onsdag, mar 22, 2023 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 26,400,000
2 Ida Dahl 25,906,176
3 Astrid Øyre Sli... 25,768,596
4 Andreas Nygaard 25,418,129
5 Kasper Stadaas 24,731,571
6 Max Novak 24,408,540
7 Tord Asle Gjerd... 24,248,079
8 Johan Hoel 24,117,279
9 Stian Hoelgaard 24,037,047
10 Johannes Eklöf 24,019,556
11 Emilie Fleten 23,949,765
12 Britta Johansso... 23,924,237
13 Oskar Kardin 23,820,113
14 Karstein Johaug 23,519,136
15 Herman Paus 23,431,681
16 Morten Eide Ped... 23,346,829
17 Magnus Vesterhe... 23,275,683
18 Runar Skaug Mat... 23,109,109
19 Torleif Syrstad 23,032,412
20 Amund Riege 22,946,604
21 Axel Jutterströ... 22,774,131
22 Thomas Ødegaard... 22,616,802
23 Marcus Johansso... 22,412,961
24 Chris Andre Jes... 22,054,623
25 Eddie Edström 22,041,570
26 Magni Smedås 22,009,728
27 Petter Stakston 21,918,627
28 Torgeir Sulen H... 21,672,716
29 Anders Aukland 21,419,670
30 Nils Dahlsten 21,377,545
31 Joar Thele 21,322,744
32 Klas Nilsson 21,163,179
33 Thomas Joly 21,150,235
34 Patrick Fossum ... 20,725,034
35 Vetle Thyli 20,647,963
36 Lina Korsgren 20,364,067
37 Jan Šrail 20,312,327
38 Alvar Myhlback 20,273,712
39 Fabián Štoček... 20,037,927
40 Anikken Gjerde ... 19,954,648
41 Stian Berg 19,871,502
42 Alfred Buskqvis... 19,528,517
43 Einar Kalland-O... 19,510,307
44 Stanislav Řezáč... 19,376,666
45 Kati Roivas 19,115,332
46 Karolina Hedens... 18,998,733
47 Juuso Mäkelä 18,981,645
48 Viktor Mäenpää... 18,741,745
49 Petter Soleng S... 18,723,115
50 Jiří Pliska 18,645,529
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

Budalsrennet 2009

Budal IL                                   Resultat  Rennleder: Torgeir Moen                  Budalsrennet                                  Side  1 Løypesjef: Martin Solberg        Budalsrennet Budalen 03.01.09             Fremstilt 03.01.2009 ————————————————————————————————  Plass Nr.      N a v n                       Klubb                          T i d     Etter   ———————————————————————————————— G 10   1 km. klas        0003     Andreas Storrø                Rognes IL                      07.34          0004     Anders Wang                   Sokna IL                       07.23          0005     Simen Undlien […]

Budal IL                                   Resultat 
Rennleder: Torgeir Moen                  Budalsrennet                              
   Side  1
Løypesjef: Martin Solberg        Budalsrennet Budalen 03.01.09             Fremstilt
03.01.2009
------------------------------------------------------------------------------------------------
 Plass Nr.      N a v n                       Klubb                          T i d 
   Etter  
------------------------------------------------------------------------------------------------
G 10   1 km. klas
       0003     Andreas Storrø                Rognes IL                      07.34  
       0004     Anders Wang                   Sokna IL                       07.23  
       0005     Simen Undlien Bruvoll         Melhus IL                      05.59  
       0006     Atle Undlien                  Melhus IL                      06.22  
       0007     Edvin Grøtan Eriksen          Melhus IL                      05.32  
       0008     Thomas Fagerbekk              Sokna IL                       06.35  
       0010     Erlend K. Storseth            Singsås IL                     05.57  
       0011     Sondre Bakken                 Singsås IL                     06.41  
       0012     Sivert Bellingmo              Flå IL                         06.15  
       0013     Odin Garli                    Sokna IL                       06.14  

11 påmeldte. 10 startet. 10 resultater. 

