tirsdag, nov 29, 2022 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 25,562,006
2 Ida Dahl 24,839,273
3 Andreas Nygaard 24,633,945
4 Tord Asle Gjerd... 24,584,380
5 Lina Korsgren 24,484,047
6 Oskar Kardin 24,312,698
7 Britta Johansso... 24,058,203
8 Johannes Eklöf 24,013,294
9 Max Novak 23,921,189
10 Astrid Øyre Sli... 23,754,472
11 Emilie Fleten 23,416,363
12 Morten Eide Ped... 23,402,906
13 Kasper Stadaas 23,372,337
14 Ermil Vokuev 23,155,152
15 Stian Hoelgaard 23,119,309
16 Johan Hoel 23,094,196
17 Runar Skaug Mat... 22,726,499
18 Maxim Vylegzhan... 22,671,721
19 Vetle Thyli 22,530,051
20 Herman Paus 22,492,362
21 Magnus Vesterhe... 22,299,171
22 Marcus Johansso... 21,942,740
23 Anders Aukland 21,690,765
24 Torleif Syrstad 21,609,107
25 Joar Thele 21,527,809
26 Karstein Johaug 21,461,033
27 Jiří Pliska 21,021,748
28 Torgeir Sulen H... 20,862,822
29 Eddie Edström 20,738,799
30 Gabriel Höjlind... 20,657,291
31 Stanislav Řezáč... 20,425,274
32 Axel Jutterströ... 20,170,582
33 Klas Nilsson 19,965,758
34 Nils Persson 19,937,621
35 Thomas Ødegaard... 19,696,746
36 Jan Šrail 19,570,618
37 Simen Engebrets... 19,178,110
38 Bastien Poirrie... 19,138,063
39 Sofie Elebro 19,117,183
40 Mauro Brigadoi 18,992,619
41 Alexey Shemiaki... 18,653,161
42 Stian Berg 18,652,088
43 Viktor Mäenpää... 18,487,671
44 Arnaud Du Pasqu... 18,285,573
45 Aleksandr Grebe... 18,267,363
46 Dmitriy Bagrash... 18,225,082
47 Anikken Gjerde ... 18,209,193
48 Petter Soleng S... 18,089,523
49 Fabián Štoček... 17,925,232
50 Olga Tsareva 17,877,070
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

NC – Sjusjøen – 15 km klassisk herrer

1    Aukland,Anders     Oseberg Skilag/ Team Extrapersonell     40:13,2 + 00:00,0 2    Einarsson,Snorri     Tromsø SK Langrenn     40:46,1 + 00:32,9 3    Eliassen,Petter     Byåsen IL/ Team Trøndelag     40:50,0 + 00:36,8 4    Rønning,Eldar     Skogn IL     40:53,8 + 00:40,6 5    Post,Arne     Kjelsås IL – ski/ Team Hovden     40:55,1 + 00:41,9 6    […]

