onsdag, mar 29, 2023 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 26,400,000
2 Ida Dahl 25,906,176
3 Astrid Øyre Sli... 25,768,596
4 Andreas Nygaard 25,204,937
5 Kasper Stadaas 24,731,571
6 Max Novak 24,408,540
7 Tord Asle Gjerd... 24,225,126
8 Johan Hoel 24,117,279
9 Johannes Eklöf 23,955,612
10 Stian Hoelgaard 23,820,021
11 Oskar Kardin 23,698,180
12 Emilie Fleten 23,662,421
13 Britta Johansso... 23,577,507
14 Herman Paus 23,431,681
15 Karstein Johaug 23,301,329
16 Magnus Vesterhe... 23,224,579
17 Morten Eide Ped... 23,141,153
18 Runar Skaug Mat... 23,109,109
19 Amund Riege 22,946,604
20 Torleif Syrstad 22,817,602
21 Axel Jutterströ... 22,774,131
22 Thomas Ødegaard... 22,616,802
23 Marcus Johansso... 22,386,541
24 Chris Andre Jes... 22,054,623
25 Eddie Edström 22,041,570
26 Magni Smedås 22,009,728
27 Petter Stakston 21,918,627
28 Torgeir Sulen H... 21,672,716
29 Nils Dahlsten 21,377,545
30 Klas Nilsson 21,163,179
31 Thomas Joly 21,150,235
32 Joar Thele 20,900,577
33 Anders Aukland 20,900,567
34 Patrick Fossum ... 20,725,034
35 Vetle Thyli 20,488,084
36 Jan Šrail 20,312,327
37 Alvar Myhlback 20,273,712
38 Fabián Štoček... 20,037,927
39 Anikken Gjerde ... 19,873,759
40 Stian Berg 19,871,502
41 Alfred Buskqvis... 19,528,517
42 Einar Kalland-O... 19,510,307
43 Lina Korsgren 19,332,942
44 Kati Roivas 19,115,332
45 Stanislav Řezáč... 19,002,316
46 Karolina Hedens... 18,998,733
47 Juuso Mäkelä 18,981,645
48 Petter Soleng S... 18,723,115
49 Viktor Mäenpää... 18,692,969
50 Jiří Pliska 18,645,529
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

Hovedlandsrennet – Lillehammer – Sprint klassisk jenter 15 år

Resultatliste J 15 år Sprint klas.   Return Plass Navn Klasse                 Prolog Kvart Semi Finale 1 Silje Theodorsen Kvaløysletta Skilag 02:52,85(3) 1 1 1 A 2 Anikken Gjerde Alnæs Frogner IL 02:52,81(2) 1 2 2 A 3 Aurora Solbakk Andersen Asker SK 02:53,49(6) 1 3 3 A 4 Ine Løvlien Kirkenes & Omegn SK 03:01,06(26) […]

