Tsjekkeren om Reistadløpet: – Kjærlighet ved første blikk
19.03.2024
SC Ranking | ||
---|---|---|
1 | Emil Persson | 26,131,871 |
2 | Emilie Fleten | 25,727,163 |
3 | Kasper Stadaas | 25,444,304 |
4 | Ida Dahl | 25,349,402 |
5 | Andreas Nygaard | 25,240,308 |
6 | Johan Hoel | 24,606,367 |
7 | Max Novak | 24,012,768 |
8 | Thomas Ødegaard... | 23,852,025 |
9 | Magni Smedås | 23,636,780 |
10 | Runar Skaug Mat... | 23,615,386 |
11 | Amund Riege | 23,583,626 |
12 | Axel Jutterströ... | 23,542,041 |
13 | Oskar Kardin | 23,523,730 |
14 | Torleif Syrstad | 23,512,785 |
15 | Herman Paus | 23,495,292 |
16 | Astrid Øyre Sli... | 23,405,592 |
17 | Morten Eide Ped... | 23,285,882 |
18 | Stian Hoelgaard | 23,173,466 |
19 | Alvar Myhlback | 23,165,443 |
20 | Tord Asle Gjerd... | 23,104,649 |
21 | Petter Stakston | 23,019,317 |
22 | Eirik Sverdrup ... | 22,963,315 |
23 | Karstein Johaug | 22,937,159 |
24 | Magnus Vesterhe... | 22,934,908 |
25 | Johannes Eklöf | 22,823,142 |
26 | Thomas Bing | 22,339,680 |
27 | Kati Roivas | 21,625,092 |
28 | Jeremy Royer | 21,459,378 |
29 | Anikken Gjerde ... | 21,371,471 |
30 | Einar Kalland-O... | 21,367,119 |
31 | Silje Øyre Slin... | 21,093,377 |
32 | Nils Dahlsten | 21,036,730 |
33 | Thomas Joly | 20,982,005 |
34 | Klas Nilsson | 20,963,902 |
35 | Alfred Buskqvis... | 20,959,327 |
36 | Eddie Edström | 20,922,307 |
37 | Torgeir Sulen H... | 20,750,282 |
38 | Jenny Larsson | 20,746,503 |
39 | Marcus Johansso... | 20,552,417 |
40 | Karolina Hedens... | 20,551,427 |
41 | Joar Thele | 20,305,563 |
42 | Patrick Fossum ... | 20,194,014 |
43 | Petter Northug | 20,160,567 |
44 | Fabián Štoček... | 20,118,753 |
45 | Juuso Mäkelä | 19,956,551 |
46 | Sofie Elebro | 19,615,781 |
47 | Jan Šrail | 19,577,269 |
48 | Ole Jørgen Bruv... | 19,126,007 |
49 | Fredrik Helgest... | 18,888,790 |
50 | Gustav Eriksson | 18,599,193 |
Resultatliste Åpen klasse kvinner Return Plass Navn Klubb Tid 1 Østerås,Elen Bossmo og Ytteren IL 10:43 + 00:00 2 Derås,Nina Merete Bossmo og Ytteren IL 10:58 + 00:15 Resultatliste G 14 år 2,0km klas. Return Plass Navn Klubb Tid 1 Erikstad,Audun Vadsø Skiklubb 05:38 + 00:00 2 Hovland,Torgeir Sulen Medkila SL 05:54 + […]
Resultatliste Åpen klasse kvinner | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Østerås,Elen | Bossmo og Ytteren IL | 10:43 + 00:00 |
2 | Derås,Nina Merete | Bossmo og Ytteren IL | 10:58 + 00:15 |
Resultatliste G 14 år 2,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Erikstad,Audun | Vadsø Skiklubb | 05:38 + 00:00 |
2 | Hovland,Torgeir Sulen | Medkila SL | 05:54 + 00:16 |
3 | Nesvold,Ole Martin | Ballangen Ski | 06:07 + 00:29 |
4 | Bie,Maxsimiliam | Bardufoss og Omegn IF | 06:10 + 00:32 |