1    Aukland,Anders     Oseberg Skilag/ Team Extrapersonell     40:13,2 + 00:00,0
2    Einarsson,Snorri     Tromsø SK Langrenn     40:46,1 + 00:32,9
3    Eliassen,Petter     Byåsen IL/ Team Trøndelag     40:50,0 + 00:36,8
4    Rønning,Eldar     Skogn IL     40:53,8 + 00:40,6
5    Post,Arne     Kjelsås IL - ski/ Team Hovden     40:55,1 + 00:41,9
6    Bjerke,Espen Harald     Lillehammer Skiklub     40:57,4 + 00:44,2
7    Lykkja,Hans Petter     Dalguten IL     41:03,9 + 00:50,7
8    Hoff,Erlend     Medkila SL     41:09,2 + 00:56,0
9    Bjørgård,John     Strindheim IL     41:11,0 + 00:57,8
10    Olsen,Eirik Kurland     Røyken og Spikkestad/ Team Manpower     41:22,8 + 01:09,6
11    Nygård,Per Kristian     Vestre Spone IF     41:34,7 + 01:21,5
12    Rennemo,Kristian Tettli     Leksvik IL     41:35,1 + 01:21,9
13    Næss,Børre     Efteløt IL     41:49,9 + 01:36,7
14    Dyrhaug,Niklas     Team Trøndelag/ Team Trøndelag     41:51,1 + 01:37,9
15    Aukland,Jørgen     Oseberg Skilag/ Team Extrapersonell     41:51,9 + 01:38,7
16    Anmarkrud,Øyvind     Jevnaker Idrettsforening Ski     41:54,0 + 01:40,8
17    Elvestad,Glenn     Gjerdrum IL     41:54,9 + 01:41,7
18    Skinstad,Petter Soleng     Vind IL/ Gjøvik/Toten Langrenn     41:55,1 + 01:41,9
19    Kolstad,Jonas Austmo     Loddefjord Il     42:00,8 + 01:47,6
20    Gløersen,Øyvind     Rustad IL     42:01,9 + 01:48,7
21    Braathen,Kristian     Høybråten og Stovner IL     42:04,2 + 01:51,0
22    Thygesen,Torgeir Skare     Korlevoll, IL/ Team Hovden     42:04,6 + 01:51,4
23    Bach,Ole-Marius     Byåsen IL     42:07,6 + 01:54,4
24    Bakken,Timo Andre     Mjøndalen IF     42:10,1 + 01:56,9
25    Røthe,Sjur     Voss IL/ Team Manpower     42:12,3 + 01:59,1
26    Pettersen,Morten Harjo     Vadsø SK     42:17,0 + 02:03,8
27    Sveen,Simen Andreas     Ring IL     42:18,5 + 02:05,3
28    Lorentsen,Eirik     Henning Skilag     42:20,3 + 02:07,1
29    Markset,Kjell-Christian     Koll IL     42:26,6 + 02:13,4
30    Gjerdalen,Tord Asle     Holeværingen, IL     42:27,3 + 02:14,1
31    Nydal,Hallvard Moian     Njård/ Team Sector Alarm     42:28,2 + 02:15,0
32    Thyli,Vetle     Raufoss IL/ Gjøvik/Toten Langrenn     42:29,1 + 02:15,9
33    Thun,Stein Vidar     Team Manpower/ Team Manpower     42:30,0 + 02:16,8
34    Rennemo,Anders Tettli     Leksvik IL     42:32,5 + 02:19,3
35    Hammer,Martin     Steinkjer SK     42:33,0 + 02:19,8
36    Helgestad,Daniel Myrmæl     Byåsen IL/ Team Trøndelag     42:34,9 + 02:21,7
37    Odsæter,Lars Vingli     Lillehammer Skiklub     42:35,7 + 02:22,5
38    Vestbø,Thomas     Vindafjord IL/ Team Hovden     42:44,6 + 02:31,4
39    Ødegård,Rune Malo     Molde og Omegn IF - Ski     42:45,1 + 02:31,9
40    Fjeld,Øyvind Moen     Kjelsås IL - ski     42:52,2 + 02:39,0
41    Iversen,Trond     Mjøndalen IF     42:53,6 + 02:40,4
42    Dammen,Kjetil Hagtvedt     Rustad IL     42:54,8 + 02:41,6
43    Ansnes,Ronny Fredrik     Klæbu IL     42:54,9 + 02:41,7
44    Krogsveen,Tore     Strindheim IL     42:56,7 + 02:43,5
45    Jensen,Lars     Trønder-Lyn IL     42:57,3 + 02:44,1
46    Åsen,Tommy     Hamar SK     42:58,3 + 02:45,1
47    Callesen,Christoffer     Asker SK     42:58,9 + 02:45,7
48    Steen,Andreas Myran     Leksvik IL     42:59,5 + 02:46,3
49    Qinghai,Sun     China Ski Team     43:05,9 + 02:52,7
50    Gundersen,Emil Mikael Søbak     Vang Skiløperforening/ Team Norgeshus     43:09,5 + 02:56,3