Resultatliste J 15 år Sprint klas.   Return
Plass Navn Klasse                 Prolog Kvart Semi Finale
1 Silje Theodorsen Kvaløysletta Skilag 02:52,85(3) 1 1 1 A
2 Anikken Gjerde Alnæs Frogner IL 02:52,81(2) 1 2 2 A
3 Aurora Solbakk Andersen Asker SK 02:53,49(6) 1 3 3 A
4 Ine Løvlien Kirkenes & Omegn SK 03:01,06(26) 2 1 4 A
5 Synne Lindemark Asker SK 02:54,40(7) 2 2 5 A
6 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 02:53,48(5) 3 3 6 A
7 Ingvild Kildal Jardar IL 02:54,63(8) 2 4 1 B
8 Linn Eriksen Heming, IL 02:55,91(11) 2 5 2 B
9 Thea Krokan Murud Roterud IL 02:53,23(4) 1 6 3 B
10 Kristin Hjelstuen Lyn Ski 02:51,85(1) 1 4 4 B
11 Eirin Christina Roland Udnæs Lillehammer Skiklub 02:55,45(9) 2 6 5 B
12 Ingvild Aksnes Leksdal IL 02:55,68(10) 3 5 6 B
13 Kristine Vognild Bjerke IL Ski 02:56,48(12) 3    
14 Ingeranne Nakstad Byaasen Skiklub 02:57,90(14) 3    
15 Guro Bergsvand Heming, IL 03:00,49(23) 3    
16 Mari Støen Gussiås Molde og Omegn IF 02:57,80(13) 4    
17 Hege Langmo Ålen IL 02:58,52(16) 4    
18 Jorunn Kvakland Byaasen Skiklub 03:00,22(21) 4    
19 Ida Uvsløkk Normann Børsa IL-ski 03:00,50(24) 4    
20 Siri Sandsengen Rogne IL 03:01,73(29) 4    
21 Emilie Slåtto Gomnes Holeværingen, IL 02:58,10(15) 5    
22 Mari Heringstad Heidal IL 03:00,13(20) 5    
23 Renate Tjetland Gjesdal IL 03:00,47(22) 5    
24 Julie Vollum Bø Lillehammer Skiklub 03:01,45(27) 5    
25 Mia Govasmark Steinkjer SK 03:01,68(28) 5    
26 Charlotte Myhre IL Varden 02:58,63(17) 6    
27 Karoline Næss Bjerke IL Ski 02:59,47(18) 6    
28 Emilie Kongsten Skimt 02:59,61(19) 6    
29 Silje Skjelsvik Lillehammer Skiklub 03:00,65(25) 6    
30 Lena Jansson Ringebu/Fåvang SK 03:02,81(30) 6    
31 Hege Djukastein Bulken IL 03:02,92(31)      
32 Synne Myhre Koll IL 03:03,24(32)      
33 Vilde Ryen Asker SK 03:03,28(33)      
34 Annvor Teigen Nestås Bulken IL 03:03,41(34)      
35 Solveig Askevold Ulsund Strindheim IL Ski 03:03,52(35)      
36 Marie Jakola Skansen Vadsø SK 03:03,93(36)      
37 Hildegunn Gjelten Smedås Nansen, IL 03:04,04(37)      
38 Camila Hengebøl Fossum IF 03:04,28(38)      
39 Solveig Benum Vestre Bærums Verk IF 03:04,31(39)      
40 Anniken Sofie Riksaasen Vågå IL Ski og Friidrett 03:04,98(40)      
41 Ellen Gyllan Hanssen Ankenes SK 03:05,47(41)      
42 Marte Jensen IL Runar 03:05,48(42)      
43 Jenny Andreassen Moe Ås IL 03:05,81(43)      
44 Wenche Aune Snildalsli Krokstadøra IL 03:06,13(44)      
45 Oda Amalie Bakkalia Sauland IL 03:06,26(45)      
46 Thea Lerfaldet Holeværingen, IL 03:06,31(46)      
47 Kristin Sandeggen Alvdal IL 03:06,51(47)      
48 Anja Gaare Gamst Bardufoss og Omegn IF 03:06,68(48)      
49 Karen Anna Kvemo Lierne IL 03:07,07(49)      
50 Marte Mestvedthagen Hemsedal IL 03:07,81(50)      
51 Vilde Finne Kolvereid IL 03:07,93(51)      
52 Sissel Slaastad Gjerdrum IL 03:08,00(52)      
53 Guro Gresseth Skjelstadmark IL 03:08,19(53)      
54 Sunniva Reitan Riibe Hamar SK 03:08,58(54)      
55 Vibeke Linn Follebu SK 03:08,69(55)      
56 Kristin Haugland Strindheim IL Ski 03:08,83(56)      
57 Henrikke Kongsten Tømt Skimt 03:09,37(57)      
58 Victoria Johansen Skiptvet IL 03:09,67(58)      
59 Sigrid Halldorsson Korlevoll, IL 03:09,87(59)      
60 Hanne Setsaas Hoven Selbu IL 03:10,19(60)      
61 Lillann Gulbrandsen Gran IL 03:10,29(61)      
62 Marie Renee Sørum Gangsø Svea Skilag 03:10,46(62)      
63 Maren Lien Fossum IF 03:10,70(63)      
64 Thea Øvregard Røhme IL Bjørn 03:10,80(64)      
65 Amanda Veiby Mysen IF 03:11,20(65)      
66 Elisabeth Børset Sokna IL 03:11,24(66)      
67 Tiril Marie Thodesen Sande Stokke IL 03:11,28(67)      
68 Nathalie Skyttermoen Follebu SK 03:11,30(68)      
69 Frida Øygard Jølster IL 03:11,42(69)      
70 Julie Groseth Holeværingen, IL 03:11,56(70)      
71 Dina Erika Hansen Nesodden IF 03:11,64(71)      
72 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 03:11,76(72)      
73 Henriette Heitmann Mikkelsen Alta IF 03:11,82(73)      
74 Maren Transet ROS, IL 03:12,10(74)      
75 Line Sundsvik Frol IL 03:12,20(75)      
76 Kristin Faye Eriksen Fossum IF 03:12,34(76)      
77 Ida Marie Strømseng Eriksen Tromsø SK Langrenn 03:12,55(77)      
78 Liv Kaia Eriksson IL Varden 03:12,58(78)      
79 Kristin Handeland Sauda IL 03:12,65(79)      
80 Helene Albertsen Dahlen Ekne IL 03:12,69(80)      
81 Solveig Torsvik Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:12,73(81)      
82 Anne Margit Urbø Åmdal IL 03:13,07(82)      
83 Kari Grinde Hovin IL 03:13,14(83)      
84 Thea Oland Ørn, IF 03:13,57(84)      
85 Agnes Holstad Vind IL 03:14,14(85)      
86 Henriette Ekeland Svenningsen Bjørndal IF 03:14,19(86)      
87 Pia Skyttersæter Iversen Heming, IL 03:14,31(87)      
88 Eline Kokvoll Nansen, IL 03:14,43(88)      
89 Susanne Iren Hansen Skjervøy IK 03:14,49(89)      
90 Hilde-Marie Heksem Haltdalen IL 03:14,56(90)      
91 Siri Solås Greaker Gjerdrum IL 03:14,74(91)      
92 Frida Bustad Kjelsås IL 03:14,75(92)      
93 Sunniva Renå Hamre Hommelvik IL 03:15,54(93)      
94 Thea Ørbeck Gjerdrum IL 03:15,59(94)      
95 Mari Sigstad Kvam IL 03:16,20(95)      
96 Ellen Søhol Lie Fossum IF 03:16,25(96)      
97 Nora Gotaas Buøen Bærums Verk IF 03:16,51(97)      
98 Maren Dyrdal Selbu IL 03:16,58(98)      
99 Bettina Frogh Holeværingen, IL 03:16,71(99)      
100 Julie Sønsteby Flaagen Søndre Ål Sportsklubb 03:17,45(100)      
101 Signe Lussand Selheim Viljar, IL 03:17,86(101)      
102 Mathilde Rundhaug Bossmo og Ytteren IL 03:18,40(102)      
103 Hege Kne Galåen Røros IL 03:18,75(103)      
104 Elise Tvedt Engen Holeværingen, IL 03:18,80(104)      
105 Gry Anette Andersen Sør-Fron IL Ski 03:18,86(105)      
106 Line Birgitte Solvang Storsteinnes IL 03:19,11(106)      
107 Marit Bjerkreim Fossum IF 03:19,38(107)      
108 Hanna Storlien Veldre Ski 03:19,92(108)      
109 Christine Øiestad Syvertsen Rygene IL 03:20,08(109)      
110 Guro Asdøl Midtmageli Øyer-Tretten IF 03:20,08(110)      
111 Anette Kjellbergvik Lødingen IL 03:20,14(111)      
112 Silje M Lunner Gran IL 03:20,19(112)      
113 Thea Andersskog Malvik IL 03:20,45(113)      
114 Marthe Berg Krokstadøra IL 03:20,59(114)      
115 Hilde Østnor Lierne IL 03:20,84(115)      
116 Anne Beathe Guldseth Selbu IL 03:21,04(116)      
117 Sigrid Lid Byggland Høydalsmo IL 03:21,81(117)      
118 Synne Hegg Bergan Lødingen IL 03:22,44(118)      
119 Jenny Stokke Selbu IL 03:22,67(119)      
120 Ida Tomtum Gjøvik SK 03:23,65(120)      
121 Kristin Solberg Stordal IL 03:24,68(121)      
122 Marthe Lerfald Nilssen Grong IL 03:24,87(122)      
123 Helene Rognstad Grutle Tynset IF 03:25,03(123)      
124 Karoline Strømsvåg Roterud IL 03:25,05(124)      
125 Kathrine Hovd Spillum IL 03:25,18(125)      
126 Marte Vestermo Nesje Salangen IF-Ski 03:25,27(126)      
127 Anette Ellevold Tynset IF 03:25,33(127)      
128 Ida Skogmo Spillum IL 03:26,31(128)      
129 Ida Andersskog Malvik IL 03:27,19(129)      
130 Pålina Kalinina Kirkenes & Omegn SK 03:27,55(130)      
131 Mia Hansen Polarstjernen, IL 03:27,71(131)      
132 Trine Nerem Emblem IL 03:28,67(132)      
133 Ingrid Bjugan Hegdahl Steinkjer SK 03:29,43(133)      
134 Marit Solhaug Næss Driv IL 03:29,51(134)      
135 Ida Marie Flønes Stjørdals-Blink, IL 03:30,50(135)      
136 Marte Nyløkken Helseth Ottestad IL 03:33,77(136)      
137 Thora Ljungquist Lyn Ski 03:33,77(137)      
138 Maiken Lillehagen Olden Gjøvik SK 03:38,28(138)      
139 Lene Jevnesveen Biri IL 03:40,81(139)      
140 Viktoria Fenes Utskarpen IL 03:41,09(140)      
141 Lise Skaug Gustavsen Mesnali Skilag 03:44,86(141)      
142 Silje Lunde Varteig IL 04:07,91(142)  

▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒ ▒▒ å▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒.   ▒▒▒▒▒▒
Du er på rett sted! Velkommen til det digitale hjemmet til langrenn.

Fortsett å lese artikkelen som medlem

 
 
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play​​​​​​​
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play​​​​​​​
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play​​​​​​​
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr     Ubegrenset tilgang
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play​​​​​​​
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr     Ubegrenset tilgang
Mest lest
▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒                 ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ø▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒:▒▒,▒▒(▒) ▒ ▒
▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒æ▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒,▒▒(▒) ▒ ▒
▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒,▒▒(▒) ▒ ▒
▒▒▒ ▒ø▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ & ▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒,▒▒(▒▒) ▒ ▒