lørdag, des 3, 2022 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 25,562,006
2 Ida Dahl 24,839,273
3 Andreas Nygaard 24,633,945
4 Tord Asle Gjerd... 24,584,380
5 Lina Korsgren 24,484,047
6 Oskar Kardin 24,312,698
7 Britta Johansso... 24,058,203
8 Johannes Eklöf 24,013,294
9 Max Novak 23,921,189
10 Astrid Øyre Sli... 23,754,472
11 Emilie Fleten 23,416,363
12 Morten Eide Ped... 23,402,906
13 Kasper Stadaas 23,372,337
14 Ermil Vokuev 23,155,152
15 Stian Hoelgaard 23,119,309
16 Johan Hoel 23,094,196
17 Runar Skaug Mat... 22,726,499
18 Maxim Vylegzhan... 22,671,721
19 Vetle Thyli 22,530,051
20 Herman Paus 22,492,362
21 Magnus Vesterhe... 22,299,171
22 Marcus Johansso... 21,942,740
23 Anders Aukland 21,690,765
24 Torleif Syrstad 21,609,107
25 Joar Thele 21,527,809
26 Karstein Johaug 21,461,033
27 Jiří Pliska 21,021,748
28 Torgeir Sulen H... 20,862,822
29 Eddie Edström 20,738,799
30 Gabriel Höjlind... 20,657,291
31 Stanislav Řezáč... 20,425,274
32 Axel Jutterströ... 20,170,582
33 Klas Nilsson 19,965,758
34 Nils Persson 19,937,621
35 Thomas Ødegaard... 19,696,746
36 Jan Šrail 19,570,618
37 Simen Engebrets... 19,178,110
38 Bastien Poirrie... 19,138,063
39 Sofie Elebro 19,117,183
40 Mauro Brigadoi 18,992,619
41 Alexey Shemiaki... 18,653,161
42 Stian Berg 18,652,088
43 Viktor Mäenpää... 18,487,671
44 Arnaud Du Pasqu... 18,285,573
45 Aleksandr Grebe... 18,267,363
46 Dmitriy Bagrash... 18,225,082
47 Anikken Gjerde ... 18,209,193
48 Petter Soleng S... 18,089,523
49 Fabián Štoček... 17,925,232
50 Olga Tsareva 17,877,070
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

KM-Oslo-fristil

Kjelsåsrennet / KM Fristil . 25.01.09                                   Resultatliste M veteran 10km fri   Return Plass Navn Klubb                  Tid 1 Byrkjeland,Jan Røa IL 26:32 + 00:00 2 Ahlsand,Torleif Kjelsås IL 26:50 + 00:18 3 Sommer,Tor Njård 32:24 + 05:52 Resultatliste […]

Kjelsåsrennet / KM Fristil

.

25.01.09

 

       
       
       
       
