230304 Anne Kjersti Kalvå of Norway celebrates after Women's Cross Country Skiing 30 km Classic Technique during the FIS Nordic Ski World Championships on March 4, 2023 in Planica. Photo: Petter Arvidson / BILDBYRÅN / kod PA / PA0533
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Førjulsrennet i Bardufoss 2009
Resultatliste Førjulsrennet,20.12.2009 G 10 år 1,0km fristil OK,Sebastian Øien, Bardufoss og Omegn IF, 04:48, OK,Vegard D Gustavsen, Medkila SL, 05:16, OK,Lars Nikolai Jenssen, Salangen Ski, 05:36, OK,Lasse Brustad Horn, Senja Ski, 04:35, OK,Erik Nicolaisen, Senja Ski, 04:44, OK,mathias nymo, Mellembygd IL, 04:07, OK,Sigurd Grønli, Tromsø SK Langrenn, 04:00, OK,Vegard Stenvold Simonsen, Bardu IL, 05:33, OK,Loke […]
Resultatliste Førjulsrennet,20.12.2009 G 10 år 1,0km fristil OK,Sebastian Øien, Bardufoss og Omegn IF, 04:48, OK,Vegard D Gustavsen, Medkila SL, 05:16, OK,Lars Nikolai Jenssen, Salangen Ski, 05:36, OK,Lasse Brustad Horn, Senja Ski, 04:35, OK,Erik Nicolaisen, Senja Ski, 04:44, OK,mathias nymo, Mellembygd IL, 04:07, OK,Sigurd Grønli, Tromsø SK Langrenn, 04:00, OK,Vegard Stenvold Simonsen, Bardu IL, 05:33, OK,Loke Aspenes, Ballangen Ski, 06:05, OK,Tobias Overvik, Bardufoss og Omegn IF, 06:32, OK,Håkon Nordmo, Mellembygd IL, 05:06, J 10 år 1,0km fristil OK,Oda Johanne Andreassen, Fjell Skilag, 05:54, OK,Nora Solberg, Bardufoss og Omegn IF, 06:46, OK,Merethe Eilertsen, Medkila SL, 04:59, OK,Silje Storaa, Bardufoss og Omegn IF, 05:18, OK,Frida I. Karlsen, Medkila SL, 04:55, OK,Ulrikke Johanne Hansen, Ballangen Ski, 07:01, OK,sofie Schjølset, Målselv IL, 05:08, OK,Ingvild Eilertsen, Medkila SL, 05:04, OK,Thea Mack Rørvik, Bardufoss og Omegn IF, 05:13, OK,Ingrid Andrea Gulbrandsen, Pioner Ski, IL, 06:01, OK,Ingunn Moen, Mellembygd IL, 05:22, OK,Lisa Amalie Valnes, Bardufoss og Omegn IF, 06:55, G 9 år 1,0km fristil OK,John Ivar Karlsen, Melbo IL, 05:29, OK,Lars Lundamo, Bardufoss og Omegn IF, 05:15, OK,Johannes Deraas Grimsgaard, Tromsø SK Langrenn, 06:03, OK,Jakob Granheim, Bardufoss og Omegn IF, 05:21, OK,Emil Westgaard, Senja Ski, 05:41, OK,Morten Hol, Bardufoss og Omegn IF, 04:32, OK,Halvor Heimdal, Bardu IL, 06:39, OK,Leonhard Westgaard, Senja Ski, 05:58, OK,Sigurd Alterskjær Eriksen, Målselv IL, 04:22, OK,Oskar Uteng, Senja Ski, 05:06, OK,Sigbjørn Nilssen Løvhaug, Bardufoss og Omegn IF, 05:53, J 9 år 1,0km fristil OK,Vilje Marie Gulbrandsen, Pioner Ski, IL, 08:55, OK,Emilie Grape, Tromsø SK Langrenn, 06:55, OK,Vilde Østeraas Jondum, Bardufoss og Omegn IF, 08:12, OK,Edvarda Iselvmo, Mellembygd IL, 06:20, G 8 år 1,0km fristil OK,Vebjørn Moen, Mellembygd IL, 09:07, OK,Mathias Johnsgård, Senja Ski, 06:25, J 8 år 1,0km fristil OK,Eline Henny Hansen, Ballangen Ski, 09:04, OK,Tuva Elise Myre, Ballangen Ski, 08:21, G 12 år 2,0km fristil 1,Sivert Moen, Mellembygd IL, 06:21, 2,Markus Johnsgård, Senja Ski, 06:22, 3,Brage Aspenes, Ballangen Ski, 07:12, 4,Bendik Krudtå, Bardufoss og Omegn IF, 07:14, 5,Einar Mikal Andreassen, Fjell Skilag, 07:19, 6,Eirik nymo, Mellembygd IL, 