5 | Jerijærvi,Haagen Fiskebeck | Sandnes IL | 06:14 + 00:36 |
6 | Berg Frantzen,Ola | Ibestad IL | 06:15 + 00:37 |
6 | Mikkelsen,Eirik | Medkila SL | 06:15 + 00:37 |
6 | Thomassen,Joakim | Innstrandens IL | 06:15 + 00:37 |
9 | Nyhus,Erlend | Bardu IL | 06:17 + 00:39 |
10 | Helgesen,Benjamin | Fjell Skilag | 06:18 + 00:40 |
11 | Skarheim,Peter | Vinger IL | 06:19 + 00:41 |
12 | Bjørkli,Tobias | Vesterfjell og Omegn IL | 06:20 + 00:42 |
13 | Jensen,Johan Vangberg | Valnesfjord IL | 06:21 + 00:43 |
14 | Gundersen,Sigurd J | Vadsø Skiklubb | 06:22 + 00:44 |
15 | Kloster Snekkevik,Sindre | Tromsø Skiklubb Langrenn | 06:24 + 00:46 |
16 | Frost,Edvin | Tromsø Skiklubb Langrenn | 06:26 + 00:48 |
17 | Engen,Mats | Tromsø Skiklubb Langrenn | 06:27 + 00:49 |
18 | Kristoffersen,Simen | Alta IF | 06:28 + 00:50 |
18 | Staurbakk,Christian | Innstrandens IL | 06:28 + 00:50 |
18 | Ravna,Ole Viktor | Tromsø Skiklubb Langrenn | 06:28 + 00:50 |
21 | Johansen,Håvard J | Sortland og Omegn Skiklubb | 06:33 + 00:55 |
22 | Fjellavli,Sindre | Bossmo og Ytteren IL | 06:35 + 00:57 |
23 | Mørch,Martin Charles | Ankenes Skiklubb | 06:37 + 00:59 |
24 | Johansen,Glenn Tommy | Vadsø Skiklubb | 06:38 + 01:00 |
25 | Johnsen,Marcus W | Sortland og Omegn Skiklubb | 06:41 + 01:03 |
26 | Stormo,Sondre | Splint, IL | 06:42 + 01:04 |
26 | Karikoski,Elias | Sandnes IL | 06:42 + 01:04 |
26 | Erichsen,Morten | Ilar, IL | 06:42 + 01:04 |
26 | Lange,Sondre | Sortland og Omegn Skiklubb | 06:42 + 01:04 |
30 | Harila,Gøran Fagerli | Vadsø Skiklubb | 06:44 + 01:06 |
31 | Svineng,Jonas Boberg | Nordlys, IL | 06:47 + 01:09 |
32 | Johnsen,Vegard | Ballangen Ski | 06:49 + 01:11 |
33 | Forsaa,Fredrik M. Ingesson | Kvaløysletta Skilag | 06:51 + 01:13 |
34 | Meisler,Viktor | Innstrandens IL | 06:56 + 01:18 |
35 | Byberg,Tommy | Sømna IL | 07:02 + 01:24 |
36 | Trosten,Daniel | Forsøk, IL | 07:06 + 01:28 |
37 | Jakobsen,Eirik Ahlsen | Skjervøy IK | 07:09 + 01:31 |
37 | Slind,Fredrik | Drevja IL | 07:09 + 01:31 |
37 | Stock,Markus | Vadsø Skiklubb | 07:09 + 01:31 |
40 | Unhjem,Bjørnar | Valnesfjord IL | 07:10 + 01:32 |
40 | Solberg,Sindre | Bardufoss og Omegn IF | 07:10 + 01:32 |
40 | Brox,Kristoffer | Kvaløysletta Skilag | 07:10 + 01:32 |
43 | Brose,Sebastian Anton Werner | Hattfjelldal IL | 07:12 + 01:34 |
44 | Henriksen,Joakim Hansen | Vadsø Skiklubb | 07:13 + 01:35 |
45 | Winther,Edvard | Ankenes Skiklubb | 07:16 + 01:38 |
46 | Løkkås,Runar Øwre | Nesna IL | 07:19 + 01:41 |
47 | Munkebye,Martin | Forsøk, IL | 07:21 + 01:43 |
48 | Tangen,Eirik | Alta IF | 07:24 + 01:46 |
49 | Grødahl,Torbjørn Ingebrigsten | Tromsø Skiklubb Langrenn | 07:26 + 01:48 |
49 | Nilsen,Marius | Vadsø Skiklubb | 07:26 + 01:48 |
