lørdag, nov 26, 2022 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 25,562,006
2 Ida Dahl 24,839,273
3 Andreas Nygaard 24,633,945
4 Tord Asle Gjerd... 24,584,380
5 Lina Korsgren 24,484,047
6 Oskar Kardin 24,312,698
7 Britta Johansso... 24,058,203
8 Johannes Eklöf 24,013,294
9 Max Novak 23,921,189
10 Astrid Øyre Sli... 23,754,472
11 Emilie Fleten 23,416,363
12 Morten Eide Ped... 23,402,906
13 Kasper Stadaas 23,372,337
14 Ermil Vokuev 23,155,152
15 Stian Hoelgaard 23,119,309
16 Johan Hoel 23,094,196
17 Runar Skaug Mat... 22,726,499
18 Maxim Vylegzhan... 22,671,721
19 Vetle Thyli 22,530,051
20 Herman Paus 22,492,362
21 Magnus Vesterhe... 22,299,171
22 Marcus Johansso... 21,942,740
23 Anders Aukland 21,690,765
24 Torleif Syrstad 21,609,107
25 Joar Thele 21,527,809
26 Karstein Johaug 21,461,033
27 Jiří Pliska 21,021,748
28 Torgeir Sulen H... 20,862,822
29 Eddie Edström 20,738,799
30 Gabriel Höjlind... 20,657,291
31 Stanislav Řezáč... 20,425,274
32 Axel Jutterströ... 20,170,582
33 Klas Nilsson 19,965,758
34 Nils Persson 19,937,621
35 Thomas Ødegaard... 19,696,746
36 Jan Šrail 19,570,618
37 Simen Engebrets... 19,178,110
38 Bastien Poirrie... 19,138,063
39 Sofie Elebro 19,117,183
40 Mauro Brigadoi 18,992,619
41 Alexey Shemiaki... 18,653,161
42 Stian Berg 18,652,088
43 Viktor Mäenpää... 18,487,671
44 Arnaud Du Pasqu... 18,285,573
45 Aleksandr Grebe... 18,267,363
46 Dmitriy Bagrash... 18,225,082
47 Anikken Gjerde ... 18,209,193
48 Petter Soleng S... 18,089,523
49 Fabián Štoček... 17,925,232
50 Olga Tsareva 17,877,070
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

KM Akershus – Langdistanse

KM Langdistanse fellesstart Offisiell resultatliste 24.01.2009 J 13 år 4km fri Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter 1 Lotta Udnes Weng Nes Ski 2 11:29 00:00 2 Tiril Udnes Weng Nes Ski 3 11:33 00:04 3 Anne Siri Lervik Asker SK 4 11:46 00:17 4 Amalie H Ous Ullensaker SK 1 11:55 00:26 5 […]

KM Langdistanse fellesstart
Offisiell resultatliste
24.01.2009
J 13 år 4km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Lotta Udnes Weng Nes Ski 2 11:29 00:00
2 Tiril Udnes Weng Nes Ski 3 11:33 00:04
3 Anne Siri Lervik Asker SK 4 11:46 00:17
4 Amalie H Ous Ullensaker SK 1 11:55 00:26
5 Johanne Sætre HammerlundAsker SK 12 12:23 00:54
6 Anitra Vognild Bjerke IL Ski 16 12:28 00:59
7 Irene Johansen Sørum IL 13 12:31 01:02
8 Marte Elise Hov Asker SK 11 12:34 01:05
9 Kaja Bråten Løvald Asker SK 10 12:38 01:09
10 Mathilde Hustoft Asker SK 6 12:39 01:10
11 Grethe Aune Nes Ski 8 12:40 01:11
12 Sofie Nordsveen Hustad Frogner IL 20 12:52 01:23
13 Inga Kristin Gåsbakk Fossum IF 14 12:54 01:25
14 Amalie Lundervold Asker SK 5 12:56 01:27
15 Selma Gravir Asker SK 15 12:57 01:28
16 Vilde Noraker Alfarrustad Fet SK 73 12:57 01:28
17 Therese Tærud Strømmen og Lillestrøm SK 9 12:59 01:30