51    Bånerud,Martin Stuge     Kjelsås IL - ski     43:10,9 + 02:57,7
52    Dahl,Svein Halvor     Skarphedin, IL/ Team Hovden     43:11,2 + 02:58,0
53    Horntvedt,Kristian     Stokke IL     43:12,0 + 02:58,8
54    Sinnes,Svein Tore     Tonstad IL     43:12,3 + 02:59,1
55    Hanssen,John Chris Deighan     Asker SK     43:14,6 + 03:01,4
56    Svingheim,Magnus     Team Hadeland/ Team Hadeland     43:16,4 + 03:03,2
57    Østberg,Eivind Flugstad     Gjøvik SK/ Gjøvik/Toten Langrenn     43:17,5 + 03:04,3
58    Moe,Markus     Oseberg Skilag     43:18,2 + 03:05,0
59    Knudzon,Nicolas     Njård     43:18,6 + 03:05,4
60    Pedersen,Morten Eide     Lillehammer Skiklub     43:20,4 + 03:07,2
61    Upadhyay,Varun     Høybråten og Stovner IL     43:20,6 + 03:07,4
62    Toftegaard,Lars Amund     Brøttum IL     43:23,1 + 03:09,9
63    Hallen,Stian     Kjelsås IL - ski     43:24,9 + 03:11,7
64    Jensen,Vegar Hattestad     Ørje IL/ Team Hovden     43:27,2 + 03:14,0
65    Aaland,Reinar     Mesnali Skilag     43:28,2 + 03:15,0
66    Hammer,Kristian Riseth     Byåsen IL     43:34,0 + 03:20,8
67    Moslet,Kristoffer Robin     Stokke IL     43:36,2 + 03:23,0
68    Stokke,Sindre     Stokke IL     43:37,5 + 03:24,3
69    Fenre,Tobias Dahl     Røa IL     43:38,9 + 03:25,7
70    Mythe,Per Øyvind     Hemsedal IL     43:40,3 + 03:27,1
71    Fremo,Thomas     Leksvik IL     43:42,6 + 03:29,4
72    Moe,Ola Erik Heen     Gjerdrum IL     43:47,0 + 03:33,8
73    Ree,Andreas     Asker SK     43:47,2 + 03:34,0
74    Christiansen,Erling     Koll IL     43:48,7 + 03:35,5
75    Hatlen,Knut Anders     Stranda IL     43:50,5 + 03:37,3
76    Eide,Anders     Snåsa IL     43:51,0 + 03:37,8
77    Ulsund,Einar A     Byåsen IL     43:52,0 + 03:38,8
78    Berdal,Tore Bjørseth     Byåsen IL     43:52,1 + 03:38,9
79    Jønson,Markus     Ulricehamns If     43:55,1 + 03:41,9
80    Fuglerud,Fredrik     Gjerdrum IL     43:55,3 + 03:42,1
81    Berge,Harald     Byåsen IL     43:57,0 + 03:43,8
82    Hansen,Håvard     Strindheim IL     43:57,7 + 03:44,5
83    Hoff,Sindre     Gaular IL     43:59,0 + 03:45,8
84    Bjertnæs,Jens     Team Hadeland     43:59,2 + 03:46,0
85    Hyttehaug,Lars     Budal IL     44:02,8 + 03:49,6
86    Korsnes,Runar     Emblem IL     44:07,3 + 03:54,1
87    Wickstrøm,Jørgen     Vadsø SK     44:10,6 + 03:57,4
88    Olsen,Jonas Thor     Danmark     44:20,5 + 04:07,3
88    Årdal,Asgeir     Jølster IL     44:20,5 + 04:07,3
90    Braathen,Jørgen     Høybråten og Stovner IL     44:21,0 + 04:07,8
91    Paulsen,Steffen Sæterhagen     Rustad IL     44:25,8 + 04:12,6
92    Markset,Trygve     Koll IL/ Team Sector Alarm     44:28,3 + 04:15,1
93    Mikkelsen,Espen     Vadsø SK     44:29,9 + 04:16,7
94    Sæther,Jonas     Henning Skilag     44:35,0 + 04:21,8
95    Nygaard,Bjørn Thomas     Alta IF     44:38,5 + 04:25,3
96    Gullhav,Anders     NTNUI - Ski     44:46,4 + 04:33,2
97    Rønning,Ole     Skogn IL     44:46,6 + 04:33,4
98    Hilmo,Jo Vegard     Tydal IL     44:47,4 + 04:34,2
99    Mæhlum,Nils-Einar     Brøttum IL     44:51,0 + 04:37,8
100    Leistad,Petter     Vaaler IF     44:51,7 + 04:38,5
101    Bjørgen,Per Egil     Trønder-Lyn IL     44:52,0 + 04:38,8
102    Botnen,André     Røldal IL     44:55,6 + 04:42,4
103    Bækken,Simen     Strindheim IL     44:57,7 + 04:44,5
104    Berg,Even Langseth     Grue IL     45:01,2 + 04:48,0