51 | Ryvoll,Nikolai Øwre | Medkila SL | 07:32 + 01:54 |
52 | Jørgensen,Dan Remi | Skonseng UL | 07:55 + 02:17 |
DNS | Knutsen,Anders | Ballangen Ski | |
DNS | Arntsen,Mikkel | Sortland og Omegn Skiklubb |
Resultatliste J 14 år 2,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Eide,Julianne Haukland | Innstrandens IL | 06:28 + 00:00 |
2 | Knotten,Karoline | Bardufoss og Omegn IF | 06:33 + 00:05 |
3 | Myhre Wivesoll,Susanne | Kirkenes & Omegn Skiklubb | 06:38 + 00:10 |
4 | Edøy,Solveig | Tromsø Skiklubb Langrenn | 06:40 + 00:12 |
5 | Heimdal,Lovise | Bardu IL | 06:44 + 00:16 |
6 | Biti,Silje | Forsøk, IL | 06:47 + 00:19 |
7 | Hansen,Ine Therese | Innstrandens IL | 06:48 + 00:20 |
8 | Gjesbakk,Heidi | Bossmo og Ytteren IL | 06:50 + 00:22 |
9 | Rolandsen,Christina | Fauske IL | 06:51 + 00:23 |
10 | Thomassen,Ida Kristne | Alta IF | 06:59 + 00:31 |
11 | Larsen,Karianne Marie | Alta IF | 07:03 + 00:35 |
12 | Andersen,Rebecca Johansen | Nordreisa IL | 07:04 + 00:36 |
13 | Eriksen,Kristin | Bardufoss og Omegn IF | 07:05 + 00:37 |
14 | Møllebakken,Hanna | Kirkenes & Omegn Skiklubb | 07:09 + 00:41 |
15 | Hessen,Ida | Kvaløysletta Skilag | 07:13 + 00:45 |
16 | Bjerkadal,Ragnhild | Bossmo og Ytteren IL | 07:18 + 00:50 |
16 | Hessen,Katrine | Kvaløysletta Skilag | 07:18 + 00:50 |
18 | Edvardsen,Vilde | Rognan IL | 07:23 + 00:55 |
19 | Olaussen,Ida | Bossekop UL | 07:26 + 00:58 |
20 | Haugnes Gaustad,Eline | Bossmo og Ytteren IL | 07:28 + 01:00 |
21 | Dørmænen,Lisbeth A. | Polarstjernen, IL | 07:33 + 01:05 |
21 | Dekkerhus,Mari | Innstrandens IL | 07:33 + 01:05 |
21 | Sveen,Mette Bjune | Innstrandens IL | 07:33 + 01:05 |
24 | Kristoffersen,Julie Frydenlund | Storforshei IF | 07:34 + 01:06 |
24 | Aronsen,Marie | Vadsø Skiklubb | 07:34 + 01:06 |
26 | Winther,Sara | Innstrandens IL | 07:36 + 01:08 |
27 | Gamst,Line | Kvaløysletta Skilag | 07:38 + 01:10 |
28 | Sandum,Lone Marie | Mosjøen IL | 07:41 + 01:13 |
29 | Valle,Ane | Innstrandens IL | 07:42 + 01:14 |
29 | Kolstad,Gina | Bossmo og Ytteren IL | 07:42 + 01:14 |
31 | Blix,Runa | Kvaløysletta Skilag | 07:45 + 01:17 |
32 | Foldvik,Åsta Eikeland | Alta IF | 07:48 + 01:20 |
33 | Drevland,Sigrun N. | Hilstad IL | 07:49 + 01:21 |
34 | Mathisen,Stine | Sandnes IL | 07:55 + 01:27 |
35 | Jensen,Heidi | Innstrandens IL | 08:05 + 01:37 |
36 | Dahl,Lena | Vadsø Skiklubb | 08:14 + 01:46 |
37 | Pedersen,Vilde Johanne | Bossekop UL | 08:38 + 02:10 |
Resultatliste G 13 år 2,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Olsen,Erik | Bardu IL | 05:54 + 00:00 |
2 | Valnes,Erik | Bardufoss og Omegn IF | 06:06 + 00:12 |
3 | Magnussen,Johannes | Melbo IL | 06:14 + 00:20 |
3 | Kvisle,Erland | Innstrandens IL | 06:14 + 00:20 |
5 | Grønli,Simen | Tromsø Skiklubb Langrenn | 06:15 + 00:21 |
6 | Eilertsen,Eirik Renna | Kirkenes & Omegn Skiklubb | 06:21 + 00:27 |
7 | Pettersen,Oscar S | Tromsø Skiklubb Langrenn | 06:25 + 00:31 |
8 | Vik,David Dong-Hee | Alta IF | 06:29 + 00:35 |
9 | Irgens,Håvard | Innstrandens IL | 06:31 + 00:37 |
10 | Jakola,Jørgen | Innstrandens IL | 06:33 + 00:39 |
11 | Engelsen,Martin Nikolai | Bossmo og Ytteren IL | 06:39 + 00:45 |
11 | Mellerud,Runar | Innstrandens IL | 06:39 + 00:45 |
11 | Bogfjellmo,Ole Magnus | Grane IL | 06:39 + 00:45 |
14 | Hågensen,Tor-Arne | Grane IL | 06:45 + 00:51 |
15 | Sveli,Håkon | Halsøy IL Ski | 06:46 + 00:52 |
15 | Alfheim,Petter | Bossmo og Ytteren IL | 06:46 + 00:52 |
17 | Lenningsvik,Andre | Korgen IL | 06:47 + 00:53 |
18 | Godal,Ask Kleist | Innstrandens IL | 06:51 + 00:57 |
19 | Henriksen,Jovnna Ánde Balto | Forsøk, IL | 06:54 + 01:00 |
20 | Wilhelmsen,Markus Emil | Bardu IL | 06:57 + 01:03 |
20 | Breimo,Håvard | Kvaløysletta Skilag | 06:57 + 01:03 |
22 | Haukland,Tobias | Bossekop UL | 06:58 + 01:04 |
22 | Ness,Christian De Raad | Lødingen IL | 06:58 + 01:04 |
24 | Torbergsen,Sindre Andre Winther | Medkila SL | 06:59 + 01:05 |
25 | Horrigmoe,Markus | Ankenes Skiklubb | 07:00 + 01:06 |
26 | Kjelstrup,Erlend Elveos | Innstrandens IL | 07:01 + 01:07 |
27 | Evertsen,Vegard | SOIL Ski / Senja Ski | 07:02 + 01:08 |
27 | Kleven,Jakob | Kirkenes & Omegn Skiklubb | 07:02 + 01:08 |
27 | Winther,Arnt Gunnar | Kabelvåg Skiklubb | 07:02 + 01:08 |
27 | Thomassen,Agnar Nikolai | Alta IF | 07:02 + 01:08 |
31 | Olsen,Anders Johan | Kabelvåg Skiklubb | 07:03 + 01:09 |
32 | Hanssen,Mathias | Ankenes Skiklubb | 07:04 + 01:10 |
33 | Olaussen,Martin | Sortland og Omegn Skiklubb | 07:05 + 01:11 |
34 | Mikkelsen,Vebjørn Heitmann | Alta IF | 07:10 + 01:16 |
34 | Jørgensen,Roar | Vadsø Skiklubb | 07:10 + 01:16 |
34 | Østli Olufsen,Sindre | Fjell Skilag | 07:10 + 01:16 |
37 | Wilhelmsen,Vegard | Alta IF | 07:14 + 01:20 |
38 | Nyborg,Sture | Bardufoss og Omegn IF | 07:16 + 01:22 |
39 | Verstad,Anders Boine | Nordlys, IL | 07:17 + 01:23 |
40 | Johansen,Mikkel L. | Kirkenes & Omegn Skiklubb | 07:19 + 01:25 |
41 | Thorsteinsen,Daniel | Hattfjelldal IL | 07:20 + 01:26 |
42 | Hanssen Mosti,Fredrik | Splint, IL | 07:23 + 01:29 |
42 | Hansen,Henning Ottar | Sortland og Omegn Skiklubb | 07:23 + 01:29 |
44 | Arntsen,Emil Andre | Ankenes Skiklubb | 07:26 + 01:32 |
44 | Svendsen,Markus | Bardu IL | 07:26 + 01:32 |
46 | Hellstrøm,Christoffer Nyborg | Ankenes Skiklubb | 07:29 + 01:35 |
46 | Anfinsen,Torstein | Tromsø Skiklubb Langrenn | 07:29 + 01:35 |
48 | Gamst,Jøran Gaare | Bardufoss og Omegn IF | 07:30 + 01:36 |
49 | Veivåg,Lars-markus Sætermo | Skonseng UL | 07:36 + 01:42 |
50 | Hansen,Joachim B | Vadsø Skiklubb | 07:37 + 01:43 |
50 | Pedersen,Preben Dahl | Vadsø Skiklubb | 07:37 + 01:43 |
52 | Hjerpås,Øyvind Vetleseter | Hattfjelldal IL | 07:38 + 01:44 |
53 | Martiniussen,Brede | Vadsø Skiklubb | 07:39 + 01:45 |
54 | Almli Karlberg,Henning | Bossmo og Ytteren IL | 07:40 + 01:46 |
55 | Bjerknesli,Mads | Tromsø Skiklubb Langrenn | 07:43 + 01:49 |
55 | Mellingen,Joakim | Grane IL | 07:43 + 01:49 |
57 | Eggen,Snorre | Grane IL | 07:45 + 01:51 |
58 | Johansen,Ole Henrik | Ibestad IL | 07:47 + 01:53 |
59 | Aslaksen,Joakim | Bossmo og Ytteren IL | 08:11 + 02:17 |
60 | Kaspersen,Ole-Kristian | Bossmo og Ytteren IL | 08:13 + 02:19 |
61 | Steensen,Sigve Martin | Stormfjell IL | 08:16 + 02:22 |
DNS | Trøite,Kim-Roger | Medkila SL |
Resultatliste J 13 år 2,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Mathisen,Ingrid | Fauske IL | 06:32 + 00:00 |
2 | Nilsen,Tiril | Bossmo og Ytteren IL | 06:33 + 00:01 |
3 | Navjord,Frida | Fauske IL | 06:54 + 00:22 |
4 | Myhr,Synnøve | Tromsø Skiklubb Langrenn | 06:59 + 00:27 |
4 | Vilde,Gjesbakk | Utskarpen IL | 06:59 + 00:27 |
6 | Härmä,Anna | Tromsø Skiklubb Langrenn | 07:01 + 00:29 |
7 | Sørmo,Frida | Utskarpen IL | 07:05 + 00:33 |
7 | Steien,Stine Maren | Bardu IL | 07:05 + 00:33 |
9 | Johnsen,Ane Marie | Kabelvåg Skiklubb | 07:06 + 00:34 |
9 | Hansen,Ingvild Engenes | Tromsø Skiklubb Langrenn | 07:06 + 00:34 |
11 | Celius,Ida Traa | Sandnes IL | 07:15 + 00:43 |
12 | Strømstad,Marie | Grane IL | 07:17 + 00:45 |
13 | Mikalsen,Marit | Nordreisa IL | 07:19 + 00:47 |
13 | Mack Rørvik,Sofie | Bardufoss og Omegn IF | 07:19 + 00:47 |
15 | Reisænen,Katrine | Polarstjernen, IL | 07:24 + 00:52 |
16 | Jensen,Oda | Innstrandens IL | 07:37 + 01:05 |
17 | Bjørnenak,Amanda | Bardu IL | 07:43 + 01:11 |
18 | Walle,Sina Martinsen | Bardu IL | 07:46 + 01:14 |
19 | Rystad,Kristine Pedersen | Grane IL | 07:53 + 01:21 |
20 | Balto,Aile Margrethe Eira | Kautokeino IL | 07:55 + 01:23 |
21 | Agnethe,Eliseussen | Sandnes IL | 07:56 + 01:24 |
22 | Pedersen,Ane Kristine | Bossekop UL | 07:57 + 01:25 |
23 | Bietilæ,Janne | Polarstjernen, IL | 08:05 + 01:33 |
24 | Nordeng,Fredrikke Høgseth | Utskarpen IL | 08:06 + 01:34 |
25 | Teigen,Sandra | Åga IL | 08:14 + 01:42 |
26 | Erikstad,Vilde | Lødingen IL | 08:21 + 01:49 |
27 | Rønnåbakk,Lise | Stormfjell IL | 08:25 + 01:53 |
28 | Ryeng,Cate Sibben | Sandnes IL | 08:26 + 01:54 |
29 | Sund,Frida | Grane IL | 08:30 + 01:58 |
30 | Pedersen,Sabrina | Grane IL | 08:31 + 01:59 |
31 | Hals,Ida | Leirfjord IL | 09:03 + 02:31 |
32 | Nordeng,Astrid | Utskarpen IL | 09:09 + 02:37 |
Resultatliste G 16 år 3,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Nilsen,Markus Norum | Sortland og Omegn Skiklubb | 07:35 + 00:00 |