Resultatliste M veteran 10km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Byrkjeland,Jan Røa IL 26:32 + 00:00
2 Ahlsand,Torleif Kjelsås IL 26:50 + 00:18
3 Sommer,Tor Njård 32:24 + 05:52
Resultatliste Menn senior 10km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Andersen,Remi Bækkelagets SK 23:32 + 00:00
2 Post,Arne Christiansen Kjelsås IL / Team Hovden 23:53 + 00:21
3 Moian Nydal,Hallvard Njård 24:05 + 00:33
4 Gløersen,Øyvind Nøstdahl Rustad IL 24:09 + 00:37
5 Nordby,Sindre Wiig Njård / Team Sector Alarm 24:21 + 00:49
6 Nævestad,Peder Lyn Ski 24:42 + 01:10
7 Dammen,Kjetil Hagtvedt Rustad IL 24:45 + 01:13
8 Svien,Aleksander Heming, IL 24:57 + 01:25
8 Rogn,Geir Endre Rustad IL 24:57 + 01:25
10 Olsen,Jon Høybråten og Stovner IL 25:08 + 01:36
11 Tømmerstrand,Jørgen Kjelsås IL 25:23 + 01:51
12 Kaas,Sverre Waaler Heming, IL 26:29 + 02:57
13 Paulsen,Steffen Saeterhagen Rustad IL 26:37 + 03:05
14 Gullteig,Øivind Høybråten og Stovner IL 26:42 + 03:10
15 Steen,Thorvald Tobias Vik Bækkelagets SK 28:31 + 04:59
16 Stokke,Per Christian Oslostudentenes IK 28:32 + 05:00
17 Andersen,Geir Ove Oslostudentenes IK 28:43 + 05:11
18 Søberg,Lasse Høybråten og Stovner IL 29:53 + 06:21
19 Nilsen,Halvor Møll Oslostudentenes IK 30:04 + 06:32
20 Petersen,Stian Kjelsås IL 31:03 + 07:31
21 Bergo,Knut Røa IL 31:18 + 07:46
DNS Pylypchenko,Yuriy Oslostudentenes IK  
DNS Nygaard,Anders Rudå Rustad IL  
DNS Braathen,Kristian Høybråten og Stovner IL  
DNS Haugen,Baard Erik Rustad IL  
Resultatliste M 19/20 år 10km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Markset,Trygve Njård / Team Sector Alarm 24:17 + 00:00
2 Weltzien,Espen Hultgreen Kjelsås IL 24:29 + 00:12
3 Hay,Audun Formo Lyn Ski / Team Kollen 24:46 + 00:29
4 Struksnæs,Henrik Kjelsås IL / Team Kollen 24:49 + 00:32
5 Mauer,Andreas Sollihagen Høybråten og Stovner IL / Team Kollen 24:55 + 00:38
6 Solberg,Eivind Odden Rustad IL / Team Kollen 25:20 + 01:03
7 Grønvold,Christian Lillomarka SK / Team Kollen 25:47 + 01:30
8 Stadaas,Peder Heming, IL / Team Kollen 26:17 + 02:00
9 Vister,Joakim Skirbekk Bækkelagets SK / Team Kollen 26:29 + 02:12
10 Sandvik,Sondre Rustad IL / Team Kollen 26:38 + 02:21
11 Espe,Eirik R Lillomarka SK / Team Statkraft Oslo Akershus 26:48 + 02:31
12 Thornes,Sverre Lind Njård / Team Kollen 27:27 + 03:10
13 Røgeberg,Ole Kjelsås IL 27:49 + 03:32
14 Hagen,Håvard Olaisen Kjelsås IL 27:59 + 03:42
15 Smenes,Atle Rustad IL 28:18 + 04:01
16 Aanstad,Marius Bækkelagets SK / Team Kollen 29:18 + 05:01
17 Søråsen,Rudi Andre Kjelsås IL 29:50 + 05:33
18 Røer,Eirik Lund Bækkelagets SK 33:07 + 08:50
DNS Erichsen,Oscar Wilhelm Njård / Team Kollen  
DNS Huitfeldt,Peder Heming, IL / Team Kollen  
DNS Klemetsrud,Sondre Bækkelagets SK / Team Kollen  
DNS Qvale,Ole Fredrik Grodys Kjelsås IL / Team Kollen  
DNS Asghar,Shan Rustad IL  
Resultatliste M 18 år 10km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Stenberg,Are Martin Kjelsås IL 24:42 + 00:00
2 Skavlan,Anders Molander Lyn Ski / Team Kollen 25:45 + 01:03
3 Andersen,Bendik Persch Lyn Ski / Team Kollen 26:05 + 01:23
3 Nylund,Kristoffer E. Høybråten og Stovner IL / Team Kollen 26:05 + 01:23
5 Bakke,Magnus Lillomarka SK / Team Kollen 26:16 + 01:34
6 Sandbakken,Sindre Røa IL / Team Kollen 26:26 + 01:44
7 Carlsen,Carl Henrik Rustad IL / Team Kollen 26:40 + 01:58
8 Underdal,Sondre Gårdsrud Kjelsås IL / Team Kollen 27:04 + 02:22
9 Eriksrud,Lars Kåsine Rustad IL / Team Kollen 28:25 + 03:43
10 Sandberg,Eirik K. Rustad IL 28:55 + 04:13
11 Karlsen,Christian Sørnes Kjelsås IL 28:57 + 04:15
12 Martinsen,Torbjørn Rustad IL 32:27 + 07:45
DNS Hestengen,Truls Even Rustad IL / Team Kollen  
DNS Vinje,Vegard Lyn Ski / Team Kollen  
DNS Svendby,Stian Roti Lyn Ski / Team Kollen  
DNS Selvig,Sindre Kjelsås IL / Team Kollen  
DNS Andersen,Sondre Hove Lyn Ski / Team Kollen  
Resultatliste M 17 år 10km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Aronsveen,Espen Njård / Team Kollen 24:43 + 00:00
2 Fahle,Hans Fredrik Lillomarka SK / Team Kollen 25:01 + 00:18
3 Schwencke,Fredrik Lyn Ski / Team Kollen 25:41 + 00:58
4 Vister,Fredrik Skirbekk Bækkelagets SK / Team Kollen 25:55 + 01:12
5 Sandvold,Sverre Turter Lyn Ski / Team Statkraft Oslo Akershus 26:37 + 01:54
6 Angel,Balder Heming, IL / Team Kollen 26:52 + 02:09
6 Grav,Jørgen Heming, IL / Team Kollen 26:52 + 02:09
8 Bråten,Erik Rustad IL / Team Kollen 26:56 + 02:13
9 Vinter,Christopher Robin Njård / Team Kollen 27:05 + 02:22
10 Kjelland-Mørdre,Einar Lyn Ski / Team Kollen 27:20 + 02:37
11 Nordby,Jacob Gjerdrum Lyn Ski / Team Kollen 27:23 + 02:40
