... 21,457,764
21 Klas Nilsson 21,303,164
22 Magnus Vesterhe... 21,271,171
23 Petter Eliassen 21,256,121
24 Andreas Holmber... 21,133,772
25 Torleif Syrstad 20,994,302
26 Kateřina Smutná... 20,585,702
27 Stanislav Řezáč... 20,354,486
28 Runar Skaug Mat... 20,302,221
29 Jiří Pliska 19,958,253
30 Simen Engebrets... 19,598,024
31 Sofie Elebro 19,390,814
32 Viktor Mäenpää... 19,144,440
33 Bastien Poirrie... 19,022,756
34 Nils Persson 18,481,257
35 Jenny Larsson 18,368,412
36 Roxane Lacroix 18,362,770
37 Petter Soleng S... 18,272,867
38 Jan Šrail 17,906,423
39 Mauro Brigadoi 17,773,675
40 Herman Paus 17,659,405
41 Isac Holmström 17,488,388
42 Elin Mohlin 17,279,576
43 Fabián Štoček... 17,092,303
44 Niklas Henrikss... 16,981,168
45 Théo Deswazière... 16,775,063
46 Antoine Auger 16,673,546
47 Arnaud Du Pasqu... 16,518,139
48 Václav Sedláček... 16,322,863
49 Alexey Dvoskin 16,244,816
50 Mart Kevin Põll... 16,189,987
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

Dette er helgens TV-program

Sport på TV sendes på flere forskjellige kanaler i vinter. Her følger en oversikt fra helg til helg.

Foto: Manzoni/NordicFocus

Her følger en oversikt over hvor du ser helgens TV-program.

Se også oversikten over hvilke kanaler som sender langrenn i vinter

TV 3 og V sport 1 kan streames på viaplay.no (krever abonnement på Viaplay). NRK sine sendinger kan sees gratis i NRK TV.

Onsdag 12. januar:

14.20 NRK1: Verdenscup skiskyting sprint kvinner, Ruhpolding

Torsdag 13. januar:

09:50 NRK1: VM i snøsport for parautøvere, langrenn og utfor på Lillehammer og Hafjell.

12:20 NRK2: World Cup alpint, super G menn i Wengen (Sveits)

14:20 NRK1: Verdenscup skiskyting sprint menn, Ruhpolding

Fredag 14. januar

12:15 NRK1: World Cup alpint, utfor menn i Wengen (Sveits)

12:50 NRK2: VM i snøsport for parautøvere, snøbrett på Lillehammer og Hafjell

14.20 NRK1: Verdenscup skiskyting stafett kvinner, Ruhpolding

17:15 NRK1: Høydepunkder fra VM i snøsport

17:55 V sport 1: World Cup hopp, menn kvalifisering (Zakopane)

20:10 V sport +: World Cup freeski, skicross i Nagiska (Canada)

Lørdag 15. januar

07:55 NRK1: Ski Classics, Reschenseerennen i Syd-Tyrol (Italia)

09:45 TV3: World Cup kombinert, hopp menn i Klingenthal (Tyskland)

09:50 NRK2: VM i snøsport for parautøvere, super G og skiskyting på Lillehammer og Hafjell

12:25 NRK1: World Cup alpint, utfor menn i Wengen (Sveits)

14.25 NRK1: Verdenscup skiskyting stafett menn, Ruhpolding

16:00 TV3: World Cup hopp, menn i Zakopane (Polen)

20:05 V sport 2: World Cup freeski, skicross i Nagiska (Canada)

Søndag 16. januar

09:50 NRK2: VM i snøsport for parautøvere: Alpin kombinasjon og skiskyting på Lillehammer og Hafjell

10:10 NRK1: World Cup alpint, slalåm 1. omgang menn i Wengen (Sveits)

11:25 NRK1: World Cup alpint, super G kvinner i Zauchensee (Østerrike)

12:30 NRK1: World Cup alpint, slalåm 2. omgang menn i Wengen (Sveits)

12:40 NRK1: Verdenscup skiskyting fellesstart kvinner, Ruhpolding

14:40 NRK1: Verdenscup skiskyting fellesstart menn, Ruhpolding

15:30 TV3: World Cup kombinert, langrenn menn i Klingenthal (Tyskland)

16:00 TV3: World Cup hopp, menn i Zakopane (Polen)

Tirsdag 18. januar

08:55 NRK1: VM i snøsport for parautøvere, langrenn på Lilehammer og Hafjell.

* Alle øvelser på TV3 og V sport-kanalene går også på Viaplay.
* NRKs sendinger kan også sees i NRK TV.
* TV 2s sendinger kan også sees i TV 2 Play. 

Full oversikt for sendinger fra para-VM – VM i snøsport

Torsdag 13. januar:

10.00-14.00: Alpint og langrenn – NRK1

20.50-21.00: Høydepunkter fra dagen – NRK1

Fredag 14. januar:

13.00-16.00: Snøbrett parallellslalåm – NRK2

Lørdag 15. januar:

10.00-15.30: Skiskyting og alpint – NRK2

Søndag 16. januar:

10.00-16.00: Skiskyting og alpint – NRK2

Tirsdag 18. januar:

09.00-15.00: Langrenn – NRK1

20.50-21.00: Høydepunkter fra dagen – NRK1

Onsdag 19. januar:

10.00-12.00: Alpint – NRK1

13.00-15.00: Alpint – NRK1

20.50-21.00: Høydepunkter fra dagen – NRK1

Torsdag 20. januar:

10.00-14.00: Skiskyting og alpint – NRK1

14.00-15.30: Alpint – NRK2

20.50-21.00: Høydepunkter fra dagen – NRK1

Fredag 21. januar:

10.00-11.30: Alpint – NRK1

13.00-15.30: Snøbrettcross og alpint – NRK2

Lørdag 22. januar:

10.00-15.00: Alpint, langrenn og snøbrett – NRK2

Søndag 23. januar:

10.00-11.00: Langrenn – NRK2

12.00-15.00: Langrenn og alpint – NRK2

Mest lest
Bli medlem nå