18 Ingrid Landmark Tandrevold Fossum IF 21 13:16 01:47
19 Marit Sveen Gjerdrum IL 18 13:17 01:48
20 Christine Williksen Høiland Fossum IF 19 13:19 01:50
21 Hedda Noraker Alfarrustad Fet SK 75 13:20 01:51
22 Elisabeth Olsen Nordby Bjerke IL Ski 22 13:39 02:10
Fullførte2: 2 Påmeldte:25 Premier:22 Startende: 25
G 13 år 4km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Edvard Kamperud Nygaard Skimt 24 10:57 00:00
2 Alexander Enerud Holen Nes Ski 26 11:01 00:04
3 Adrian Storløkken Ås IL 30 11:14 00:17
4 Sivert Ruud Nes Ski 25 11:15 00:18
5 Markus Mowe Martinsen Nesodden IF 49 11:16 00:19
6 Johan Trygve Røkaas Fossum IF 35 11:18 00:21
7 Lasse Løwstrøm Aulin Siggerud IL 27 11:19 00:22
8 Ludvik Benco Skedsmo SK 37 11:25 00:28
9 Sander Lervik Wang Skedsmo SK 33 11:36 00:39
10 Henrik Børresen Skedsmo SK 40 11:48 00:51
11 Sander Holt Günther Skimt 32 11:49 00:52
12 Espen Antonsen Ås IL 29 11:52 00:55
13 Jacob Boutera Fet SK 50 11:54 00:57
14 Bjørn André Aaslund Fet SK 28 11:58 01:01
15 Ola Lundsvoll Skedsmo SK 38 12:00 01:03
eTiming Utskrevet:24.01.2009 22:50:49 Side:1
USER
KM Langdistanse fellesstart
Offisiell resultatliste
24.01.2009
16 Jonas Pedersen Nesodden IF 41 12:07 01:10
17 Henrik Haugland SyverinsenBærums Verk IF 43 12:10 01:13
18 Even Kristian Tønsberg Fet SK 34 12:12 01:15
19 Gard Øvergaard Nesodden IF 51 12:13 01:16
20 Andreas Sigurd Skogvold Skedsmo SK 44 12:14 01:17
21 Elias Mølnvik Fossum IF 31 12:15 01:18
22 Ludvik Karlsen Drøbak-Frogn IL 45 12:16 01:19
23 Jarand Kleppan Gjerdrum IL 36 12:25 01:28
24 Herman Moe Fet SK 39 12:27 01:30
25 Halvor Egner Granerud Asker SK 52 12:30 01:33
26 Lucas Hartnik Drøbak-Frogn IL 56 12:38 01:41
27 Mads Karlsrud Haugse Fossum IF 46 12:45 01:48
28 Nikolai Andresen Lørenskog SK 42 13:20 02:23
29 Andreas Kvåle Fossum IF 47 13:29 02:32
30 Vebjørn Finstad Skedsmo SK 48 13:41 02:44
31 Magnus Brenna Nes Ski 55 15:47 04:50
Fullførte3: 1 Påmeldte:33 Premier:31 Startende: 33
J 14 år 4km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ane Johnsen Ås IL 58 11:15 00:00
2 Anja Tryti Asker SK 60 11:16 00:01
3 Celine Vannebo Holmen IF 62 11:19 00:04
4 Marte Eirin Solhaug Asker SK 66 11:29 00:14
5 Mari Vegheim Gjerdrum IL 59 11:54 00:39
6 Kristina Hovland Berg Bærums Verk IF 63 12:08 00:53
7 Marthe Moengen Lørenskog SK 61 12:11 00:56
8 Ingrid Sørum Gjelleråsen IF 74 12:32 01:17
9 Kristin Bugge Lyche Jardar IL 76 12:35 01:20
10 Elise Røer Drabløs Nesodden IF 72 12:37 01:22
11 Thea Jahren Herud Bærums Verk IF 67 13:00 01:45
12 Malene Høsflot Tønsberg Lørenskog SK 65 13:07 01:52
13 Marte Kjærnet Frogner IL 68 13:08 01:53
14 Nikoline Asdøl Jardar IL 64 13:44 02:29
15 Nora Ugland Nittedal IL 71 13:45 02:30
16 Frida Dybvig Nes Ski 70 13:59 02:44
17 Maria Thonhaugen Raastad Åsen IL 69 14:12 02:57
Fullførte1: 7 Påmeldte:17 Premier:17 Startende: 17