12 Stubbe,Erland Vedeler Vestre Akers SK / Team Statkraft Oslo Akershus 27:27 + 02:44
13 Fongaard,Torjus Syversen Vestre Akers SK / Team Statkraft Oslo Akershus 27:38 + 02:55
14 Brandvold,Bendik Kjelsås IL 27:55 + 03:12
15 Brodin,Fridtjof Kjelsås IL / Team Kollen 28:07 + 03:24
16 Grepperud,Halvor Rustad IL / Team Kollen 28:39 + 03:56
17 Austrheim,Sondre Eilertsen Røa IL / Team Kollen 28:45 + 04:02
18 Lystad,Espen Nilssen Kjelsås IL 29:11 + 04:28
19 Bakken,Sondre Aleksander Lillomarka SK / Team Statkraft Oslo Akershus 29:38 + 04:55
20 Thornes,Kristoffer Njård 29:40 + 04:57
21 Heggem,Hans-Erik Lillomarka SK / Team Kollen 30:45 + 06:02
22 Vigerust,Sondre Lerum Oppegård IL 31:40 + 06:57
23 Haug,Lars Thoresen Lyn Ski / Team Kollen 31:49 + 07:06
DNS Hustvedt,Arnkjell Sørhus Rustad IL / Team Kollen  
DNS Nilsen,Ole Henrik Sandvold Rustad IL / Team Kollen  
DNS Standal,Joakim Heming, IL / Team Kollen  
DNS Pedersen,Bendik Bang Kjelsås IL  
DNS Hjelstuen,Håkon Lyn Ski / Team Statkraft Oslo Akershus  
DNS Larsplass,Endre Kjelsås IL  
Resultatliste K veteran 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hegstad Krüger,Inger Lyn Ski 14:51 + 00:00
Resultatliste Kvinner senior 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjerkreim Nilsen,Betty Ann Bækkelagets SK 12:34 + 00:00
2 Sandbakken,Ellen Kjelsås IL / Team Bolig 13:03 + 00:29
3 Gømle,Ella Lyn Ski 13:05 + 00:31
4 Braathen,Solfrid Høybråten og Stovner IL / Team Bolig 13:29 + 00:55
5 Jensen,Lena Rustad IL 13:37 + 01:03
6 Harila,Kristin Jonassen Polarstjernen, IL 13:51 + 01:17
7 Karset,Marthe Kristine Hafsahl Heming, IL 13:54 + 01:20
8 Øksnevad,Karoline Elisabeth Con Njård 16:45 + 04:11
9 Sargénius,Hanne Louise Kjelsås IL 20:51 + 08:17
DNS Haugen,Stine Rustad IL  
DNS Horn,Fanny Welle Strand Heming, IL / Team Sector Alarm  
Resultatliste K 19/20 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nordsletten,Marie Wiborg Njård / Team Kollen 12:50 + 00:00
2 Weng,Karin Martine Udnes Njård 13:03 + 00:13
3 Klaesson,Linn Håvelsrud Rustad IL / Team Kollen 13:23 + 00:33
4 Toftdahl,Tuva Heming, IL 13:26 + 00:36
5 Smith,Karina Aksnes Lyn Ski / Team Kollen 14:06 + 01:16
6 Bøhler,Heidi Maria Nittedal Skiskytterlag 14:29 + 01:39
7 Aronsveen,Lene Njård 14:40 + 01:50
8 Moen,Louise Leren Heming, IL 15:00 + 02:10
9 Nielsen,Agni Fjogstad Oslostudentenes IK 18:18 + 05:28
Resultatliste K 18 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Fjellbu,Caroline Bækkelagets SK / Team Kollen 14:06 + 00:00
2 Muren,Marit Njård / Team Kollen 14:48 + 00:42
3 Brun Lie,Agnes Marie Knudtzon Njård / Team Kollen 14:56 + 00:50
4 Godal,Mari Skoglund Lillomarka SK / Team Kollen 15:05 + 00:59
5 Sandell,Tuva Kjelsås IL 15:39 + 01:33
6 Saupstad,Ingrid Kjelsås IL 15:47 + 01:41
DNS Haga,Ragnhild Heming, IL  
Resultatliste K 17 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Markset,Anne-Tine Njård / Team Statkraft Oslo Akershus 13:21 + 00:00
2 Knudtzon-Brun-Lie,Thekla Charlo Njård / Team Statkraft Oslo Akershus 14:03 + 00:42
3 Myrvoll,Hanne Rustad IL / Team Kollen 14:08 + 00:47
4 Sørnes,Elise Øien Høybråten og Stovner IL / Team Kollen 14:26 + 01:05
5 Bergendahl,Mari Lyn Ski / Team Kollen 14:42 + 01:21
6 Madsen,Marianne Heming, IL / Team Kollen 15:12 + 01:51
7 Moi,Vilde Naja Høybråten og Stovner IL / Team Kollen 15:36 + 02:15
8 Sommer,Sylvi S. Njård / Team Kollen 15:46 + 02:25
9 Halvorsen,Marte Helene Bjørndal IF 16:22 + 03:01
DNS Nybo,Marte Sundby Rustad IL / Team Kollen  
DNS Hagen,Elise Rivenes Høybråten og Stovner IL / Team Kollen  
DNS Tveita,Elise Rustad IL / Team Kollen  
Resultatliste G 16 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Muren,Lars Njård 12:07 + 00:00
2 Skåttun,Eskild Høybråten og Stovner IL 12:17 + 00:10
3 Borgnes,Mathias Heming, IL 12:21 + 00:14
4 Hagerup,Johannes Sørli Lyn Ski 12:30 + 00:23
5 Trollebø,Dag Frode Njård 12:37 + 00:30
6 Vaksdal,Fridtjof Kjelsås IL 12:39 + 00:32
6 Oldereid Andersen,Fredrik Ole Koll IL 12:39 + 00:32
8 Mauer,Jostein Sollihagen Høybråten og Stovner IL 12:41 + 00:34
9 Nordby,Gaute Njård 12:46 + 00:39
10 Krüger,Simen Hegstad Lyn Ski 12:53 + 00:46
11 Hermanrud,Rolf Christian Njård 12:54 + 00:47
12 Skaare,Nikolai Korvald Koll IL 13:13 + 01:06
13 Grøvdal,Fredrik Koll IL 13:21 + 01:14
14 Godal,Eirik Skoglund Lillomarka SK 13:24 + 01:17
15 Myrvoll,Bjørnar Rustad IL 13:30 + 01:23
16 Breivik Lingaas,Jens-Olaf Koll IL 13:56 + 01:49
17 Mette-Myklebust,Fredrik Bækkelagets SK 14:06 + 01:59
18 Bjergaard,Anders Kjelsås IL 14:10 + 02:03
19 Nystad,Espen Rustad IL 14:15 + 02:08
20 Myklebust,Simen Lillomarka SK 14:18 + 02:11
21 Haugland,Håvard Rustad IL 14:34 + 02:27