08:00, 7,Sander Mikal Arnesen, Senja Ski, 08:12, 8,August Fagerheim, Kvaløysletta Skilag, 08:18, 9,Joakim Hansen, Skjervøy IK, 08:19, 10,Viljar Simonsen, Pioner Ski, IL, 09:46, 11,Mathias Andre Jenssen, Salangen Ski, 10:39, 12,Jakob Hansen, Pioner Ski, IL, 13:10, G 11 år 2,0km fristil 1,Egil Espnes, Senja Ski, 06:30, 2,Henrik Johnsgård, Senja Ski, 07:06, 2,Fredrik Nymo Granheim, Mellembygd IL, 07:06, 4,Simen Lundamo, Bardufoss og Omegn IF, 07:32, 5,Sebastian Aarøen Pedersen, Storsteinnes IL, 07:58, 6,Sander Oddmar Seipajærvi, Salangen Ski, 08:09, 7,Tobias Mørch, Ankenes SK, 08:30, 8,Martin Andreas Arntsen, Ankenes SK, 09:49, 9,Robert Borch Bjørnå, Bjerkvik IF, 10:10, 10,Ivar Walør Sagerup, Salangen Ski, 10:39, J 12 år 2,0km fristil 1,Synne Arnesen, Senja Ski, 06:53, 2,Emilie Midtun Dalen, Bardu IL, 07:00, 3,Julie Karlsen, Melbo IL, 07:01, 4,Johanne Heimdal, Bardu IL, 07:15, 5,Ingvild Margrete Ofstad, Bardu IL, 07:18, 6,Emma Kjerstine Martinsen Walle, Bardu IL, 07:29, 7,Silje Bjørkli Olsen, Senja Ski, 07:54, 8,Marte Solberg, Bardufoss og Omegn IF, 08:19, 9,Rebekka Nordli Markhus, Bardufoss og Omegn IF, 08:22, 9,Stine Knutsen, Ballangen Ski, 08:22, 11,Anne Rebekka Eriksen, Bardufoss og Omegn IF, 08:26, 12,Tora Johanne Solvang, Storsteinnes IL, 08:54, 13,Marthe Liengen Sørslett, Ballangen Ski, 09:07, 14,Anne Salberg Pedersen, Ankenes SK, 09:09, J 11 år 2,0km fristil 1,Amalie Storaa Jensen, Bardu IL, 08:21, 2,Idunn Aspenes, Ballangen Ski, 08:25, 3,Marte Nyborg, Bardufoss og Omegn IF, 08:56, 4,Amalie Siljebråten, Bardu IL, 09:11, 5,Silje Sofie Martnes, Medkila SL, 10:34, 6,Natalie Løvold Rustad, Salangen Ski, 11:15, 7,Hanne Kristin Johnsen, Pioner Ski, IL, 13:51, G 14 år 3,0km fristil 1,Erik Valnes, Bardufoss og Omegn IF, 07:53, 2,Simen Grønli, Tromsø SK Langrenn, 08:00, 3,Sindre Andre Winther Torbergsen, Medkila SL, 08:18, 4,Erik Olsen, Bardu IL, 08:21, 5,Oscar Pettersen, Tromsø SK Langrenn, 08:26, 6,Mathias Gyllan Hanssen, Ankenes SK, 09:09, 7,Sondre Stenvold Simonsen, Bardu IL, 09:15, 8,Markus Horrigmoe, Ankenes SK, 09:20, 8,Thor Andreas Thorsen, TUIL Tromsdalen Ski, 09:20, 10,Sture Nyborg, Bardufoss og Omegn IF, 09:31, 11,Markus Emil Wilhelmsen, Bardu IL, 09:35, 12,Christoffer Nyborg Hellstrøm, Ankenes SK, 09:36, 13,Martin Vangen, Tromsø SK Langrenn, 09:48, 14,Emil Andre Arntsen, Ballangen Ski, 10:15, 15,Vegard Evertsen, Senja Ski, 10:23, 16,Håkon Borch Bjørnå, Bjerkvik IF, 10:32, 17,Jøran Gaare Gamst, Bardufoss og Omegn IF, 10:53, 18,Per Ivar Vasara, Bardufoss og Omegn IF, 14:39, G 13 år 3,0km fristil 1,Sigbjørn Edøy, Tromsø SK Langrenn, 09:16, 2,Sigurd Salberg Pedersen, Ankenes SK, 09:17, 3,Amund Siljebråten, Bardu IL, 09:48, 4,Eirik Bekkevoll, Bjerkvik IF, 09:57, 4,Sondre Lorentsen, Senja Ski, 09:57, 6,Andreas Myre Nesvold, Ballangen Ski, 10:20, 7,Christian Magnussen, Pioner Ski, IL, 10:27, 8,Snorre Arntzen, Bardufoss og Omegn IF, 10:39, 9,Sturla Granheim, Bardufoss og Omegn IF, 10:46, 10,Jonas Martnes, Medkila SL, 12:37, J 14 år 3,0km fristil 1,Sofie Mack Rørvik, Bardufoss og