tirsdag, mar 28, 2023 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 26,400,000
2 Ida Dahl 25,906,176
3 Astrid Øyre Sli... 25,768,596
4 Andreas Nygaard 25,204,937
5 Kasper Stadaas 24,731,571
6 Max Novak 24,408,540
7 Tord Asle Gjerd... 24,225,126
8 Johan Hoel 24,117,279
9 Johannes Eklöf 23,955,612
10 Stian Hoelgaard 23,820,021
11 Oskar Kardin 23,698,180
12 Emilie Fleten 23,662,421
13 Britta Johansso... 23,577,507
14 Herman Paus 23,431,681
15 Karstein Johaug 23,301,329
16 Magnus Vesterhe... 23,224,579
17 Morten Eide Ped... 23,141,153
18 Runar Skaug Mat... 23,109,109
19 Amund Riege 22,946,604
20 Torleif Syrstad 22,817,602
21 Axel Jutterströ... 22,774,131
22 Thomas Ødegaard... 22,616,802
23 Marcus Johansso... 22,386,541
24 Chris Andre Jes... 22,054,623
25 Eddie Edström 22,041,570
26 Magni Smedås 22,009,728
27 Petter Stakston 21,918,627
28 Torgeir Sulen H... 21,672,716
29 Nils Dahlsten 21,377,545
30 Klas Nilsson 21,163,179
31 Thomas Joly 21,150,235
32 Joar Thele 20,900,577
33 Anders Aukland 20,900,567
34 Patrick Fossum ... 20,725,034
35 Vetle Thyli 20,488,084
36 Jan Šrail 20,312,327
37 Alvar Myhlback 20,273,712
38 Fabián Štoček... 20,037,927
39 Anikken Gjerde ... 19,873,759
40 Stian Berg 19,871,502
41 Alfred Buskqvis... 19,528,517
42 Einar Kalland-O... 19,510,307
43 Lina Korsgren 19,332,942
44 Kati Roivas 19,115,332
45 Stanislav Řezáč... 19,002,316
46 Karolina Hedens... 18,998,733
47 Juuso Mäkelä 18,981,645
48 Petter Soleng S... 18,723,115
49 Viktor Mäenpää... 18,692,969
50 Jiří Pliska 18,645,529
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

Budorrrittet 2009

Kort løype   G 11-12 år            Plass    Navn                   Klubb                             Tid 1    Sture Meland Henriksen    Ottestad IL Sykkelgruppe    00:10:28 2    Martin Røste Omdal    Raufoss og Gjøvik SK            00:10:31 3    Sigbjørn Linnerud    Nordbygda/Løten Ski –  Sykkel    00:14:57             G 13-14 år 1    Ole Zedell                 Ottestad IL Sykkelgruppe    00:17:48 2    […]

Kort løype
 
G 11-12 år           
Plass    Navn                   Klubb                             Tid
1    Sture Meland Henriksen    Ottestad IL Sykkelgruppe    00:10:28
2    Martin Røste Omdal    Raufoss og Gjøvik SK            00:10:31
3    Sigbjørn Linnerud    Nordbygda/Løten Ski -  Sykkel    00:14:57
           
G 13-14 år
1    Ole Zedell                 Ottestad IL Sykkelgruppe    00:17:48
2    Jonas Engebakken    Nordbygda/Løten Ski - Sykkel    00:20:34
3    Håkon Stuan          Nordbygda/Løten Ski - Sykkel    00:25:55
               
J 13-14 år
1    Sigrid Linnerud     Nordbygda/Løten Ski -  Sykkel    00:26:46
               
G 14-15 år
1    Tobias Utby            Ottestad IL Sykkelgruppe    00:14:34
2       Simen Linnerud            Nordbygda/Løten Ski -  Sykkel    00:19:41
                   
Lang løype - 50 km
 
M 16-19 år
1    Aleksander Dahling    Jømna/Heradsbygd-Sykkel     02:00:09
               
M 20-29 år       
1    Hans Ivar Festad    Raufoss og Gjøvik SK          01:48:43
2    Johannes Hovde           Brumunddal SK                 01:50:41
3    Lars Hovde Bakke    Ottadalen                   01:54:37
4    Oddvin Offigstad    Lillehammer CK                 02:05:31
5    Mats Taraldsvik     NTNUI - Sykkel                   02:22:58
6    Espen Nordsveen     NTNUI - Sykkel                 02:22:59
               
M 30-39 år
1    Bjørn Erik Tokerud    Raufoss og Gjøvik             01:48:43
2    Espen Nyland           Ottestad IL Sykkelgruppe    01:54:55
3    Bjørnar Strand           Vang Skiløperforening             01:58:11
4    Henry Dahl Johansen    Sand IL  sykkelgruppe           02:03:16
5    Jim Sinkerud           Høland SK                         02:04:10
6    Fredrik Lysakerud    Glomdal                        02:04:40
7    Tormod Strand            Rena IL                     02:05:10
8    Stig Anders Stensby    Ottestad IL Sykkelgruppe    02:07:22
9    Bent Granby             Fopil                       02:07:32
10    Per Eivind Jensen    Indianer SK                   02:23:54
11    Asle Finnesand            Nordbygda/Løten Ski - Sykkel    02:25:34
12    Christian Lie           Hamar MTB                       02:41:26
13    Kjetil Bakken         Nordbygda/Løten Ski - Sykkel    03:09:37
14    Asgeir Bakken          Nordbygda/Løten Ski - Sykkel    03:09:38
               
K 30-39 år
1    Line Hoff           Lillehammer                       02:23:06
2    Irene Sætermoen     Høland SK                         02:25:20
3    Eli Kjønsberg          Rena IL                         02:41:26
               
M 40-49 år
1    Karl Morten Sundby        Nes SK                           01:54:04
2    Kjell Arild Lierhagen    Brumunddal SK               01:54:27
3    Tommy Olsen         Ottestad IL Sykkelgruppe    01:59:21
4    Ole Kongstorp          Ottestad IL Sykkelgruppe    02:02:35
5    Martin Dahling          Jømna/Heradsbygd - Sykkel     02:03:26
6    Christian Svarstad                              02:04:40
7    Ulf Storbekk           Brumunddal SK                   02:07:54
8    Leif Solberg         Brumunddal SK               02:21:02
9    Roar Fjellet         Brumunddal SK                02:22:55
10    Gard Hansen         Elverum Sykkelklubb         02:23:21
11    Morten Henriksen    Hamar Skiklubb              02:26:01
12    Jan Roger Hoff      Eidsvoll SK                  02:40:30
               
K 40-49 år
1    Ragnhild Bolstad    Jømna/Heradsbygd-Sykkel     02:01:33
2    Trine Line Skjellestad    Glåmdal SK - sykkelgruppe    02:03:06
3    Inger Lundby         Nordbygda/Løten Ski - Sykkel    02:46:35
               
M 50-59 år
1    Bjørn Østlie        Nordbygda/Løten Ski-Sykkel    02:19:10
2    Jens Martin Vesterås    EINA Sportsklubb-sykkel     02:31:59
3    Leif Hanssen             Ceres                       02:35:14
               
M 60-69 år
1    Odd Stensby         Furnes Skiløperforening     02:25:17
2    Leif Arne Sandbekken    Eina Sportsklubb            02:35:

▒▒▒▒ ▒ø▒▒▒
 
▒ ▒▒-▒▒ å▒           
▒▒▒▒▒    ▒▒▒▒                   ▒▒▒▒▒                             ▒▒▒
▒    ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒    ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒    ▒▒:▒▒:▒▒
▒    ▒▒▒▒▒▒ ▒ø▒▒▒ ▒▒▒▒▒    ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒ø▒▒▒ ▒▒            ▒▒:▒▒:▒▒
▒    ▒▒▒▒▒ø▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒/▒ø▒▒▒ ▒▒▒ -  ▒▒▒▒▒▒    ▒▒:▒▒:▒▒
           
▒ ▒▒-▒▒ å▒
▒    ▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒                 ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒    ▒▒:▒▒:▒▒
▒    ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒/▒ø▒▒▒ ▒▒▒ - ▒▒▒▒▒▒    ▒▒:▒▒:▒▒
▒    ▒å▒▒▒ ▒▒▒▒▒          ▒▒▒▒▒▒▒▒▒/▒ø▒▒▒ ▒▒▒ - ▒▒▒▒▒▒    ▒▒:▒▒:▒▒
               
▒ ▒▒-▒▒ å▒
▒    ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒     ▒▒▒&

Du er på rett sted! Velkommen til det digitale hjemmet til langrenn.

Fortsett å lese artikkelen som medlem

 
 
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play​​​​​​​
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play​​​​​​​
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play​​​​​​​
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr     Ubegrenset tilgang
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play​​​​​​​
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr     Ubegrenset tilgang
Mest lest
Bli medlem nå