22 Sunde,Sverre Kjelsås IL 14:42 + 02:35
23 Oftedal,Elling Aronsen Njård 15:41 + 03:34
24 Vollan,Johannes Zelalem Rustad IL 15:43 + 03:36
DNS Grue,Tormod Håøy Rustad IL  
Resultatliste G 15 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Wang,Thorstein Kjelsås IL 13:16 + 00:00
2 Stadaas,Kasper Heming, IL 13:23 + 00:07
3 Madslien,Jørgen Haugen Kjelsås IL 13:25 + 00:09
4 Heir,Åsmund Koll IL 13:27 + 00:11
5 Gjevre,Jostein Kjelsås IL 13:37 + 00:21
6 Tønseth,Gaute Aksnes Lyn Ski 13:41 + 00:25
7 Sandberg,Andreas Rustad IL 13:45 + 00:29
8 Skotvedt Iversen,Andreas Oseberg 13:46 + 00:30
9 Brodin,Hermann Kjelsås IL 13:47 + 00:31
10 Grindhaug,Nikolai Christopherse Heming, IL 13:49 + 00:33
11 Nævestad,Morten Lyn Ski 13:55 + 00:39
12 Strender,Jørgen Kjelsås IL 14:17 + 01:01
13 Solberg,Petter Heming, IL 14:23 + 01:07
14 Sørflaten,Anders Kjelsås IL 14:25 + 01:09
15 Habostad,Lars Heming, IL 14:31 + 01:15
15 Skranes,Jostein Brox Kjelsås IL 14:31 + 01:15
17 Aas,Sindre Bækkelagets SK 14:56 + 01:40
17 Germundson,Ole Marius Heming, IL 14:56 + 01:40
19 Fossgård,Magnus Bækkelagets SK 15:09 + 01:53
20 Andresen,Markus Kjelsås IL 15:10 + 01:54
21 Görbitz,Peter Andreas Prydz Lyn Ski 15:18 + 02:02
22 Carlsen,Håkon Rustad IL 15:19 + 02:03
23 Mæland,Kristian Kjelsås IL 15:22 + 02:06
24 Emilsson,Anders Rustad IL 15:30 + 02:14
25 Messel,Lars Bjørndal IF 15:53 + 02:37
26 Warlo,Sverre Gunnar Heming, IL 16:01 + 02:45
27 Haugen,Fredrik Njård 18:18 + 05:02
DNS Torgersen,Sebastian Bækkelagets SK  
DNS Dragesund,Tellef Kulild Kjelsås IL  
DNS Aamodt,Kristoffer Heming, IL  
DNS Nilsen,Johannes Sandvold Rustad IL  
DNS Habostad,Anders Heming, IL  
DNS Oma,Steinar Kjelsås IL  
Resultatliste J 16 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Paulsen,Pia Helene Rustad IL 14:06 + 00:00
2 Myrvoll,Tonje Rustad IL 14:38 + 00:32
3 Klaesson,Thea Håvelsrud Rustad IL 14:42 + 00:36
4 Solvoll,Oda Rustad IL 14:52 + 00:46
5 Jevne,Karianne Heming, IL 14:55 + 00:49
6 Karlseng,Agnes Lyn Ski 15:08 + 01:02
7 Fjellbu,Fredrikke Bækkelagets SK 15:32 + 01:26
8 Andersen,Ingrid Marie Koll IL 15:48 + 01:42
9 Korsbrekke,Synne A. Rustad IL 16:10 + 02:04
10 Bakke,Ida Hulbaklien Koll IL 16:28 + 02:22
DNS Mejdell,Helene Margrethe Njård  
Resultatliste J 15 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hjelstuen,Kristin Lyn Ski 14:18 + 00:00
2 Myhre,Synne Koll IL 14:53 + 00:35
3 Iversen,Pia Skyttersæter Heming, IL 15:43 + 01:25
4 Bustad,Frida Rose Kjelsås IL 16:39 + 02:21
5 Nybo,Anna Sundby Rustad IL 16:56 + 02:38
6 Johannessen,Hedda Røa IL 17:03 + 02:45
7 Blindheim,Solveig Lillomarka SK 18:15 + 03:57
DNF Eriksen,Linn Heming, IL  
DNS Brautaset,Camilla Heming, IL  
Resultatliste G 14 år 3,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Blomseth,Eirik Jonas Lillomarka SK 09:01 + 00:00
2 Madsstuen,Asbjørn Njård 09:03 + 00:02
2 Tveita,Jørgen Rustad IL 09:03 + 00:02
4 Flaen,Carl Jørgen Sundet Heming, IL 09:20 + 00:19
4 Moe,Torgeir Høybråten og Stovner IL 09:20 + 00:19
4 Gustavsson,Carl Theodor Heming, IL 09:20 + 00:19
7 Dengerud,Erik Kjelsås IL 09:24 + 00:23
7 Bergendahl,Lars Lyn Ski 09:24 + 00:23
9 Resell,Anders Aamodt Koll IL 09:28 + 00:27
9 Bakken,Jonas Madslien Kjelsås IL 09:28 + 00:27
11 Blårud,Mathias Høybråten og Stovner IL 09:35 + 00:34
12 Røer,Sigurd Lund Bækkelagets SK 09:41 + 00:40
12 Sætvedt,Nicolai Hartsang Bækkelagets SK 09:41 + 00:40
14 Næss,Thomas Dowling Kjelsås IL 09:49 + 00:48
15 Omreng,Christian Heming, IL 09:55 + 00:54
16 Vollan,Abraham Zelalem Rustad IL 10:04 + 01:03
17 Keil,Eivind Njård 10:07 + 01:06
18 Andresen,Eirik Osberg Heming, IL 10:19 + 01:18
19 Kulset,Kristian Røa IL 10:23 + 01:22
20 Lundgaard,Mads Njård 10:39 + 01:38
21 Skåttun,Markus Høybråten og Stovner IL 10:52 + 01:51
21 Vala,Jørund Rustad IL 10:52 + 01:51
23 Sælid,Kristoffer Frydenlund Rustad IL 10:53 + 01:52
24 Arnesen,Harald Astrup Heming, IL 10:54 + 01:53
25 Qvale,Joachim T Rustad IL 10:56 + 01:55
25 Madsen,Ådne Tverfjell Koll IL 10:56 + 01:55
27 Jutkvam,Martin Thorland Bækkelagets SK 11:12 + 02:11
28 Nordsletten,Even Wiborg Koll IL 11:14 + 02:13
29 Græe,Lars Fredrik Heming, IL 11:15 + 02:14
30 Breivik,Sigmund Kjelsås IL 11:30 + 02:29
31 Lindtveit,Aasmund Groven Lillomarka SK 11:47 + 02:46
32 Valentini,Truls Ernani Rustad IL 11:53 + 02:52
33 Solberg,Eirik Odden Rustad IL 11:54 + 02:53
34 Ødegården,Vegard Gjelsnes Rustad IL 12:12 + 03:11
35 Martinussen,Øyvind Tveter Kjelsås IL 14:58 + 05:57
DNS Maartmann,Christian Njård  
DNS Krogstad,Fredrik Høybråten og Stovner IL  
DNS Roti,Tobias Drage Røa IL  
DNS Haflan,Tord E. Kjelsås IL  
DNS Wright,Harald Bergwitz-Larsen Njård  