Omegn IF, 09:57, 2,Malin Eidissen, Senja Ski, 10:31, 3,Vilde Arnesen, Senja Ski, 10:36, J 13 år 3,0km fristil 1,Marthe Karlsen, Melbo IL, 10:02, 2,Ingrid Karlsen, Medkila SL, 10:09, 3,Maiken Hillestad, Senja Ski, 10:39, 4,Lisa Helene Eilertsen, Medkila SL, 11:06, 5,Anna Sandbakken, Bardufoss og Omegn IF, 11:14, 6,Katrine Brustad Horn, Senja Ski, 11:19, 7,Runa Sulen Hovland, Medkila SL, 11:39, 8,Thea M Jondum, Bardufoss og Omegn IF, 14:12, G 16 år 5,0km fristil 1,Eivind Henrik Krane Heimdal, Bardu IL, 10:41, 2,Fredrik Mack Rørvik, Bardufoss og Omegn IF, 11:29, 3,Edvard Kristiansen, Tromsø SK Langrenn, 11:41, 4,Espen Hansen Skogheim, Tromsø SK Langrenn, 11:47, 5,Elias Renè Valøy, Tromsø SK Langrenn, 12:09, 6,Espen Hol, Bardufoss og Omegn IF, 12:13, 7,Vebjørn Kjerstad, Ankenes SK, 12:18, 8,Sturla Bjørn Einarsson, Tromsø SK Langrenn, 12:59, 8,Jakob Deraas Grimsgaard, Tromsø SK Langrenn, 12:59, 10,Ottar Fagerheim, Kvaløysletta Skilag, 13:28, 11,Oddbjørn Kildal, Ankenes SK, 13:29, 12,Rasmuss Theisen, Mellembygd IL, 14:09, 13,Adrian Johansen, Bardufoss og Omegn IF, 14:55, G 15 år 5,0km fristil 1,Eirik Mikkelsen, Medkila SL, 11:46, 2,Torgeir Sulen Hovland, Medkila SL, 11:52, 3,Mats Engen, Tromsø SK Langrenn, 11:58, 4,Erlend Nyhus, Bardu IL, 12:30, 4,Maximiliam Bie, Bardufoss og Omegn IF, 12:30, 6,Erlend Pedersen, Skjervøy IK, 12:50, 7,Anders Johan Knutsen, Ballangen Ski, 12:51, 8,Edvin Kristoffer Frost, Tromsø SK Langrenn, 12:55, 9,Ole Martin Myre Nesvold, Ballangen Ski, 13:03, 10,Benjamin Helgesen, Medkila SL, 13:10, 11,Ole Viktor Ravna, Tromsø SK Langrenn, 13:19, 12,Simen Bekkevoll, Bjerkvik IF, 13:27, 13,Vegard Johnsen, Ankenes SK, 13:31, 14,Tobias Bjørkli, Vesterfjell og Omegn IL, 14:03, 15,Marcus Johnsen, Sortland og Omegn SK, 14:09, 16,Sindre Solberg, Bardufoss og Omegn IF, 14:33, 17,Martin Mørch, Ankenes SK, 16:19, K 19/20 år 5,0km fristil 1,Katrine Lange, Tromsø SK Langrenn, 13:21, 2,Siren Ingeborg Dahlkvist, Øverbygd IL, 13:31, 3,Anna Berg Giverhaug, Kvaløysletta Skilag, 15:00, 4,Stine-Kathrin Strømholt, Tromsø SK Langrenn, 15:17, K 18 år 5,0km fristil 1,Merete Myrseth, Øverbygd IL, 12:49, 2,Lovise Grape, Tromsø SK Langrenn, 13:55, K 17 år 5,0km fristil 1,Frida Strand Kristoffersen, Tromsø SK Langrenn, 12:50, 2,Eline Heimdal, Bardu IL, 13:23, 3,Marit Robertsen, Kvaløysletta Skilag, 14:19, 4,Kathrine Kvernmo, Bardu IL, 14:30, 5,Gunilla Hansen, Tromsø SK Langrenn, 14:31, 6,Birgitte Lund, Bardufoss og Omegn IF, 14:43, 7,Ida Marie Vangen, Tromsø SK Langrenn, 15:37, J 16 år 5,0km fristil 1,Silje Theodorsen, Kvaløysletta Skilag, 13:49, 2,Ellen Gyllan Hanssen, Ankenes SK, 14:07, 3,Susanne Iren Hansen, Skjervøy IK, 14:24, 3,Ida Marie Strømseng Eriksen, Tromsø SK Langrenn, 14:24, 5,Susanne Sollid, Bardu IL, 15:00, 6,Line Birgitte Solvang, Storsteinnes IL, 15:08, 7,Hilde Espnes, Senja Ski, 15:15, 8,Anja Gamst, Bardufoss og Omegn IF, 15:21, 9,Charlotte Sollid, Bardu IL, 15:22, 10,Dagny Glomstad, Tromsø SK Langrenn, 15:50, J 15 år 5,0km fristil 1,Lovise Heimdal, Bardu IL, 13:33, 2,Solveig