105    Høydahl,Sigve     Bærums Verk IF     45:13,9 + 05:00,7
106    Svinsås,Morten     Rindals-Troll, IK     45:18,9 + 05:05,7
107    Litlere,Lars     Byåsen IL     45:22,5 + 05:09,3
108    Smith,Jesse     Usa     45:25,8 + 05:12,6
109    Bakkejord,Erik Øvsthus     Strindheim IL     45:31,5 + 05:18,3
110    Mauer,Andreas     Høybråten og Stovner IL/ Team Kollen     45:34,2 + 05:21,0
111    Sandbakk,Sindre     NTNUI - Ski     45:35,5 + 05:22,3
112    Bergmann,Nicolai     Konnerud IL     45:35,9 + 05:22,7
113    Lorentsen,Andreas     Ankenes SK     45:40,2 + 05:27,0
114    Thonstad,Audun     Strindheim IL     45:48,5 + 05:35,3
115    Brikselli,Tomas     NTNUI - Ski     45:51,4 + 05:38,2
116    Korsmo,Frode     Moelven IL     45:51,7 + 05:38,5
117    Bleken,Magnus     Rudsbygd IL     45:52,0 + 05:38,8
118    Bratli,Eirik     Team Statkraft Lillehammer     45:55,4 + 05:42,2
118    Einvik,Kenneth Helgesen     Alta IF     45:55,4 + 05:42,2
120    Olsen,Matias     Bardu IL     45:57,7 + 05:44,5
121    Gjerdalen,Njål Tage     Holeværingen, IL     46:09,3 + 05:56,1
122    Storrønning,Christer     Tydal IL     46:13,4 + 06:00,2
123    Sæle,Erik Dimmen     Lillehammer Skiklub     46:24,1 + 06:10,9
124    Høye,Andreas Wold     Heming, IL/ Team Kollen     46:34,6 + 06:21,4
125    Balto,Bård-Vegard     Strindheim IL     46:38,9 + 06:25,7
126    Jelstad,Stian S.     Vikersund IF     46:42,4 + 06:29,2
127    Nordvik,Eirik     Henning Skilag     46:57,9 + 06:44,7
128    Sandvik,Tor Einar     Meldal IL     47:07,6 + 06:54,4
129    Vinsnesbakk,Bård     Singsås IL     47:10,6 + 06:57,4
130    Karlsen,Lars Christian     Mjøndalen IF     47:13,3 + 07:00,1
131    Langslet,Jostein     Njård     47:13,8 + 07:00,6
132    Næss,Harald Solhaug     Team Synnfjell/ Team Synnfjell     47:15,0 + 07:01,8
133    Breda,Mats     Konnerud IL     47:31,7 + 07:18,5
134    Steindorsson,Andri     Island     47:31,8 + 07:18,6
135    Steen,Tobias Vik     Bækkelagets SK     47:39,2 + 07:26,0
136    Ramdal,Ørjan     Leksvik IL     47:40,1 + 07:26,9
137    Osvold,Marius     Strandbygda IL     48:03,9 + 07:50,7
138    Haugereid,Ove Antvord     NTNUI - Ski     48:12,9 + 07:59,7
139    Hansen,Max Bern     Asker SK     48:15,4 + 08:02,2
140    Søberg,Lasse     Høybråten og Stovner IL     48:48,7 + 08:35,5
141    Halseth,Petter Torås     Steinkjer SK     48:53,0 + 08:39,8
142    Jensen,Ludvig Søgnen     Bærums Verk IF     48:55,7 + 08:42,5
143    Moxnes,Martin Flaktveit     Viking, TIF     49:30,2 + 09:17,0
144    Thonstad,Jarle     Heimdal Ski     50:17,3 + 10:04,1
145    Kristinsson,Brynjar Leo     Island     50:39,5 + 10:26,3
146    Andrae,Maximilian     NTNUI - Ski     59:54,6 + 19:41,4
DNF    Andresen,Jan Egil     Hamar SK    
DNF    Godø,Vegard     Emblem IL    
DNF    Belomazhev,Stanimir     Bulgarian Ski. Fed    
DNS    Garmo,Hallgeir     Garmo IL    
DNS    Høgnes,Lars     Ringkollen SK    
DNS    Johansson,Martin     Ifk Mora    
DNS    Skar,Vegard Bjørnestad     Bærums Verk IF    
DNS    Høye,Andreas Wold     Heming, IL    
DNS    Jespersen,Chris André     Byåsen IL/ Team Manpower    
DNS    Aanstad,Marius     Bækkelagets SK/ Team Kollen    
DNS    Lamb,David     Snowsport Gb    
DNS    Holund,Hans Christer     Nittedal IL    
DNS    Aalberg,Jonas Berglund     Njård    
DNS    Stokke,Erlend Rosseland     Åseral IL    
NC    Børsheim,Torjus     Ulvik IL    