G 8   1 km. klas
       0016     Kristian Vagnild              Sokna IL                       10.34  
       0017     Martin Riseth Strømøy         Børsa IL                       08.39  
       0018     Andreas Riseth                Børsa IL                       07.10  
       0019     Fredrik Eid                   IL Leik                        06.40  
       0020     Jon Enodd                     Budal IL                       09.02  
       0021     Sivert Garli                  Sokna IL                       08.53  
       0022     Odin Unsgård                  IL Leik                        06.56  
       0023     Sigurd K. Storseth            Singsås IL                     07.14  

8 påmeldte. 8 startet. 8 resultater. 

G 9   1 km. klas
       0027     Håkon Halvorsen               Støren Spk                     07.38  
       0028     Simen Enodd                   Sokna IL                       06.39  
       0029     Andreas F. Ree                Støren Spk                     05.49  
       0030     Even Kjøsen Unsgård           IL Leik                        05.40  
       0031     Sander Lillebudal             IL Leik                        06.11  
       0032     Arnt Thomas Sundli            Sokna IL                       07.20  
       0033     Simon Kvam                    Melhus IL                      07.27  
       0034     Lars Ebbesen                  Orkanger IF                    06.21  
       0035     Mats Størdal Gravråk          Trønder-Lyn IL                 06.26  
       0036     Andreas Sivertsgård           Ålen IL                        07.22  

10 påmeldte. 10 startet. 10 resultater. 

J 10   1 km. klas
       0040     Vilde Gjøvik                  Melhus IL                      06.03  
       0041     Ingrid Kregnes                Trønder-Lyn IL                 06.34  
       0042     Elise Broen                   Budal IL                       08.10  
       0043     Signe Broen Kongsvik          Budal IL                       07.29  
       0044     Oda Svardal Berg              Budal IL                       07.41  
       0045     Siri Børseth                  Sokna IL                       06.33  
       0046     Malin Vagnild                 Sokna IL                       07.29  
       0047     Amalie Myhre                  Byåsen IL                      05.50  
       0048     Ane Kristine Eggen            Trønder-Lyn IL                 05.55  
       0049     Gunvor Unsgård Riaunet        Børsa IL                       07.36  

10 påmeldte. 10 startet. 10 resultater. 


Budal IL                                   Resultat 
Rennleder: Torgeir Moen                  Budalsrennet                              
   Side  2
Løypesjef: Martin Solberg        Budalsrennet Budalen 03.01.09             Fremstilt
03.01.2009
------------------------------------------------------------------------------------------------
 Plass Nr.      N a v n                       Klubb                          T i d 
   Etter  
------------------------------------------------------------------------------------------------
J 8   1 km. klas
       0052     Guro Storrø                   Rognes IL                      11.53  
       0053     Ive Amalie Haugen             Melhus IL                      09.20  
       0054     Nora Buseth Folstad           Singsås IL                     06.46  
       0055     Helene Fløttum                Sokna IL                       07.28  
       0056     Elise Halvorsen               Støren Spk                     12.40  

6 påmeldte. 6 startet. 5 resultater. 

J 9   1 km. klas
       0061     Kaja Kjelsberg                IL Leik                        07.23  
       0062     Pernille Sæther               Trønder-Lyn IL                 10.27  
       0063     Jenny Margarita Hovin         Lundamo IL                     07.14  
       0064     Mari Solberg                  Sokna IL                       06.42  
       0065     Ingrid Hovin Storlimo         Lundamo IL                     09.30  
       0066     Elise Fagerbæk                Sokna IL                       06.13  

6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater. 

G 12   2 km. klas
   1   0073     Vegard Stav                   Flå IL                         07.22  
   2   0070     Magnus Sundt Sivertsvoll      Hitterdal og Feragen IL        07.53     00.31  
   3   0081     Filip Ekren                   Melhus IL                      08.00     00.38  
   4   0071     Lars Bakk Stjern              Melhus IL                      08.10     00.48  
   5   0078     Per Stian Storbekkrønning     Singsås IL                     08.30     01.08  
   6   0076     Sivert Greni Breen            Ålen IL                        08.36     01.14  
   7   0072     Daniel Storli                 Budal IL                       08.52     01.30  
   8   0080     Adrian Fløttum                Sokna IL                       08.53     01.31  
   9   0077     Ole Martin Wang               Sokna IL                       08.59     01.37  
  10   0082     Freddy Hovin                  Hovin IL                       09.09     01.47  
  11   0074     Eskil Johannes Havdal         Melhus IL                      09.28   02.06  
  12   0075     Joakim Sæther                 Trønder-Lyn IL                 10.02     02.40  
  13   0079     Ola Bjørnevold                Budal IL                       11.36     04.14  

13 påmeldte. 13 startet. 13 resultater. 