Edøy, Tromsø SK Langrenn, 15:13, 3,Kristin Eriksen, Bardufoss og Omegn IF, 15:41, 4,Karianne Hansen, Kvaløysletta Skilag, 18:30, Menn senior 15km fristil 1,Sven-Are Paulsen, Bardu IL, 33:32, 2,Håvar Hovde Østvik, Bardu IL, 35:23, 3,Andreas Lorentsen, Ankenes SK, 36:11, 4,Thomas André Valnes, Bardufoss og Omegn IF, 37:04, 5,Bjørn Heimdal, Dølaski, 38:37, 6,John Eirik Karlsen, Melbo IL, 39:26, DNF,Frode Strøm, Narvik SK, 00:00, M 19/20 år 15km fristil 1,Christian Tvedt Bugge, Kvaløysletta Skilag, 34:21, 2,Michael Nyvoll, Tromsø SK Langrenn, 34:28, 3,Christoffer Pedersen, Nordreisa IL, 35:49, 4,Kris-Andre Larsen, Bardufoss og Omegn IF, 36:54, 5,Magnus Stefanussen, Bardufoss og Omegn IF, 40:32, M 18 år 10km fristil 1,Martin Mikkelsen, Medkila SL, 21:54, 2,Marius Hol, Bardufoss og Omegn IF, 22:48, 3,Vebjørn Johnsen, Vesterfjell og Omegn IL, 23:09, 4,Torbjørn Remmen, Nordreisa IL, 24:08, 5,Frederik Johnsen, Fjell Skilag, 26:40, M 17 år 10km fristil 1,Daniel Eikrem, Tromsø SK Langrenn, 23:38, 2,Mikal Siljebråten, Bardu IL, 24:20, 3,Marius Waltenberg, Lyngen/Karnes IL, 24:24, 4,Rune Strømholt, Tromsø SK Langrenn, 25:10, 5,Simon Fredrik Gundersen, Medkila SL, 25:39, 6,Arnfinn Fosse Sivertsen, Tromsø SK Langrenn, 26:18, 7,William Nikola Jakobsen, Medkila SL, 28:18, Kvinner senior 10km fristil 1,Ida Olivia Midttun Dahlen, Bardu IL, 26:30, 2,Line Elise Heimdal, Bardu IL, 28:19, 3,Ingrid Elise Krane Heimdal, Bardu IL, 28:32, M veteran 10km fristil 1,Tor Christian Eilertsen, Medkila SL, 29:09, Menn Mosjon 2,0km fristil 1,Tommy Pettersen, NOTEAM, 22:26, 2,Knut Pettersen, NOTEAM, 26:56,
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒ø▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒,▒▒.▒▒.▒▒▒▒ ▒ ▒▒ å▒ ▒,▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒,▒▒▒▒▒▒▒▒▒ Ø▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒, ▒▒:▒▒, ▒▒,▒▒▒▒▒▒ ▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒, ▒▒:▒▒, ▒▒,▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒, ▒▒:▒▒, ▒▒,▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒ ▒▒▒, ▒▒:▒▒, ▒▒,▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒ ▒▒▒, ▒▒:▒▒, ▒▒,▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒, ▒▒:▒▒, ▒▒,▒▒▒▒▒▒ ▒▒ø▒▒▒, ▒▒▒▒▒ø ▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒:▒▒, ▒▒,▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒ ▒▒, ▒▒:▒▒, ▒▒,▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒, ▒▒:▒▒, ▒▒,▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒, ▒▒:▒▒, ▒▒,▒å▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒, ▒▒:▒▒, ▒ ▒▒ å▒ ▒,▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒,▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒
Årsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages
Månedsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages
Mest lest
Det digitale hjemmet for utøvere og fans
Bli medlem og bli en del av ski-fellesskapet
Årsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages
Månedsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages