onsdag, des 7, 2022 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 25,562,006
2 Ida Dahl 24,839,273
3 Andreas Nygaard 24,633,945
4 Tord Asle Gjerd... 24,584,380
5 Lina Korsgren 24,484,047
6 Oskar Kardin 24,312,698
7 Britta Johansso... 24,058,203
8 Johannes Eklöf 24,013,294
9 Max Novak 23,921,189
10 Astrid Øyre Sli... 23,754,472
11 Emilie Fleten 23,416,363
12 Morten Eide Ped... 23,402,906
13 Kasper Stadaas 23,372,337
14 Ermil Vokuev 23,155,152
15 Stian Hoelgaard 23,119,309
16 Johan Hoel 23,094,196
17 Runar Skaug Mat... 22,726,499
18 Maxim Vylegzhan... 22,671,721
19 Vetle Thyli 22,530,051
20 Herman Paus 22,492,362
21 Magnus Vesterhe... 22,299,171
22 Marcus Johansso... 21,942,740
23 Anders Aukland 21,690,765
24 Torleif Syrstad 21,609,107
25 Joar Thele 21,527,809
26 Karstein Johaug 21,461,033
27 Jiří Pliska 21,021,748
28 Torgeir Sulen H... 20,862,822
29 Eddie Edström 20,738,799
30 Gabriel Höjlind... 20,657,291
31 Stanislav Řezáč... 20,425,274
32 Axel Jutterströ... 20,170,582
33 Klas Nilsson 19,965,758
34 Nils Dahlsten 19,937,621
35 Thomas Ødegaard... 19,696,746
36 Jan Šrail 19,570,618
37 Simen Engebrets... 19,178,110
38 Bastien Poirrie... 19,138,063
39 Sofie Elebro 19,117,183
40 Mauro Brigadoi 18,992,619
41 Alexey Shemiaki... 18,653,161
42 Stian Berg 18,652,088
43 Viktor Mäenpää... 18,487,671
44 Arnaud Du Pasqu... 18,285,573
45 Aleksandr Grebe... 18,267,363
46 Dmitriy Bagrash... 18,225,082
47 Anikken Gjerde ... 18,209,193
48 Petter Soleng S... 18,089,523
49 Fabián Štoček... 17,925,232
50 Olga Tsareva 17,877,070
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

Astridbekkrennet 2010

Resultatliste G 10 år 1,0km klas.   Return Plass Navn Klubb                  Tid   Haugen,Kristian Urdahl Roterud IL 05:12   Hårstadhaugen,Jon Vestringen IL 04:21   KVERNSTUEN,JARMUND ØYEN Lom IL 04:25   Nerjordet,Petter Vestringen IL 04:51   Ringlund,Ole Anton Tormod Skilag 04:57   Stalenget,Peder Øyer-Tretten IF 04:19   Synstnes,Erlend Lom IL 04:44 Resultatliste G 9 år 1,0km […]

Resultatliste G 10 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Haugen,Kristian Urdahl Roterud IL 05:12
  Hårstadhaugen,Jon Vestringen IL 04:21
  KVERNSTUEN,JARMUND ØYEN Lom IL 04:25
  Nerjordet,Petter Vestringen IL 04:51
  Ringlund,Ole Anton Tormod Skilag 04:57
  Stalenget,Peder Øyer-Tretten IF 04:19
  Synstnes,Erlend Lom IL 04:44
Resultatliste G 9 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Alsberg,Erik Rudsbygd IL 05:54
  Alsberg,Ivar Rudsbygd IL 05:51
  Bakken,Eskil Ringebu/Fåvang SK 05:16
  Bergum,Even Vestringen IL 07:53
  Hestetræet,Truls Lillehammer Skiklub 05:40
  Hoff-Nordstrand,Jørgen Roterud IL 05:05
  Høystad,Sjur Erik Ringebu/Fåvang SK 07:17
  Johansen,Ole Vestringen IL 05:51
  Linn,Håvard Follebu SK 05:25
  Wangen,Erling Lillehammer Skiklub 04:55
Resultatliste G 8 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Berger,Isak Skari Lillehammer Skiklub 04:56
  Mittet,Johannes Staune Roterud IL 05:27
DNS Muriteigen,Magnus Sør-Fron IL  
  Rud,Elias Søre Ål IL 07:29
  Sjur,Sætre Harpefoss IL 05:57
  Stubrud,Bjørn Lindvik Søre Ål IL 05:11
  Synstnes,Marius Lom IL 05:27
Resultatliste J 10 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bergum,Sigri Øyer-Tretten IF 04:29
  Gullikstad,Pernille Søre Ål IL 04:59
  Korslund,Andrine Roterud IL 04:22
  Kvam,Eline Øyer-Tretten IF 04:33
  Liane,Linea Øyer-Tretten IF 04:50
  Nøvik,Idun Virik Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL 05:34
DNS Rønningen,Rannveig Ringebu/Fåvang SK  
  Rønn,Kristine Harpefoss IL 04:26
  Slåen,Anna Tormod Skilag 04:33
  Stubrud,Hege Lindvik Søre Ål IL 04:29
  Svartbrenna,Sigrid Dombås IL 05:21
  Øium,Amalie Tormod Skilag 05:25
Resultatliste J 9 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bossum,Ingvild Søre Ål IL 05:50
  Fossheim Asplin,Tuva Otilie Follebu SK 05:42
  Hilleren,Selma Stakston Lillehammer Skiklub 05:35
  Johansen,Ida Vestringen IL 06:32
  Strandlien,Mette Ringebu/Fåvang SK 06:02
  Teige,Ingrid Rudi Kvam IL 05:41
Resultatliste J 8 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Andberg,Aurora Lillehammer Skiklub 06:45
  Bergum,Live Lerfald Øyer-Tretten IF 06:46
  Evensen,Hanna Søre Ål IL 07:34
  Heringstad,Sigrid Heidal IL 06:13
  Høgås,Julie Eriksen Roterud IL 06:38
  Nustad,Marion Halvorsen Øyer-Tretten IF 05:51
  Ringlund,Ida Kristine Tormod Skilag 07:28
  Slåen,Marie Tormod Skilag 06:18
  Vaadal,Marte Mo Roterud IL 06:09
  Wassrud,Emma Sør-Fron IL 05:54
Resultatliste G 12 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skaarseth,Iver Lillehammer Skiklub 08:09 + 00:00
2 Wassrud,Emil Sør-Fron IL 08:25 + 00:16
3 Sætre,Sivert Harpefoss IL 08:31 + 00:22
4 Udnæs,Oskar Roland Lillehammer Skiklub 08:36 + 00:27
5 Husom,Amund Kirkebøen Lillehammer Skiklub 08:42 + 00:33
6 Holmestad,Amund Follebu SK 08:50 + 00:41
7 Hårstadhaugen,Halvor Vestringen IL 08:54 + 00:45
8 Offigstad,Håvard Søre Ål IL 09:17 + 01:08
9 Kleiven,Iver Lalm IL 09:18 + 01:09
9 Bossum,Andreas Søre Ål IL 09:18 + 01:09
11 Gårderløkken,Jens Tormod Skilag 09:20 + 01:11
12 Offigstad,Johan Øyer-Tretten IF 09:26 + 01:17
13 Murud,Eivind Krokan Roterud IL 09:37 + 01:28
14 Høyem,Jacob Rosenvinge Søre Ål IL 09:38 + 01:29
15 Hysjulien,Mads Andre L. Vestringen IL 09:40 + 01:31
15 Udnæs,Elias Roland Lillehammer Skiklub 09:40 + 01:31
17 Gjevre,Sondre Dahl Søre Ål IL 09:44 + 01:35
18 Hattestad,Erik Roterud IL 09:51 + 01:42
19 Volberg,Eskil Sør-Fron IL 10:00 + 01:51
20 Strandlien,Kristian Ringebu/Fåvang SK 10:01 + 01:52
21 Mittet,Andreas Staune Roterud IL 10:15 + 02:06
22 Øium,Anders Tormod Skilag 10:20 + 02:11
23 Pettersen,Øyvind Bryhn Øyer-Tretten IF 10:23 + 02:14
24 Aulstad,Brage Vestringen IL 10:36 + 02:27
25 Evensen,Anton H. Søre Ål IL 10:37 + 02:28
26 Muriteigen,Jon Sør-Fron IL 10:51 + 02:42
27 Strand,Erlend Sør-Fron IL 11:07 + 02:58
28 Vaglum,Ener Søberg Søre Ål IL 13:24 + 05:15
29 Bilstad,Oskar Lillehammer Skiklub 14:56 + 06:47
DNS Morken,Iver Andreas Fosse Sør-Fron IL  
DNS Hagen,Simen Heidal IL  
DNS Fossehagen,Knut Ole Sør-Fron IL  
Resultatliste G 11 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sveen,Vebjørn Redalen IL 08:50 + 00:00
2 Kjorstad,Asmund Harpefoss IL 09:07 + 00:17
3 Andberg,Fridtjof Myrvold Lillehammer Skiklub 09:28 + 00:38
4 Nørstegård,Jo Lesjaskog IL 09:33 + 00:43
5 Bjørnsgaard,Lars Lillehammer Skiklub 09:40 + 00:50
6 Kvålshagen,Frank Lalm IL 09:44 + 00:54
7 Krüger,Espen Hegstad Lyn Ski 09:45 + 00:55
8 Jansson,Markus Ringebu/Fåvang SK 10:08 + 01:18
9 Wangen,Sigurd Lillehammer Skiklub 10:27 + 01:37
10 Offigstad,Simen Øyer-Tretten IF 10:46 + 01:56
11 Wøien Stø,Øivind Lillehammer Skiklub 10:59 + 02:09
12 Horten,Sylfest Søre Ål IL 11:05 + 02:15
13 Lyshaug,Lars Øyer-Tretten IF 11:06 + 02:16
14 Tørres,Jens Gjelland Roterud IL 11:10 + 02:20
15 Jacobsen Vaet,Jørgen Lillehammer Skiklub 11:29 + 02:39
16 Korstad,Jørgen Sør-Fron IL 11:38 + 02:48
17 Støeng,Eivind Bang Hamar SK 11:50 + 03:00
18 Lie,Kristoffer Øyer-Tretten IF 11:55 + 03:05
19 Grindaker,Tor Kristian Roterud IL 12:57 + 04:07
DNS Borgli,Even Skjaker Jaren IL  
Resultatliste J 12 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nordlunde,Mari Follebu SK 09:03 + 00:00
2 Korslund,Martine Roterud IL 09:17 + 00:14
3 Nøvik,Mari Virik Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL 09:38 + 00:35
4 Vaadal,Hanne Mo Roterud IL 09:44 + 00:41
5 Linvollen,Inger Marit Roterud IL 10:31 + 01:28
6 Hilleren,Elida Stakston Lillehammer Skiklub 10:58 + 01:55
7 Tromsnes,anne Ringebu/Fåvang SK 13:40 + 04:37
Resultatliste J 11 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Stakston,Sigrid Søre Ål IL 08:55 + 00:00
2 Arnekleiv,Juni Dombås IL 09:12 + 00:17
3 Lund Aakre,Oda Lom IL 09:37 + 00:42
4 Rud,Eline Søre Ål IL 11:01 + 02:06
5 Myrvang,Ingrid Strandbygda IL 11:11 + 02:16
6 Hoff-Norstrand,Ingrid Roterud IL 11:16 + 02:21
7 Slettom,Tora Lom IL 11:20 + 02:25
8 Skyttermoen,Silje Therese Follebu SK 11:21 + 02:26
9 Høgås,Emilie Eriksen Roterud IL 11:24 + 02:29
10 Hanslien,Synne Svarstad Lillehammer Skiklub 11:26 + 02:31
11 Eineteig,Andrea Lund Gjøvik SK 11:50 + 02:55
12 Midtmageli,Frida Asdøl Øyer-Tretten IF 11:52 + 02:57
13 Kleiven,Ingrid Lalm IL 11:53 + 02:58
14 Berger,Guro Skari Lillehammer Skiklub 12:17 + 03:22
15 Bergum,Malin Vestringen IL 21:43 + 12:48
DNS Sveen,Marion Heidal IL  
Resultatliste G 14 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Slettom,Sjur Lom IL 09:50 + 00:00
2 Stenshagen,Mattis Follebu SK 10:05 + 00:15
3 Josten,Eirik Lillehammer Skiklub 10:10 + 00:20
4 Lund Aakre,Brage Lom IL 10:18 + 00:28
5 Jansson,Sander Ringebu/Fåvang SK 10:42 + 00:52
6 Høystad,Kristian Ringebu/Fåvang SK 10:51 + 01:01
7 Hanslien,Iver Andreas Lillehammer Skiklub 10:58 + 01:08
8 Jakobsen,Sindre Bergan Roterud IL 10:59 + 01:09
9 Slåen,anders Tormod Skilag 11:07 + 01:17
10 Stubrud,Håkon Lindvik Søre Ål IL 11:09 + 01:19
11 Johnsen,Karl Jonas Follebu SK 11:10 + 01:20
12 Bratland,Øivind Vestringen IL 11:54 + 02:04
13 Haugen,Johannes Roterud IL 11:58 + 02:08
14 Fossheim Asplin,Peder Follebu SK 12:03 + 02:13
15 Strandlien,Håvard Ringebu/Fåvang SK 12:13 + 02:23
15 Vaadal,Håvard Mo Roterud IL 12:13 + 02:23
17 Stuan,Håkon Helgestad Nordbygda/Løten ski 12:24 + 02:34
18 Trøstaker,Niklas Ringebu/Fåvang SK 12:26 + 02:36
Resultatliste G 13 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Stakston,Petter Søre Ål IL 11:03 + 00:00
2 Kjonerud,Håkon Roterud IL 11:08 + 00:05
3 Helgestad,Fredrik Hamar SK 11:12 + 00:09
4 Rudland,Hans Kristian H. Kvam IL 11:45 + 00:42
5 Staum,Erik Follebu SK 11:55 + 00:52
6 Gullikstad,Henrik Søre Ål IL 11:57 + 00:54
7 Rønn,Kjetil Harpefoss IL 12:03 + 01:00
8 Aurmo,Erik Lom IL 12:04 + 01:01
9 Brøste,Simen Eide Lillehammer Skiklub 12:05 + 01:02
10 Støeng,Sverre Bang Hamar SK 12:06 + 01:03
11 Myrvang,Fredrik Strandbygda IL 12:08 + 01:05
12 Hagen,torstein Kvam IL 12:09 + 01:06
13 Riksaasen,Bjørn Georg Vågå IL 12:13 + 01:10
14 Skyttermoen,Christian Follebu SK 12:18 + 01:15
15 Risdal,Torger Bjørnson Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL 12:24 + 01:21
15 Brusveen,Torstein Furuseth Vingrom IL 12:24 + 01:21
17 Kvålen,Torger Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL 12:40 + 01:37
18 Staum,Simen Follebu SK 12:46 + 01:43
19 Granseth,Henrik Roland Lillehammer Skiklub 13:03 + 02:00
20 Strømsvåg,Martinus Roterud IL 13:08 + 02:05
21 Isum,Vemund Lindstad Øyer-Tretten IF 13:11 + 02:08
22 Bjerke,Anders Haukaas Lillehammer Skiklub 13:25 + 02:22
22 Snerle,Martin Lalm IL 13:25 + 02:22
24 Kampesveen,Marcus Vestringen IL 13:27 + 02:24
25 Frydenlund,Patrik Vågå IL 13:38 + 02:35
26 Bakken,Johan Ringebu/Fåvang SK 13:39 + 02:36
27 Myhrmoen,Jonas Dombås IL 13:40 + 02:37
28 Kleiven,Estin Lalm IL 13:43 + 02:40
29 oscar ntambwe,gift Follebu SK 14:29 + 03:26
30 Sande,Nils Andreas Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL 14:30 + 03:27
31 Veslum,Frederik Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL 14:42 + 03:39
32 Rønningen,Pål Anders Ringebu/Fåvang SK 15:07 + 04:04
Resultatliste J 15 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nyeng,Maria Ringebu/Fåvang SK 18:04 + 00:00
2 Krüger,Solveig Hegstad Lyn Ski 18:17 + 00:13
3 Hilleren,Nikoline Stakston Lillehammer Skiklub 19:02 + 00:58
3 Isum,Signe Lindstad Øyer-Tretten IF 19:02 + 00:58
5 Bø,Kristiane Vollum Lillehammer Skiklub 19:20 + 01:16
6 Bø Bratlien,Siril Gausdal Skilag 19:44 + 01:40
7 Bø,Ane Hovde Lom IL 20:29 + 02:25
DNS Båtnes,Agathe Strand Lillehammer Skiklub  
Resultatliste J 14 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Håkenstad-Bråten,Marte Lillehammer Skiklub 11:48 + 00:00
2 Bergehagen,Anna Lillehammer Skiklub 11:50 + 00:02
3 Nordlunde,Marte Follebu SK 11:58 + 00:10
4 Haug,Karoline Hamar SK 12:02 + 00:14
5 Linn,Sigrid Follebu SK 12:19 + 00:31
6 Grøthe,Hanne Tormod Skilag 12:56 + 01:08
7 Kjorstad,Mari Harpefoss IL 13:33 + 01:45
8 Hamnes,Idunn Øyer-Tretten IF 15:29 + 03:41
Resultatliste J 13 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Eineteig,Malene Lund Gjøvik SK 12:55 + 00:00
2 Sagstuen,Susann Gjøvik SK 13:16 + 00:21
3 Heringstad,Ingrid Heidal IL 13:32 + 00:37
4 Gårderløkken,Julie Tormod Skilag 13:38 + 00:43
5 Øyjordet,Lisell Lom IL 13:40 + 00:45
6 Arnekleiv,Maja Dombås IL 13:44 + 00:49
7 Øren,Karoline Bye Lillehammer Skiklub 13:45 + 00:50
8 Teige,Martine Rudi Kvam IL 13:59 + 01:04
9 Aa,Ragnhild Rykhus Dombås IL 14:15 + 01:20
10 Mæhlum,Ida Elisa Råbøl Søre Ål IL 14:24 + 01:29
11 Hestetræet,Marie Lillehammer Skiklub 14:46 + 01:51
12 Bergseng,Kristine Dombås IL 15:20 + 02:25
13 Midtmageli,Synne Asdøl Øyer-Tretten IF 16:07 + 03:12
14 Evensen,Elise H. Søre Ål IL 16:55 + 04:00
15 Haugen,Marit Tormod Skilag 20:53 + 07:58
DNS Nordølum,Hanne Berit Tuterud Øyer-Tretten IF  
Resultatliste Menn senior 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Østberg,Eivind Flugstad Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 27:43 + 00:00
2 Hennum,Anders Brun Lier IL 28:38 + 00:55
3 Moslet,Kristoffer Robin Stokke IL 29:05 + 01:22
4 Garmo,Hallgeir Garmo IL 29:44 + 02:01
5 Bleken,Magnus Rudsbygd IL 30:09 + 02:26
6 Offigstad,Oddvin Øyer-Tretten IF 30:36 + 02:53
7 Hals,Magnus Heming IL 31:09 + 03:26
8 Øvstehage,Ole Amund Vestringen IL 32:53 + 05:10
9 Øvstehage,Inge Kjartan Vestringen IL 34:31 + 06:48
10 Janson,Fridtjov Valde Ringebu/Fåvang SK 42:07 + 14:24
DNS Aspebakken,Odd Eilif Lillehammer Skiklub  
Resultatliste M 19/20 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nyeng,Emil Ringebu/Fåvang SK 28:07 + 00:00
2 Nordrum,Martin Valberg Ringebu/Fåvang SK 29:08 + 01:01
3 Buhaug,Mads Øyer-Tretten IF 31:39 + 03:32
DNS Garmo,Trygve Garmo IL  
NC Eriksson,Michael Lillehammer Skiklub  
Resultatliste M 18 år 7,5km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hjelstuen,Håkon Lyn Ski / Team Kollen 21:13 + 00:00
2 Carlson,Håkon Hjelle Lillehammer Skiklub 22:48 + 01:35
3 Husom,Erland Kirkebøen Lillehammer Skiklub 23:38 + 02:25
4 Tromsnes,Pål Ringebu/Fåvang SK 24:18 + 03:05
Resultatliste M 17 år 7,5km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Krüger,Simen Hegstad Lyn Ski 21:29 + 00:00
2 Granseth,Robert Lillehammer Skiklub 22:42 + 01:13
3 Hovde Bø,Gaute Lom IL 22:50 + 01:21
4 Hovde Bø,Andreas Lom IL 23:01 + 01:32
5 Bjerklund,Fredrik Stensvold Øyer-Tretten IF 23:56 + 02:27
6 Øvstehage,Martin Vestringen IL 24:59 + 03:30
7 Hattestad,Petter Vingrom IL 25:25 + 03:56
Resultatliste G 16 år 7,5km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Furuli,Oliver Bræin Lillehammer Skiklub 21:06 + 00:00
2 Bakkum,Glenn Øyer-Tretten IF 21:24 + 00:18
3 Holtklimpen,Amund Roterud IL 21:50 + 00:44
4 Kjonerud,Kristian A Roterud IL 22:15 + 01:09
5 Vestli,Torstein Strandbygda IL 22:24 + 01:18
6 Welinder,Mikael Jaren IL ski 23:20 + 02:14
7 Nordlunde,Kristoffer Follebu SK 23:21 + 02:15
8 Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub 23:33 + 02:27
9 Mork,Jon Anders Nilsen Sør-Fron IL 25:31 + 04:25
DNS Richenberg,Eirik Bråten Lillehammer Skiklub  
Resultatliste G 15 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Tyrom,Kjetil Follebu SK 15:40 + 00:00
2 Elisenberg,Jørgen Hamar SK 15:45 + 00:05
3 Nordrum,Bård Ringebu/Fåvang SK 16:14 + 00:34
4 Kvåle,Bjørnar Brandbu IF 16:20 + 00:40
5 Kleiven,Imbert Lalm IL 16:44 + 01:04
6 Netteland,Henrik Nordbygda/Løten ski 16:47 + 01:07
7 Bjørnson,Erling Follebu SK 17:19 + 01:39
8 Riksaasen,Steinar Vågå IL 17:21 + 01:41
9 Hestetræet,Kristoffer Lillehammer Skiklub 17:24 + 01:44
10 Bjerke,Oddgeir Hauksaas Lillehammer Skiklub 17:32 + 01:52
11 Bergum,Anders Gjøvik SK 17:47 + 02:07
12 Aa,Syver Rykhus Dombås IL 17:49 + 02:09
13 Kleiven,Anders Lalm IL 17:56 + 02:16
14 Østensen,Ørjan Follebu SK 18:50 + 03:10
15 tromsnes,knut Ringebu/Fåvang SK 21:36 + 05:56
DNS Bjørnsgaard,Hans Lillehammer Skiklub  
DNS Askeland,Simen Ringebu/Fåvang SK  
DNS Hagen,Ola Heidal IL  
Resultatliste Kvinner senior 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nustad,Unni Halvorsen Øyer-Tretten IF 19:45 + 00:00
2 Øvstehage,Hilde Ingeborg Vestringen IL 21:07 + 01:22
Resultatliste K 17 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Thyli,Mathilde Raufoss IL 16:39 + 00:00
2 Blystad,Oda Hovelstuen Hamar SK 17:23 + 00:44
3 Dehli,Marte Brøttum IL 17:32 + 00:53
4 Staum,Hege Follebu SK 18:03 + 01:24
5 Haugen,Berit Kvernstad Ringebu/Fåvang SK 18:36 + 01:57
DNS Byfuglien,Marianne Brumunddal Ski  
DNS Bjørnsgaard,Marthe Lillehammer Skiklub  
DNS Svendby,Kine Hagelund Brumunddal Ski  
Resultatliste J 16 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Murud,Thea Krokan Roterud IL 16:17 + 00:00
2 Hjelstuen,Kristin Lyn Ski 16:39 + 00:22
3 Jansson,Lena Ringebu/Fåvang SK 17:13 + 00:56
4 Riksaasen,Anniken Sofie Vågå IL 17:35 + 01:18
5 Bø,Julie Vollum Lillehammer Skiklub 18:16 + 01:59
6 Skjelsvik,Silje Lillehammer Skiklub 18:26 + 02:09
7 Skyttermoen,Nathalie Follebu SK 19:03 + 02:46
8 Heringstad,Mari Heidal IL 20:15 + 03:58
9 Sigstad,Mari Vassdokken Kvam IL 20:27 + 04:10
DNS Lunde,Elin Varteig IL  
Resultatliste K 18 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kvåle,Barbro Brandbu IF 16:35 + 00:00

▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒ ▒▒ å▒ ▒,▒▒▒ ▒▒▒▒.   ▒▒▒▒▒▒
Du er på rett sted! Velkommen til det digitale hjemmet til langrenn.

Fortsett å lese artikkelen som medlem

 
 
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr     Ubegrenset tilgang
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr     Ubegrenset tilgang
Mest lest
▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒                  ▒▒▒
  ▒▒▒▒▒▒,▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒
  ▒å▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒,▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒
  ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒,▒▒▒▒▒▒▒ Ø▒▒▒ ▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒
  ▒▒▒▒▒▒▒▒▒,▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒
  ▒▒▒▒▒▒▒▒,▒▒▒ ▒▒▒▒▒