G 11   2 km. klas
   1   0098     Jonas Unsgård                 IL Leik                        08.15  
   2   0085     Simen Smetbakk                Byaasen Skiklub                08.34     00.19  
   3   0087     Vegard Sivertsgård            Røros IL                       08.39    00.24  
   4   0090     Morten Bjerkaker              Melhus IL                      08.53     00.38  
   5   0094     Eivind Moholdt                Ålen IL                        09.11     00.56  
   6   0096     Eivind Engan                  Utleira IL                     09.18     01.03  
   7   0089     Håvard Falch                  Nidelv IL                      09.24     01.09  
   8   0095     Jørgen Gravråk                Trønder-Lyn IL                 09.36     01.21  
   9   0097     Mathias Havdal                Melhus IL                      09.50     01.35  
  10   0086     Nils Enodd                    Budal IL                       10.01     01.46  
  11   0091     Ove L. Hovin                  Trønder-Lyn IL                 10.25     02.10  
  12   0093     Ole Aleksander Storli         Budal IL                       10.34     02.19  
  13   0088     Markus Lenes                  Budal IL                       10.44   02.29  
  14   0092     Henrik Broen                  Budal IL                       11.27     03.12  

14 påmeldte. 14 startet. 14 resultater. 



J 12   2 km. klas
   1   0103     Maren Unsgård                 IL Leik                        08.12  
   2   0106     Oda Trøen                     Ålen IL                        08.43     00.31  
   3   0105     Maren Høgholt                 Rindals-Troll IK               08.54     00.42  
   4   0102     Lise Sundli                   Sokna IL                       09.11     00.59  
   5   0104     Ingeborg Broen Kongsvik       Budal IL                       10.39     02.27  

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater. 

J 11   2 km. klas
   1   0120     Karen Uvsløkk Normann         Børsa IL                       08.27  
   2   0117     Hilmi Emerense Hamar          Byaasen Skiklub                09.03     00.36  
   3   0119     Anne Myhren                   Sokna IL                       09.06     00.39  
   4   0110     Sarah Lilleberg Suphellen     Byåsen IL                      09.29     01.02  
   5   0122     Ellen Fagerbæk                Sokna IL                       09.32     01.05  
   6   0115     Siri Langmo                   Ålen IL                        09.38     01.11  
   7   0112     Ingrid Hegseth                Ålen IL                        10.08     01.41  
   8   0121     Une Adeline Haugen            Melhus IL                      10.10   01.43  
   9   0111     Siri Beate Solbergløkk        Sokna IL                       10.47     02.20  
  10   0118     Guro Solem                    Budal IL                       11.33     03.06  
  11   0113     Vilde Flatås                  Sokna IL                       11.34     03.07  
  12   0123     Lillian Merket                Sokna IL                       11.45     03.18  
  13   0114     Bente Bjørnevold              Budal IL                       13.52   05.25  

14 påmeldte. 13 startet. 13 resultater. 

G 14   3 km. klas
   1   0129     Thomas Ekren                  Melhus IL                      09.52  
   2   0130     Jon Kristian Trøen            Ålen IL                        10.24     00.32  
   3   0136     Sivert Grøtan Eriksen         Melhus IL                      10.50     00.58  
   4   0131     Ole Nicolaisen                Løkken IF                      11.18     01.26  
   5   0128     Bjørn Moe                     Byaasen Skiklub                11.24     01.32  
   6   0133     Mats Even Eid                 IL Leik                        11.26     01.34  
   7   0127     Martin Hovin                  Trønder-Lyn IL                 11.28     01.36  
   7   0132     Arild Fløttum                 Sokna IL                       11.28     01.36  
   9   0134     Øystein Østeraas              Rennebu IL                     12.18     02.26  
  10   0126     Anders Reitan                 Ålen IL                        12.27     02.35  

11 påmeldte. 11 startet. 10 resultater. 

G 13   3 km. klas
   1   0148     Kristoffer By Voldseth        Klæbu IL                       11.29  
   2   0147     Ruben Brandhaug Sandmark      Utleira IL                     11.33     00.04  
   3   0140     Øystein Ellefsen Sjøli        Klæbu IL                       11.35     00.06  
   4   0144     Andre Steinsvoll              IL Leik                        12.02     00.33  
   5   0146     Petter Kjelsberg              IL Leik                        12.04     00.35  
   6   0143     Ole Andreas Bjørseth          Bratsberg IL                   12.49     01.20  
   7   0145     Lars Engan                    Utleira IL                     13.00     01.31  
   8   0142     Vemund Falch                  Nidelv IL                      13.01     01.32  

9 påmeldte. 8 startet. 8 resultater. 

J 14   3 km. klas
   1   0154     Marianne Mathisen             Tiller IL                      12.34  
   2   0155     Oda Fagerbekk                 Sokna IL                       13.23     00.49  
   3   0156     Malin Unsgård                 IL Leik                        13.53    01.19  

5 påmeldte. 3 startet. 3 resultater. 

J 13   3 km. klas
   1   0161     Julie Myhre                   Byåsen IL                      12.57  
   2   0160     Jenny Enodd                   Budal IL                       13.34   00.37  
   3   0162     Sara Enodd                    Budal IL                       14.02    01.05  
   4   0164     Vilde Østgård                 Nansen IL                      14.05     01.08  
   5   0165     Marte Storrø                  Lundamo IL                     14.56     01.59  
   6   0163     Marit Solem                   Budal IL                       15.25     02.28  

6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater. 

G 16   5 km. klas
   1   0170     Magnus Stensås                Lundamo IL                     14.06  
   2   0172     Even Moholdt                  Ålen IL                        14.09     00.03  
   3   0175     Sondre Engan                  Melhus IL                      14.25     00.19  
   4   0173     Martin Riseth                 Melhus IL                      15.21     01.15  
   5   0174     Ola Røstum Bellingmo          Flå IL                         17.09     03.03  

7 påmeldte. 5 startet. 5 resultater. 

G 15   5 km. klas
   1   0186     Severin Lilleberg             Byåsen IL                      14.33  
   2   0181     Torleif Syrstad               Lundamo IL                     15.15     00.42  
   3   0180     Petter Ebbesen                Orkanger IF                    16.24     01.51  
   4   0184     Samuel Lilleberg Suphelle     Byåsen IL                      16.28     01.55  
   5   0183     Martin Holseth                Orkanger IF                    18.03     03.30  
   6   0179     Karl Petter Fagerbekk         Sokna IL                       19.38     05.05  
   7   0185     Christian B. Gravseth         Trønder-Lyn IL                 19.58     05.25  

8 påmeldte. 7 startet. 7 resultater. 

J 15   5 km. klas
   1   0194     Ida Uvsløkk Normann           Børsa IL                       17.48  
   2   0197     Hilde-Marie Heksem            Haltdalen IL                   19.31     01.43  
   3   0196     Kari Grinde                   Hovin IL                       20.24     02.36  

4 påmeldte. 3 startet. 3 resultater. 

M 17   10 km. klas
   1   0201     Tor Håkon Skogstad            Lundamo IL                     30.27  
   2   0204     Per Harald Skogstad           Lundamo IL                     31.24     00.57  
   3   0205     Andreas Helgemo               Byåsen IL                      32.28     02.01  
   4   0202     Erlend Aune                   Viggja IL                      32.42     02.15  
   5   0203     Ole Kristian Stav             Flå IL                         32.59     02.32  

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater. 

M 18   10 km klas
   1   0211     Haakon Egeland                Strindheim IL                  29.40  
   2   0209     Eivind Sundset Moe            Byaasen Skiklub                29.50     00.10  
   3   0212     Johan Riseth Hammer           Børsa IL                       30.05     00.25  
   4   0210     Anders Kregnes                Trønder-Lyn IL                 34.08     04.28  

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater. 

M 19/20   10 km. klas
   1   0221     Ole Hartvik Skogstad          Lundamo IL                     28.13  
   2   0217     Espen Størseth                Byåsen IL                      28.18      00.05  
   3   0216     Marius Bjørseth               Bratsberg IL                   28.50     00.37  
   4   0219     Håkon Hagen Helgesen          Lørenskog Skiklubb             29.03     00.50  

6 påmeldte. 4 startet. 4 resultater. 

Menn senior   10 km. klas
   1   0228     Niklas Dyrhaug                Tydal IL                       27.40  
   2   0227     Jan Gisle Granmo              Sokna IL                       28.02     00.22  
   3   0225     Kjell-Christian Markseth      Byåsen IL                      28.34      00.54  
   4   0232     Christer Storrønning          Tydal IL                       28.37     00.57  
   5   0226     Jo Vegard Hilmo               Tydal IL                       28.53     01.13  
   6   0235     Lars Hyttehaug                Budal IL                       29.10     01.30  
   7   0233     Martin Ree                    Støren Spk                     29.23     01.43  
   8   0230     Bjørn Horg                    Klæbu IL                       29.48     02.08  
   9   0234     Arne Moholdt                  Ålen IL                        30.31     02.51  
  10   0236     Runar Flønes                  Orkanger IF                    31.29     03.49  
  11   0229     Jon Røstum                    Flå IL                         34.02     06.22  

12 påmeldte. 11 startet. 11 resultater. 

Kvinner senior   5 km. kl
   1   0240     Grethe Nordtømme              Budal IL                       18.50  

2 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. 

K 17   5 km. klas
   1   0244     Tonje Uvsløkk Haugen          Børsa IL                       16.49  
   2   0249     Anne Kjersti Kalvå            Lundamo IL                     17.03     00.14  
   3   0245     Heidi Hyttehaug               Budal IL                       17.12     00.23  
   4   0246     Berit Lillebudal Sandnes      Røros IL                       18.21     01.32  
   5   0248     Åshild Fossum                 Orkanger IF                    18.27     01.38  

6 påmeldte. 5 startet. 5 resultater. 

K 19/20   5 km klas
   1   0254     Tove Hegseth                  Ålen IL                        16.45  
   2   0255     Stine Dyrhaug                 Tydal IL                       18.11     01.26  
   3   0252     Ida Engan                     Strindheim IL                  18.36    01.51  
   4   0256     Gyda Kristin Hyttehaug        Budal IL                       19.25      02.40  

5 påmeldte. 4 startet. 4 resultater. 

 

▒▒▒▒▒ ▒▒                                   ▒▒▒▒▒▒▒▒ 
▒▒▒▒▒▒▒▒▒: ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒                  ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒                              
   ▒▒▒▒  ▒
▒ø▒▒▒▒▒▒▒: ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒        ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒.▒▒.▒▒             ▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒.▒▒.▒▒▒▒
------------------------------------------------------------------------------------------------
 ▒▒▒▒▒ ▒▒.      ▒ ▒ ▒ ▒                       ▒▒▒▒▒                          ▒ ▒ ▒ 
   ▒▒▒▒▒  
------------------------------------------------------------------------------------------------
▒ ▒▒   ▒ ▒▒. ▒▒▒▒
       ▒▒▒▒     ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ø                ▒▒▒▒▒▒ ▒▒                      ▒▒.▒▒  
       ▒▒▒▒     ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒                   ▒▒▒▒▒ ▒▒                       ▒▒.▒▒  
       ▒▒▒▒    

Du er på rett sted! Velkommen til det digitale hjemmet til langrenn.

Fortsett å lese artikkelen som medlem

 
 
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play​​​​​​​
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play​​​​​​​
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play​​​​​​​
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr     Ubegrenset tilgang
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play​​​​​​​
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr     Ubegrenset tilgang
Mest lest
Bli medlem nå