 

▒    ▒▒▒▒▒▒▒,▒▒▒▒▒▒     ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒/ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒     ▒▒:▒▒,▒ + ▒▒:▒▒,▒
▒    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒,▒▒▒▒▒▒     ▒▒▒▒▒ø ▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒     ▒▒:▒▒,▒ + ▒▒:▒▒,▒
▒    ▒▒▒▒▒▒▒▒,▒▒▒▒▒▒     ▒▒å▒▒▒ ▒▒/ ▒▒▒▒ ▒▒ø▒▒▒▒▒▒     ▒▒:▒▒,▒ + ▒▒:▒▒,▒
▒    ▒ø▒▒▒▒▒,▒▒▒▒▒     ▒▒▒▒▒ ▒▒     ▒▒:▒▒,▒ + ▒▒:▒▒,▒
▒    ▒▒▒▒,▒▒▒▒     ▒▒▒▒▒å▒ ▒▒ - ▒▒▒/ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒     ▒▒:▒▒,▒ + ▒▒:▒▒,▒
▒    ▒▒▒▒▒▒,▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒     ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒     ▒▒:▒▒,▒ + ▒▒:▒▒,▒
▒    ▒▒▒▒▒▒,▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒     ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒     ▒▒:▒▒,▒ + ▒▒:▒▒,▒
▒    ▒▒▒▒,▒▒▒▒▒▒     ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒     ▒▒:▒▒,▒ + ▒▒:▒▒,▒
▒    ▒▒ø▒▒å▒▒,▒▒▒▒     ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒     ▒▒:▒▒,▒ + ▒▒:▒▒,▒
▒▒    ▒▒▒▒▒,▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒     ▒ø▒▒&#

Du er på rett sted! Velkommen til det digitale hjemmet til langrenn.

Fortsett å lese artikkelen som medlem

 
 
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr     Ubegrenset tilgang
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr     Ubegrenset tilgang
Mest lest
Bli medlem nå