G 14 år 4km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Stian Elverhøi Nes Ski 78 10:06 00:00
2 Vetle Christiansen Åsen IL 79 10:29 00:23
eTiming Utskrevet:24.01.2009 22:50:49 Side:2
USER
KM Langdistanse fellesstart
Offisiell resultatliste
24.01.2009
3 Mikael Storløkken Ås IL 84 10:31 00:25
4 Sindre Tungesvik Jardar IL 85 10:34 00:28
5 Frikk Hald Andersen Asker SK 81 10:35 00:29
6 Mads Bentstuen Nordby Nes Ski 83 10:35 00:29
7 Fredrik Løwstrøm Nyenget Siggerud IL 80 10:43 00:37
8 Eirik Bruland Bærums Skiklub 92 10:46 00:40
9 Andreas Andersen Sauge Aurskog/Finstadbru SK 82 11:05 00:59
10 Peder Fjellvang Fossum IF 86 11:11 01:05
11 Kristoffer Kaasen Bærums Skiklub 91 11:12 01:06
12 Andreas Mjøs Fossum IF 102 11:16 01:10
13 Edward Amble Fossum IF 87 11:25 01:19
14 Aleksander Claussen Jutul IL 90 11:27 01:21
15 Ferdinand Aagenæs Bærums Skiklub 105 11:30 01:24
16 Vetle Kallåk Fossum IF 113 11:34 01:28
17 Peder Bjørnstad Bærums Skiklub 109 11:37 01:31
18 Ole Anders Ek Lundby Drøbak-Frogn IL 114 11:37 01:31
19 Martin Muri Strømmen og Lillestrøm SK 108 11:42 01:36
20 Markus Lien Oftebro Haslum IL 93 11:50 01:44
21 Lars Treekrem Ås IL 88 11:56 01:50
22 Jonas Persson Bakke Driv IL 103 12:01 01:55
23 Espen Stensland Drøbak-Frogn IL 94 12:02 01:56
24 Trym Granerud Nygaard Jutul IL 106 12:10 02:04
25 Ole Marius Forbord Asker SK 98 12:13 02:07
26 August Nyborg Fossum IF 89 12:15 02:09
27 Martin Gadderud Holth Aurskog/Finstadbru SK 96 12:23 02:17
28 Thomas Løland Ullensaker SK 95 12:23 02:17
29 Simen Svartås Asker SK 97 12:49 02:43
30 Marius Holmen Nes Ski 99 12:49 02:43
31 Alexander Jensen Engseth Drøbak-Frogn IL 101 13:11 03:05
32 Stian Kjelstrup Jacobsen Driv IL 110 13:18 03:12
Fullførte3: 2 Påmeldte:35 Premier:1 Startende: 35
J 15 år 7,5 km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Anikken Gjerde Alnæs Frogner IL 116 20:25 00:00
2 Vilde Ryen Asker SK 121 21:30 01:05
3 Aurora Solbakk Andersen Asker SK 119 21:35 01:10
4 Emilie Kongsten Skimt 117 21:40 01:15
5 Karoline Næss Bjerke IL Ski 115 21:52 01:27
6 Henrikke Kongsten Tømt Skimt 132 21:54 01:29
7 Heidi Myrberg Landrø Fet SK 118 21:57 01:32
8 Solveig Benum Vestre Bærums Verk IF 130 22:09 01:44
9 Ingvild Kildal Jardar IL 124 22:11 01:46
10 Kristine Vognild Bjerke IL Ski 120 22:59 02:34
eTiming Utskrevet:24.01.2009 22:50:49 Side:3
USER
KM Langdistanse fellesstart
Offisiell resultatliste
24.01.2009
11 Synne Lindemark Asker SK 122 23:09 02:44
12 Else Loge Jardar IL 123 23:14 02:49
13 Ellen Søhol Lie Fossum IF 129 23:23 02:58
14 Nora Gotaas Buøen Bærums Verk IF 127 24:45 04:20
Fullførte1: 4 Påmeldte:18 Premier:1 Startende: 18
G 15 år 7,5 km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Andreas Molden Nes Ski 134 18:22 00:00
2 Borger Christopher Melsom Fossum IF 138 18:27 00:05
3 Vegard Antonsen Ås IL 135 18:28 00:06
4 Eivind Fålun Oppegård IL 137 18:43 00:21
5 Magne Haga Åsen IL 140 18:43 00:21
6 Karl Henrik Nordbakken Gjerdrum IL 141 19:01 00:39
7 Petter Reistad Bærums Verk IF 149 19:05 00:43
8 Anders Lie Håkenrud Asker SK 142 19:18 00:56
9 Sivert Vonen Gjelleråsen IF 144 19:40 01:18
10 Hermann Sogn TomasgaardDrøbak-Frogn IL 160 19:46 01:24
11 Fredrik Bergsjø Søndre Høland Idretts- og Ungd 143 19:51 01:29
12 Øivind Lukkedal Bærums Skiklub 157 20:10 01:48
13 Johan Hoel Frogner IL 146 20:13 01:51
14 Didrik Maltun Fossum IF 148 20:16 01:54
15 Kristian Aalerud Bærums Verk IF 152 20:18 01:56
16 Anders Dalgaard Frogner IL 171 20:22 02:00
17 Steffen Grue Ulsrud Frogner IL 173 20:25 02:03
18 Jørgen Stenhammer Gjerdrum IL 172 20:31 02:09
19 Jostein Huseby Øren Bærums Verk IF 150 20:35 02:13
20 Georg Fossum Holden Bjerke IL Ski 151 20:45 02:23
21 Henrik Alexander Strøm Drøbak-Frogn IL 176 21:10 02:48
22 Eirik Ek Hagen Driv IL 145 21:14 02:52
23 Øyvind Sveen Gjerdrum IL 170 21:22 03:00
24 Thomas Wilskog Nittedal IL 162 21:24 03:02
25 Harald Fæste Drøbak-Frogn IL 133 21:27 03:05
26 Jonas Myklebost Nittedal IL 164 21:27 03:05
27 Kristen Lundemo Syvertsen Åsen IL 165 21:34 03:12
28 Fredrik Fang Liland Ullensaker SK 155 21:40 03:18
29 Henrik Normannseth Oppegård IL 153 21:44 03:22
30 Sondre Tollefsen Fossum IF 169 21:44 03:22
31 Kenneth Wilskog Nittedal IL 175 22:13 03:51
32 Anders Lundervold Asker SK 167 22:25 04:03
33 Mattis Sjøli Nes Ski 174 22:25 04:03
34 Vegard Nymoen Paulsen Oppegård IL 166 22:26 04:04
35 Erlend Isachsen Asker SK 161 22:32 04:10
36 Johan Tjelle Nittedal IL 163 23:03 04:41
eTiming Utskrevet:24.01.2009 22:50:49 Side:4
USER
KM Langdistanse fellesstart
Offisiell resultatliste
24.01.2009
37 Simen Kristiansen Nittedal IL 168 23:03 04:41
38 Eirik Nordtorp Nittedal IL 156 23:48 05:26
Fullførte3: 8 Påmeldte:44 Premier:13 Startende: 44
J 16 år 7,5 km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Rikke Hald Andersen Asker SK 187 20:52 00:00
2 Ida Sofie Snortheim Åsen IL 179 21:14 00:22
3 Victoria Ravatn Nittedal IL 177 21:19 00:27
4 Sylvi Nordskar Bærums Verk IF 183 21:37 00:45
5 Berit Aamodt Bjerke IL Ski 180 22:04 01:12
6 Ingeborg Treu Røe Fossum IF 192 22:05 01:13
7 Linn Baarlid Lørenskog SK 178 22:06 01:14
8 Andrea Solbakken Nittedal IL 185 23:09 02:17
9 Elise Furuheim Bryn Nesodden IF 193 23:10 02:18
10 Cathrine Furuheim Bryn Nesodden IF 194 23:11 02:19
11 Karoline Dalen Jardar IL 181 23:12 02:20
12 Ine Marie Raa Heggedal IL 188 24:56 04:04
13 Karoline Egeland Skatteboe Fossum IF 190 25:53 05:01
14 Stina Simensen Oppegård IL 182 26:20 05:28
Fullførte1: 4 Påmeldte:18 Startende: 18
G 16 år 7,5 km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Haakon Fossum Holden Bjerke IL Ski 198 17:48 00:00
2 Sondre Bergan Hugsted Bærums Verk IF 197 18:10 00:22
3 Torjus Eckhoff Bærums Verk IF 200 18:28 00:40
4 Jørgen Hustad Åsen IL 199 18:39 00:51
5 Jens Gunnar Torgersen Asker SK 203 18:52 01:04
6 Lars Erik Tiset Skraastad Bærums Verk IF 206 18:56 01:08
7 Nicolay Arntzen Bondi Fossum IF 204 18:56 01:08
8 Jonas Fossnes Blekastad Siggerud IL 201 19:07 01:19
9 Jonas Amundsen Nes Ski 214 19:13 01:25
10 Hans-Christian Ora Sirnes Bærums Verk IF 224 19:14 01:26
11 Martin Hasle Nesodden IF 211 19:15 01:27
12 Anders Treekrem Ås IL 212 19:15 01:27
13 Aleksander Ek Jutul IL 216 19:16 01:28
14 Håvard Haga Åsen IL 229 19:20 01:32
15 Eirik Müller-Sørenssen Heggedal IL 213 19:21 01:33
16 Øyvind Bratvedt Asker SK 217 19:24 01:36
17 Hans Håkon Ruud-jr. Lørenskog SK 208 19:26 01:38
18 Magnus Sogn Iversen Bærums Verk IF 207 19:35 01:47
19 Sondre Ruud Bråthen Ullensaker SK 205 19:45 01:57
eTiming Utskrevet:24.01.2009 22:50:49 Side:5
USER
KM Langdistanse fellesstart
Offisiell resultatliste
24.01.2009
20 Magnus Christensen Oppegård IL 218 19:48 02:00
21 Eirik Asdøl Jardar IL 202 19:50 02:02
22 Lars Jørgen G. Fjellstad Fossum IF 221 20:02 02:14
23 Eirik Feldberg Bakken Bærums Verk IF 225 20:22 02:34
24 Mats Engedal Bostad Fossum IF 227 20:22 02:34
25 Sigurd Tenold Fridtun Fossum IF 222 20:28 02:40
26 Elias Karlsen Drøbak-Frogn IL 215 20:32 02:44
27 Jørgen Stange Sørum Lommedalens IL 209 20:33 02:45
28 Henrik Bjertnes Lørenskog SK 226 20:39 02:51
29 Kristoffer Lamøy Åsen IL 223 20:40 02:52
30 Johan Fjellvang Fossum IF 210 20:41 02:53
31 Thomas Berge Foyn Jardar IL 220 20:59 03:11
32 Ole Jakob Raa Heggedal IL 235 21:00 03:12
33 Sondre Olsson Gjerdrum IL 219 21:03 03:15
34 Erlend Røer Drabløs Nesodden IF 239 21:14 03:26
35 Kim-Daniel Gulliksveen Ullensaker SK 231 21:17 03:29
36 Brage Celius Driv IL 233 21:47 03:59
37 Morten Nordahl Vik Strømmen og Lillestrøm SK 228 21:48 04:00
38 Emil Ahlbäck Bærums Verk IF 245 21:52 04:04
39 Espen Rokkerud Strømmen og Lillestrøm SK 237 21:56 04:08
40 Vegard Jakobsen Driv IL 230 22:40 04:52
Fullførte4: 0 Påmeldte:44 Premier:14 Startende: 44
K 18 år 10km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Heidi Weng Driv IL/ Team Synnfjell 240 26:27 00:00
2 Nicoline KOngsten Tømt Skimt 242 27:41 01:14
3 Martine Ek Hagen Driv IL/ Team Synnfjell 241 27:53 01:26
4 Martine Amundsen Nittedal IL/ Team Synnfjell 244 30:15 03:48
5 Malin Irgens Fossum IF 243 30:16 03:49
Fullførte5: Påmeldte:5 Startende: 5
K 17 år 10km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Trine Breen Gjerdrum IL 247 27:16 00:00
2 Oda Wennemo Gjerdrum IL 246 27:33 00:17
3 Anne Myrberg Landrø Fet SK/ Team Statkraft Oslo Akershus 254 29:14 01:58
4 Ellen Linbak Bjerke IL Ski 252 30:29 03:13
5 Helene Jørgensen Fet SK 249 30:56 03:40
6 Maiken Saxebøl Drøbak-Frogn IL 256 30:57 03:41
7 Cathrine Hengebøl Fossum IF 250 34:10 06:54
Fullførte7: Påmeldte:11 Startende: 11
eTiming Utskrevet:24.01.2009 22:50:49 Side:6
USER
KM Langdistanse fellesstart
Offisiell resultatliste
24.01.2009
M 17 år 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Henrik Bakke Driv IL/ Team Synnfjell 261 32:07 00:00
2 Martin Nyenget NTG-L/ Siggerud IL 258 32:09 00:02
3 Thomas Gifstad Oppegård IL/ Team Statkraft Oslo 265 32:20 00:13
4 Eskil Kinneberg Gjerdrum IL/ Team Statkraft Oslo 276 32:32 00:25
5 Markus Thrygg Jardar IL 264 32:43 00:36
6 Johannes Hov Høydal NTG-L/ Fossum IF 262 32:47 00:40
7 Simen Smedsberg Kneppe NTG-L/ Fet SK 285 32:53 00:46
8 Øyvind Gjerlaug Stokstad Ullensaker SK 280 32:54 00:47
9 Sindre Sætre Hammerlund Asker SK 259 32:55 00:48
10 Anders Rønning Nittedal Skiskytterlag 281 33:40 01:33
11 Syver Gåsbakk Fossum IF 289 33:52 01:45
12 Daniel Stenslet Frogner IL 275 33:54 01:47
13 Martin Treider Oppegård IL/ Team Statkraft Oslo 282 34:15 02:08
14 Sindre Lysne Benestad Fossum IF 266 34:36 02:29
15 Bendik Ekeberg Fet SK/ Team Statkraft Oslo Akershus 287 34:47 02:40
16 Sondre Hansen Eriksen Nittedal IL/ Team Synnfjell 274 34:48 02:41
17 Johan Bjerknes Knoph Fossum IF 273 37:15 05:08
18 Eivind Stenhammer Gjerdrum IL 278 38:39 06:32
Fullførte1: 8 Påmeldte:33 Premier:6 Startende: 33
M 18 år 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Mads Ek Strøm Bærums Verk IF 291 31:20 00:00
2 Ole-Henrik Kabbe Bærums Verk IF 292 31:27 00:07
3 Mats Røksund NTG-L/ Fossum IF 295 31:34 00:14
4 Sondre Myroldhaug Bærums Verk IF 297 32:10 00:50
5 Jo Sondre Solhaug Asker SK 313 32:24 01:04
6 Eirik Austgulen Fosnæs Fossum IF 310 32:28 01:08
7 Nicolai Saatvedt Brekke Fossum IF 311 32:29 01:09
8 Jonas Hammer Lørenskog SK/ Team Synnfjell 303 32:30 01:10
9 Jarle Andreas Jensen Bærums Verk IF 305 33:15 01:55
10 Joachim Pettersen Strømmen og Lillestrøm SK/ Team 307 33:16 01:56
11 Kjetil Ims Asker SK 299 33:18 01:58
12 Martin Mykland Oppegård IL 304 33:19 01:59
13 Jonas Torgersen Asker SK 294 33:22 02:02
14 Håkon Karlstad Gjerdrum IL 298 33:23 02:03
15 Teodor Danielsen Nittedal IL 317 33:45 02:25
16 Lars Even schei Skimt/ Team Statkraft Oslo Akershus 312 33:55 02:35
17 Joakim Grevstad NTG-G/ Fossum IF 316 34:11 02:51
18 Øystein S. Klemetsdal Asker SK 306 34:23 03:03
19 Håkon Sælen Fossum IF 308 34:43 03:23
eTiming Utskrevet:24.01.2009 22:50:49 Side:7
USER
KM Langdistanse fellesstart
Offisiell resultatliste
24.01.2009
20 Andreas Aalberg Huse Fossum IF 315 34:47 03:27
21 Erik Olsen Lørenskog SK/ Team Synnfjell 300 35:16 03:56
Fullførte2: 1 Påmeldte:26 Premier:7 Startende: 26
K 19/20 år 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Kathrine Rolsted Harsem Fossum IF 318 35:18 00:00
2 Synnøve Bruland Fossum IF 319 36:40 01:22
3 Rannveig W. Øverøyen Fossum IF 320 37:09 01:51
4 Live Lindemark Asker SK 323 37:17 01:59
5 Emma Skjerstad Nittedal IL 321 37:28 02:10
6 Janne Olsen Åsen IL 322 42:33 07:15
Fullførte6: Påmeldte:6 Premier:2 Startende: 6
Kvinner senior 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Merete Weng Driv IL 328 36:50 00:00
2 Camilla Hott Ullensaker SK 329 36:52 00:02
3 Mari Klakegg Bruflot Siljan IL 326 38:05 01:15
4 Katrine Aas Krog Bjerke IL Ski 327 39:55 03:05
Fullførte4: Påmeldte:8 Premier:2 Startende: 8
M 19/20 år 20km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Sigve Fredrik Høydahl Bærums Verk IF 334 46:28 00:00
2 Jens Jakobsen Nes Ski 342 48:13 01:45
3 Åsmund Treu Røe Fossum IF 335 48:30 02:02
4 Ludvig Søgnen Jensen Bærums Verk IF 344 49:27 02:59
5 Amund Øverjordet Eidsvold Værks Skiklub 337 49:38 03:10
6 Marius Caspersen Falla HSG/ Lørenskog SK 339 49:39 03:11
7 Christian Fredrik Bryhn Nøstvik Nittedal IL/ Team Synnfjell 338 50:02 03:34
8 Ola Grindland Lørenskog SK/ Team Synnfjell 336 50:16 03:48
9 Marius Andreassen NTG-L/ Gjerdrum IL 340 50:21 03:53
10 Fredrik Fuglerud Gjerdrum IL 343 50:23 03:55
11 Morten Skaarud Nittedal IL/ Team Synnfjell 345 52:14 05:46
12 Morten Grundstad Asker SK 347 52:56 06:28
13 Stein Wilhelm Andresen Aarnes Nittedal IL/ Team Synnfjell 346 52:57 06:29
DNF Christian Westgaard Oppegård IL 349
Fullførte1: 3 Påmeldte:16 Premier:5 Startende: 16
eTiming Utskrevet:24.01.2009 22:50:50 Side:8
USER
KM Langdistanse fellesstart
Offisiell resultatliste
24.01.2009
Menn senior 20km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ola Erik Heen Moe Gjerdrum IL/ Team Norgeshus 354 45:48 00:00
2 Jonas Nielsen Lørenskog SK/ Team Hovden 355 46:17 00:29
3 Christoffer Kallesen Asker SK 107 48:13 02:25
4 Rune Nordgård Hurdal IL 333 49:03 03:15
5 Stian Arnesen Nes Ski 357 52:11 06:23
6 Jon Myroldhaug Bærums Verk IF 352 52:58 07:10
7 Harald Solhaug Næss Driv IL/ Team Synnfjell 356 53:47 07:59
8 Håvard Vatn Nittedal IL 351 54:40 08:52
9 Jon Anders Grøndahl Nes Ski 350 56:45 10:57
Fullførte9: Påmeldte:10 Startende: 10
Totalt: Antall: 292
eTiming Utskrevet:24.01.2009 22:50:50 Side:9
USER

▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒.▒▒.▒▒▒▒
▒ ▒▒ å▒ ▒▒▒ ▒▒▒
▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒. ▒▒▒ ▒▒▒▒▒
▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒ ▒▒▒ ▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒ ▒▒▒ ▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒ ▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒æ▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒ø▒▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒ ▒▒å▒▒▒ ▒ø▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒ ▒▒▒ ▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒

Du er på rett sted! Velkommen til det digitale hjemmet til langrenn.

Fortsett å lese artikkelen som medlem

 
 
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr     Ubegrenset tilgang
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr     Ubegrenset tilgang
Mest lest
Bli medlem nå