DNS Bjerkevoll,Erik Gjellan Bækkelagets SK  
DNS Høydal,Eivind Lyn Ski  
DNS Skåttun,Vetle Høybråten og Stovner IL  
DNS Hjelle,Andreas Bækkelagets SK  
Resultatliste G 13 år 3,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bøe,Erik Njård 09:22 + 00:00
2 Sørensen,Anders Bjørndal IF 09:29 + 00:07
3 Madslien,Aksel Kjelsås IL 09:48 + 00:26
4 Hansen,Torjus Bern Kjelsås IL 09:53 + 00:31
5 Mobakken,Jonas Uglem Lillomarka SK 09:54 + 00:32
6 Vollset,Tarjei Heming, IL 09:55 + 00:33
7 Skåttun,Noah Høybråten og Stovner IL 09:59 + 00:37
8 Bringedal,Jacob Koll IL 10:18 + 00:56
9 Slydal,Anders Lillomarka SK 10:20 + 00:58
10 Digerud,Lars Lillomarka SK 10:26 + 01:04
11 Nilsen,Harald Jaren Koll IL 10:31 + 01:09
12 Grundt,Jørgen Njård 10:32 + 01:10
13 Syversen,Øyvind Anders Myrset Lyn Ski 10:40 + 01:18
14 Tandberg,Vebjørn Kjelsås IL 10:41 + 01:19
15 Tønseth,Even Aksnes Lyn Ski 10:47 + 01:25
15 Mørch,Pål Marius Rustad IL 10:47 + 01:25
17 Vollan,Erling Pettersen Høybråten og Stovner IL 10:56 + 01:34
18 Kleivi,Halvor Kjelsås IL 11:03 + 01:41
19 Heimann,Torbjørn Lillomarka SK 11:04 + 01:42
19 Persen,Espen Røa IL 11:04 + 01:42
21 Simenstad,Håvard Pape Røa IL 11:05 + 01:43
22 Presterud,Ola Lund Kjelsås IL 11:11 + 01:49
23 Toresen,Jens Petter Bækkelagets SK 11:14 + 01:52
24 Maanum,Mikkel Bækkelagets SK 11:40 + 02:18
25 Weider,Bendik Johan Koll IL 11:51 + 02:29
26 Hoel,Nicolai Heming, IL 11:54 + 02:32
27 Weidemann,Jørgen Kjelsås IL 11:56 + 02:34
28 Nordmoen,Trym Lillomarka SK 12:05 + 02:43
29 Hardoy,Lukas Koll IL 12:13 + 02:51
30 Johansen,Andre Bjørndal IF 12:34 + 03:12
31 Olsen,Sigurd Ajer Bærums Skiklub 12:36 + 03:14
32 Vågen,Magnus Rokne Koll IL 12:48 + 03:26
33 Bergstrøm,Emil Kjelsås IL 13:39 + 04:17
34 Nilsen,Tallak Sandvold Rustad IL 13:48 + 04:26
35 Syse,Peter Heming, IL 14:46 + 05:24
DNS Gundersen,Sigurd Njård  
DNS Bakke,Thord Håkon Njård  
DNS Skaare Søbstad,Erlend Koll IL  
DNS Eliassen,Thomas Mannsverk Bækkelagets SK  
DNS Eriksen,Stein-Erik Heming, IL  
DNS Dragesund,Herman Kulild Kjelsås IL  
DNS Grepperud,Audun Rustad IL  
DNS Torkildsen,Lasse Lyn Ski  
Resultatliste J 14 år 3,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Benjaminsen,Andrine Lillomarka SK 09:48 + 00:00
2 Skarpenes,Pernille Bækkelagets SK 09:53 + 00:05
3 Syversen,Mille Bøhm Bækkelagets SK 10:10 + 00:22
3 Krüger,Solveig Hegstad Lyn Ski 10:10 + 00:22
5 Bergsvand,Rikke Heming, IL 10:19 + 00:31
6 Ahlsand,Selma Kjelsås IL 10:25 + 00:37
7 Tesaker,Astrid Rustad IL 10:38 + 00:50
8 Bråten,Marit Rustad IL 10:39 + 00:51
9 Brekke,Ingvild Lillomarka SK 10:40 + 00:52
10 Morken,Kaja Norheim Kjelsås IL 10:58 + 01:10
11 Eriksen,Elena Steen Bækkelagets SK 11:22 + 01:34
12 Handal,Henriette Elvrum Bjørndal IF 11:32 + 01:44
13 Fjell,Tiril Kjelsås IL 11:47 + 01:59
14 Hammeren,Eira Kjelsås IL 12:21 + 02:33
14 Oftedal,Anna Aronsen Njård 12:21 + 02:33
16 Berg,Susann Vandenberghe Bækkelagets SK 12:51 + 03:03
DNS Kaastad Storsveen,Anette Lyn Ski  
Resultatliste J 13 år 3,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Wendel,Linn Christin Heming, IL 10:07 + 00:00
1 Blomseth,Natalie Kristina Lillomarka SK 10:07 + 00:00
3 Børstad,Ina Heming, IL 10:08 + 00:01
4 Ahlsand,Anine Kjelsås IL 10:17 + 00:10
5 Jensen,Anna Kjelsås IL 10:24 + 00:17
6 Tveten,Ingrid Elisabeth Røa IL 10:53 + 00:46
7 Huseby,Sofie Kjus Heming, IL 11:05 + 00:58
8 Wessel,Johanne Njård 11:28 + 01:21
9 Korsbrekke,Guro Apold Rustad IL 11:29 + 01:22
10 Fredriksen,Anette Kjelsås IL 11:34 + 01:27
11 Heir,Kjersti Koll IL 11:36 + 01:29
12 Byrkjeland,Amanda Borge Røa IL 11:58 + 01:51
13 Horten,Oline Høybråten og Stovner IL 12:01 + 01:54
14 Ajer,Tora Danbolt Rustad IL 12:08 + 02:01
15 Aarrestad,Anniken Kjelsås IL 12:12 + 02:05
16 Sørland,Lise Marie Bækkelagets SK 12:17 + 02:10
17 Mattson,Frida Lyn Ski 12:23 + 02:16
18 Feten,Katrine Rustad IL 12:24 + 02:17
18 Hauge,Ingeborg Bækkelagets SK 12:24 + 02:17
20 Fremstad,Rebekka Helen Lyn Ski 12:27 + 02:20
21 Bjergaard,Karen Kjelsås IL 12:29 + 02:22
22 Tollefsen,Martine Høybråten og Stovner IL 13:07 + 03:00
DNS Eliassen,Sunniva Rustad IL  
DNS Vinter,Caroline Njård  
Resultatliste G 12 år 2,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Flaen,Sebastian Sundet Heming, IL 06:03 + 00:00
2 Rieber,Jarl Magnus Heming, IL 06:11 + 00:08
3 Moseby,Erling Kjelsås IL 06:16 + 00:13
4 Sønsterud,Lars Bækkelagets SK 06:32 + 00:29
5 Solbakke,Henrik Bækkelagets SK 06:35 + 00:32
6 Solbakke,Marcus Bækkelagets SK 06:36 + 00:33
7 Brautaset,Petter Jacob Heming, IL 06:39 + 00:36
8 Velle,Jakob Bækkelagets SK 06:40 + 00:37
9 Morken,Ask Norheim Kjelsås IL 06:47 + 00:44
10 Lund,Jonas Kolderup Rustad IL 06:49 + 00:46
11 Rolfsen,Simen Thune Røa IL 06:54 + 00:51
12 Roti,Jakob Drage Røa IL 07:01 + 00:58
13 Resell,Åsmund Koll IL 07:03 + 01:00
14 Matre,Philip Imset Njård 07:04 + 01:01
15 Tesaker,Håkon B. Rustad IL 07:14 + 01:11
16 Becker,Frederik Thorsen Koll IL 07:15 + 01:12
17 Thorbjørnsen,Trym Aamodt Koll IL 07:20 + 01:17
18 Løken,Fillip Gisleberg Bjørndal IF 07:21 + 01:18
19 Svartedal,Oskar Høybråten og Stovner IL 07:26 + 01:23
20 Borge,Mikael Bækkelagets SK 07:27 + 01:24
21 Ragnvaldsen,Kristian Heming, IL 07:29 + 01:26
22 Rolstad,Eivind Kjelsås IL 07:31 + 01:28
23 Stangebye,Martin Lyn Ski 07:34 + 01:31
24 Broback,Per Olav Rustad IL 07:41 + 01:38
25 Lund,Haavard Wiken Bækkelagets SK 07:47 + 01:44
26 Astrup Arnesen,Ulrik Heming, IL 07:53 + 01:50
27 Moland,Knut Heming, IL 07:56 + 01:53
28 Fløtten,Kasper Bækkelagets SK 08:02 + 01:59
29 Gjønnæss,Halvard Kjelsås IL 08:03 + 02:00
29 Petersen,Fredrik Haugen Rustad IL 08:03 + 02:00
31 Berg,Anders Bækkelagets SK 08:07 + 02:04
32 Byrkjeland,Tarald Eivindson Kjelsås IL 08:13 + 02:10
33 Eilertsen,Tobias Kjelsås IL 08:21 + 02:18
34 Prydz Gørbitz,Håkon Lyn Ski 08:22 + 02:19
35 Olsen,Erik Kjelsås IL 09:18 + 03:15
36 Fjellang,Georg Balke Koll IL 10:14 + 04:11
DNS Høst,Herman Mølmen Lyn Ski  
DNS Berg,Anders Vandenberghe Bækkelagets SK  
DNS Jebsen,Peter Heming, IL  
Resultatliste G 11 år 2,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Magnussen,Andreas Nittedal IL 06:29 + 00:00
2 Dahl,Eivind Fallås Røa IL 06:36 + 00:07
3 Gullteig,Daniel Høybråten og Stovner IL 06:38 + 00:09
4 Warlo,Ole Jakob Heming, IL 06:43 + 00:14
5 Myhre,Simen Koll IL 06:49 + 00:20
6 Anderssen,Eirik Sørgård Lillomarka SK 06:52 + 00:23
6 Seeberg,Even Nittedal IL 06:52 + 00:23
8 Remo,Martin Berg Røa IL 06:55 + 00:26
9 Kulset,Sindre Røa IL 06:58 + 00:29
10 Moe,Oscar Heming, IL 06:59 + 00:30
11 Kjelland-Mørdre,Håkon Koll IL 07:02 + 00:33
12 Tveten,Herman Kristoffer Røa IL 07:05 + 00:36
13 Melhus,Mikkel Heming, IL 07:10 + 00:41
14 Laulo Christensen,Lars Heming, IL 07:11 + 00:42
15 Heir,Tore Koll IL 07:13 + 00:44
16 Stensåsen,Jakob Kjelsås IL 07:18 + 00:49
17 Larsen O,Lars Olden Årvoll IL 07:29 + 01:00
18 Grundt,Anders Njård 07:30 + 01:01
18 Halden,Gjermund Koll IL 07:30 + 01:01
18 Düring,Balder Heming, IL 07:30 + 01:01
21 Hordvei,Erlend Koll IL 07:32 + 01:03
21 Knutsen,Oscar Foss Bækkelagets SK 07:32 + 01:03
23 Slydal,Jørgen Lillomarka SK 07:34 + 01:05
24 Jensen,Trym Moeng Kjelsås IL 07:35 + 01:06
25 Sørensen,Lars Rustad IL 07:36 + 01:07
26 Hågensen,Isak Lyn Ski 07:48 + 01:19
27 Åsheim,Henning Kjelsås IL 07:50 + 01:21
27 Mobakken,Jørgen Uglem Lillomarka SK 07:50 + 01:21
29 Hoff,Thomas Divaris Årvoll IL 07:52 + 01:23
29 Tverfjell Madsen,Hans-Petter Koll IL 07:52 + 01:23
31 Vaglum,Ener søberg Koll IL 07:53 + 01:24
32 Standal,Rasmus Heming, IL 07:58 + 01:29
33 Bergo,Eirik Røa IL 08:01 + 01:32
34 Jørgensen,Stian Rustad IL 08:02 + 01:33
35 Hjelle,Simen Svenningsen Bækkelagets SK 08:03 + 01:34
36 Hevrøy,Embrik Nikolai Grann Try, ILet 08:04 + 01:35
37 Wang,Jørgen August Heming, IL 08:05 + 01:36
38 Wold,Aleksander Høybråten og Stovner IL 08:06 + 01:37
39 Aslesen,Markus Wiig Årvoll IL 08:07 + 01:38
39 Lønnum,Engebret Årvoll IL 08:07 + 01:38
41 Johnsen,Øyvind Rosnes Rustad IL 08:08 + 01:39
42 Myklebust,Tobias Mette Bækkelagets SK 08:09 + 01:40
43 Osnes,Andreas Kjelsås IL 08:10 + 01:41
43 Langedal Breivik,Eirik Koll IL 08:10 + 01:41
45 Brenaas,Lars Christian Bækkelagets SK 08:19 + 01:50
46 Vågen,Lauritz Rokne Koll IL 08:20 + 01:51
46 Holmen-Jensen,Pål Årvoll IL 08:20 + 01:51
48 Amundsen,Vegard Kjelsås IL 08:23 + 01:54
49 Andersen,Steffen Solheim Årvoll IL 08:24 + 01:55
50 Lagerstrøm,Oscar Johannes Kruse Årvoll IL 08:25 + 01:56
51 Systad,Audun Midttun Lyn Ski 08:26 + 01:57
52 Holm Glad,Daniel August Lyn Ski 08:30 + 02:01
53 Krogstad,Rasmus Try, ILet 08:31 + 02:02
54 Myhre,Phillip Blindern Lyn Ski 08:35 + 02:06
55 Sandgrind,Sindre Kjelsås IL 08:42 + 02:13
55 Rørvik,Emil Ness Try, ILet 08:42 + 02:13
57 Næss,Mads Høybråten og Stovner IL 08:49 + 02:20
58 Berg,Alexander Bjørnstad Høybråten og Stovner IL 08:50 + 02:21
59 Tandberg,Jostein Kjelsås IL 08:55 + 02:26
60 Østermann,Henrik Try, ILet 08:57 + 02:28
60 Krogstad,Sander Høybråten og Stovner IL 08:57 + 02:28
62 Kjærstad,Aksel Eck Rustad IL 08:59 + 02:30
63 Haugan,Øyvind Rikheim Try, ILet 09:01 + 02:32
64 Vister,Simen Skirbekk Bækkelagets SK 09:02 + 02:33
65 Bøen,Sivert Risnes Kjelsås IL 09:05 + 02:36
66 Skalmerud,Per Kristian Koll IL 09:09 + 02:40
67 Mellingsæter,Julian Lyn Ski 09:13 + 02:44
68 Tveter Martinussen,sigurd Kjelsås IL 09:17 + 02:48
69 Clausen,Gjermund Kjelsås IL 09:30 + 03:01
70 Anderssen,Jesper Ekeli Kjelsås IL 09:35 + 03:06
71 Nesset,Erling Feet Koll IL 09:37 + 03:08
72 Norbye,Jonatan Koll IL 09:50 + 03:21
73 Hernæs,Andreas Starheim Kjelsås IL 10:05 + 03:36
74 Teslo,Halvor Kjelsås IL 10:14 + 03:45
75 Varhaugvik,Sigurd Lyn Ski 11:55 + 05:26
DNS Tveter Martinussen,Sigurd Kjelsås IL  
DNS Bakken,Mads Røa IL  
DNS Berget,Tor Egil Kjelsås IL  
DNS Grindhaug,Christopher Heming, IL  
Resultatliste G 10 år 2,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bjerke,Herman Lyn Ski 08:13
  D. Hartz,Torjus Kjelsås IL 08:44
  Djuve,Aslak Lyn Ski 08:48
  Eriksen,Viktor Steen Bækkelagets SK 07:25
  Feten,Daniel Rustad IL 12:25
  Flågen,Bjørn Anders Røa IL 09:00
  Hansen,Trym Bern Kjelsås IL 08:45
  HAUGERUD,OLAV RYGNESTAD Lyn Ski 09:24
  Hauge,Vegard Bækkelagets SK 08:39
  JAHREN NILSEN,TORJUS Koll IL 08:52
  Jarlsby,Håkon Løwig Lyn Ski 09:11
  Jensen,Anton Kjelsås IL 08:13
  Johnsen,Tom Erik Lillomarka SK 07:51
  Jonsson,Elias Kjelsås IL 08:41
  Korsbrekke,Oscar Rustad IL 09:55
  Krüger,Espen Hegstad Lyn Ski 07:44
  Lillelien,Herman Fredrik Kjelsås IL 10:29
  Lund,Tobias Thomsen Bækkelagets SK 09:04
  Madsstuen,Vegard Njård 07:25
  Mikkelborg,Aksel August Kjelsås IL 09:41
  Moseby,Håvard Kjelsås IL 07:06
  Mysen,Anders Kjelsås IL 10:17
  Nygren,Oskar Kjelsås IL 11:54
DNS Opsahl,Sakarias Heming, IL  
  Pedersen,Magnus Tangen Kjelsås IL 09:25
  Rønning Strand,Øystein Kjelsås IL 09:49
DNS Sjeggestad,Jørgen Heming, IL  
  Startnr,Ledig NOTEAM 08:38
  Stenberg-Nilsen,Peder Kjelsås IL 09:40
DNS Strande,Alfred Ekker Lyn Ski  
  Straumsheim,Ola Johan Trommald Lyn Ski 07:24
  Sætre,Morten Rustad IL 08:54
  Tsemetsis,Markus Årvoll IL 12:15
  Ukkestad,Iver Kjelsås IL 08:40
  wulfsberg,jørgen Koll IL 09:18
  Zahl,Anton Rustad IL 08:12
  Ødegården,Even Rustad IL 09:12
Resultatliste J 12 år 2,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Høgberg,Ellinor Kjelsås IL 06:37 + 00:00
2 Straumsheim,Astrid Trommald Lyn Ski 06:40 + 00:03
3 Seim,Ida Harto Heming, IL 06:44 + 00:07
4 Moe,Karianne Høybråten og Stovner IL 07:01 + 00:24
5 Ekhaugen,Silje Helene Siggerud IL 07:09 + 00:32
6 Ottestad,Mie Bjørndal Lyn Ski 07:14 + 00:37
7 Lindtveit,Thea Jørgine Groven Lillomarka SK 07:15 + 00:38
8 Høymork,Ingvild Heming, IL 07:16 + 00:39
9 Johansen,Emilie Bjerkli Heming, IL 07:26 + 00:49
10 Brekke,Kristin Lillomarka SK 07:30 + 00:53
11 Staude,Malin Prietz Røa IL 07:40 + 01:03
12 Bakken,Stine Madslien Kjelsås IL 07:44 + 01:07
13 Blindheim,Kristin Lillomarka SK 08:01 + 01:24
14 Hjelde,Frida Stav Heming, IL 08:08 + 01:31
15 Forbrigd,Dorthea Charlotte Kull Heming, IL 08:14 + 01:37
16 Lægran,Johanne Kjelsås IL 08:21 + 01:44
16 Norstrøm,Ida Lillomarka SK 08:21 + 01:44
18 Sandvik,Ingeborg Kjelsås IL 08:29 + 01:52
19 Stenberg,Solveig Kjelsås IL 08:32 + 01:55
20 Tønnessen,Kristine Kjelsås IL 08:33 + 01:56
21 Nerland,Mia Rustad IL 08:36 + 01:59
22 Linderud,Helle Koll IL 08:37 + 02:00
23 Solvoll,Thea Rustad IL 08:39 + 02:02
24 Lægran,Oda Kjelsås IL 08:45 + 02:08
25 Korpberget,Erle Rustad IL 08:52 + 02:15
26 Hamran,Mari Nordhagen Koll IL 08:55 + 02:18
27 Bøe,Emilie Njård 09:12 + 02:35
DNS Finstad,Regine Leyll Lyn Ski  
DNS Melhus,Hanna Heming, IL  
DNS Kjærnsli,Kine Cecilie Koll IL  
DNS Nordsletten,Ingrid Wiborg Lyn Ski  
DNS Hammerstad,Sabine Sørkedalens IF  
DNS simensen,sophie Njård  
DNS moan,marte Sørkedalens IF  
DNS Vik,Christina Kjelsås IL  
DNS Dueled,Kristine Koll IL  
Resultatliste J 11 år 2,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Honerud Olsen,Amalie Mjøndalen IF 07:21 + 00:00
2 Bakke,Hedda Hulbaklien Koll IL 07:49 + 00:28
3 Skarpenes,Hermine Bækkelagets SK 07:50 + 00:29
4 Ulvang,Nora Kjelsås IL 07:54 + 00:33
5 Tendal,Hanna Kristine Rustad IL 07:56 + 00:35
6 Horten,Ylva Høybråten og Stovner IL 07:57 + 00:36
7 Johansen,Hanna Bjerkli Heming, IL 08:07 + 00:46
8 Bratlie,Ida Høybråten og Stovner IL 08:11 + 00:50
9 Iversen,Sofie Skyttersæter Heming, IL 08:14 + 00:53
10 Petersen,Alice Siggerud IL 08:18 + 00:57
11 Flaathen,Anine Rosasco Bækkelagets SK 08:37 + 01:16
12 Hole,Judith Ingela Rickertsen Bækkelagets SK 08:48 + 01:27
13 Tangen Pedersen,Malene Kjelsås IL 08:51 + 01:30
14 Ystgaard,Julia Mehre Kjelsås IL 08:54 + 01:33
15 Hagerup,Alida Sørli Lyn Ski 09:08 + 01:47
16 Pedersen,Serine Kjelsås IL 09:12 + 01:51
17 Hallén,Anine Kjelsås IL 09:13 + 01:52
18 Halvorsen,Ida Marie Bjørndal IF 09:25 + 02:04
19 Lie,Camilla Kjelsås IL 09:48 + 02:27
20 Wiig Norby,Johanne Njård 10:01 + 02:40
21 Davis,Ellen Njård 10:11 + 02:50
22 Syvertsen,Eirin Marie Saure Kjelsås IL 10:37 + 03:16
23 Giske Bakken,Ellinor Kjelsås IL 10:39 + 03:18
DNS Jutkvam,Thea Mathilde Bækkelagets SK  
Resultatliste J 10 år 2,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Ahlsand,Ingvil Kjelsås IL 08:11
  Bakken,Marie Bækkelagets SK 09:19
  Becker,Cathrine Koll IL 08:53
  Eliassen,Nora Mannsverk Bækkelagets SK 10:33
  Mattson,Emma Lyn Ski 11:06
  Opsahl,Martine Rustad IL 08:45
  Staude,Anniken Prietz Røa IL 08:29
  Søbstad,Linnea Skaare Koll IL 10:23
DNS Talmo,Maren Sophie Koll IL  
  Thomsen,Kaia Ritland Røa IL 09:49
  Ulriksen,Kjersti Bækkelagets SK 12:35
  Wang,Cornelia Therese Mydske Heming, IL 10:03
  Øvreeide,Vilde Kjelsås IL 11:18
Resultatliste G 9 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Askevold,Andreas Kjelsås IL 06:37
  Astrup Arnesen,Petter Heming, IL 04:51
  Austbø,Christian Lizama Kjelsås IL 05:17
  Borge,Marius Bækkelagets SK 05:58
  Eriksen,Martin Sunde Høybråten og Stovner IL 05:42
  Espe,Tord Kjelsås IL 06:12
  Flugstad,Peder Berg Kjelsås IL 05:14
  Gjønnæss,Olav Kjelsås IL 06:04
  Herbjørnsrud,Markus Kjelsås IL 07:42
DNS Hole,Alf Kristian Rickertsen Bækkelagets SK  
  Hordvei,Ask Koll IL 06:01
  Johansen,Iver Wang Kjelsås IL 05:47
  Kulset,Magnus Røa IL 04:56
  Marti,Andre Årvoll IL 05:45
  Moan,Lars Østberg Sørkedalens IF 05:14
  Moe,Wilhelm Heming, IL 04:33
  Nordbye,Marius Koll IL 06:16
  Næss,Marius Høybråten og Stovner IL 05:31
  Røer,Vegard Lund Bækkelagets SK 04:08
  Seim,Inge Gabel Lyn Ski 05:36
  Skjerven,Julian Salole Kjelsås IL 06:14
  Skurdal,Aasmund Kjelsås IL 06:38
  Strand,Benjamin Høybråten og Stovner IL 05:17
  Sturød,Håkon Kjelsås IL 04:45
  Toresen,Kristian Aleksander Bækkelagets SK 04:48
  Vagli,Sondre Kjelsås IL 06:36
  Walseth,Torstein Kjelsås IL 05:41
  Øverli,Zakarias Nicolai Meyer Kjelsås IL 05:13
Resultatliste G 8 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bjerke,Ulrik Lyn Ski 04:56
  Dokset,Aleksander Falkenberg Kjelsås IL 06:10
DNS Ekker,Elmer Strande Lyn Ski  
  Halden,Halvor Koll IL 04:49
  Hatlen Osen,Henrik Olav Bækkelagets SK 05:26
  Larsen,Axel Henrik Kjelsås IL 05:30
  Opsahl,Oskar Aron Heming, IL 05:32
  Sandvik,Edvard Kjelsås IL 05:49
DNS Sandvik,Edvard Kjelsås IL  
  Strømmen,Ole-Andre Rustad IL 06:59
  Sønsterud,Sander Nordstrand IF 06:56
DNS Talmo,Olaf Martin Koll IL  
  Varhaugvik,Martin Andreas Lyn Ski 09:04
  Vinge,Rasmus Eggen Rustad IL 06:19
Resultatliste J 9 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Balke Fjellang,Mari Koll IL 07:16
DNS Bergersen,Andrea Kjelsås IL  
  Bunde,Silja Kjelsås IL 07:28
  Dengerud,Karianne Olsvik Kjelsås IL 06:04
  Eiklid,Mathilde Sørkedalens IF 06:50
  Fossgård,Ingvild Bækkelagets SK 05:28
  Germundson,Benedicte Elisabeth Heming, IL 04:57
  Gether-Rønning,Anette Kjelsås IL 07:41
  Grønvold,Heidi Sørkedalens IF 07:34
  Hamran,Fanny Nordhagen Koll IL 06:32
DNS Høydal,Ingvild Lyn Ski  
  Hågensen,Sara Lyn Ski 06:30
  Kleivi,Kristine Kjelsås IL 05:55
  Lie,Maiken Kjelsås IL 08:15
  Løvensiold,Marie Sørkedalens IF 07:21
  Madslien,Ingrid Kjelsås IL 05:36
DNS Morken,Maria Nordheim Kjelsås IL  
  Nesset,Ingeborg Feet Koll IL 07:17
  Njåstad,Sanne Kjelsås IL 05:57
  Roti,Tora Drage Røa IL 05:19
  Schmedling,Lise Kjelsås IL 08:08
  Skei,Marte Kjelsås IL 06:40
  Skårsmoen,Thea Kjelsås IL 08:06
  Stangeby,Pia Anine Lyn Ski 06:26
  Startnr,Emily Rustad IL 07:55
  Thune Rolfsen,Ingrid Røa IL 05:35
  Åsheim,Hanne Kjelsås IL 05:36
Resultatliste J 8 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Brechan,Kasandra Rustad IL 16:02
  Magnussen,Maria Nittedal IL 05:51
DNS Ramstad,Anne Elander Kjelsås IL  
  Solsrud,Maja Kjelsås IL 07:39
  Svalheim,Kristine Græsholt Rustad IL 10:53
  Tendal,Frida Rustad IL 07:03
  Tesaker,Sigrid Rustad IL 06:57

 

▒▒▒▒▒å▒▒▒▒▒▒▒ / ▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒

.

▒▒.▒▒.▒▒

 

       
       
       
       
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒   ▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒                  ▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒,▒▒▒ ▒ø▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ + ▒▒:▒▒
▒▒▒▒▒▒▒,▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒å▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ + ▒▒:▒▒
▒▒▒▒▒▒,▒▒▒ ▒▒å▒▒ ▒▒:▒▒ + ▒▒:▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒&#
Du er på rett sted! Velkommen til det digitale hjemmet til langrenn.

Fortsett å lese artikkelen som medlem

 
 
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr     Ubegrenset tilgang
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr     Ubegrenset tilgang
Mest lest