2 | Gudmundsson,Larus Pall | Sortland og Omegn Skiklubb | 07:43 + 00:08 |
3 | Suhr,Bjørn-Vidar | Alta IF | 07:48 + 00:13 |
4 | Teksnes,Morten | Innstrandens IL | 07:49 + 00:14 |
5 | Aakvik,Mats Klaussen | Mosjøen IL | 08:04 + 00:29 |
6 | Lomås,Erik | Salangen IF-Ski | 08:07 + 00:32 |
7 | Eikrem,Daniel | Tromsø Skiklubb Langrenn | 08:08 + 00:33 |
8 | Meland,Marius | Polarstjernen, IL | 08:09 + 00:34 |
9 | Johansen,Martin | Innstrandens IL | 08:11 + 00:36 |
9 | Henriksen,Anders | Kvaløysletta Skilag | 08:11 + 00:36 |
9 | Waltenberg,Marius | Lyngen/Karnes IL | 08:11 + 00:36 |
12 | Bjerkadal,Håkon | Bossmo og Ytteren IL | 08:16 + 00:41 |
13 | Eikeland,Odin | Alta IF | 08:17 + 00:42 |
13 | Andersen,Peter | Kirkenes & Omegn Skiklubb | 08:17 + 00:42 |
15 | Solvang,Eirik | Innstrandens IL | 08:19 + 00:44 |
16 | Rolandsen,Andre | Fauske IL | 08:20 + 00:45 |
17 | Sorsell,Emil Myvang | Storforshei IF | 08:22 + 00:47 |
18 | Strømholt,Rune | Tromsø Skiklubb Langrenn | 08:23 + 00:48 |
19 | Mietinen,Mathias | Polarstjernen, IL | 08:26 + 00:51 |
20 | Staib,Martin | Tromsø Skiklubb Langrenn | 08:27 + 00:52 |
21 | Sivertsen,Arnfinn Fosse | Tromsø Skiklubb Langrenn | 08:29 + 00:54 |
21 | Gundersen,Simon | Medkila SL | 08:29 + 00:54 |
23 | Rolandsen,Ruben | Fauske IL | 08:32 + 00:57 |
24 | Frantzen Kaasen,Ørjan | Burfjord IL | 08:34 + 00:59 |
25 | Endresen,Niclas D. | Kirkenes & Omegn Skiklubb | 08:35 + 01:00 |
25 | Engstad,Jørn Mikael | Nordlys, IL | 08:35 + 01:00 |
25 | Bremnes,Aleksander | Innstrandens IL | 08:35 + 01:00 |
28 | Siljebråten,Mikal | Bardu IL | 08:39 + 01:04 |
29 | Henriksen,Magne | Alta IF | 08:44 + 01:09 |
30 | Jakobsen,William Nikola Vuksic | Fjell Skilag | 08:45 + 01:10 |
31 | Winther,Petter | Kvaløysletta Skilag | 08:48 + 01:13 |
32 | Blomstereng,Hans Petter | Manndalen UIL | 08:50 + 01:15 |
33 | Steffensen,Karl Petter | Bossmo og Ytteren IL | 08:52 + 01:17 |
34 | Heiberg,Vegard | Medkila SL | 08:57 + 01:22 |
35 | Eliassen,Krister | Sandnes IL | 09:01 + 01:26 |
36 | Erikstad,Vegard | Lødingen IL | 09:06 + 01:31 |
37 | Skogan,Jakob Kalvig | Valnesfjord IL | 09:22 + 01:47 |
38 | Jerijervi Strøm,Audun | Sandnes IL | 09:24 + 01:49 |
39 | Hansen,Kristian Ramstad | Bossmo og Ytteren IL | 09:35 + 02:00 |
39 | Paulsen,Jonas Michael | Mosjøen IL | 09:35 + 02:00 |
41 | Hovland,Asgeir | Medkila SL | 09:55 + 02:20 |
42 | Nilsen,Bendik Stovik | Innstrandens IL | 11:36 + 04:01 |
DNS | Nyland,Øystein | Mosjøen IL | |
DNS | Vesterlid,Ørjan | Hattfjelldal IL | |
DNS | Pedersen,Nicolai | Grane IL | |
DNS | Theisen,Ole Thomas Norby | Pioner Ski, IL | |
DNS | Limstrand,Henrik Stavem | Skonseng UL | |
DNS | Rønning,Andreas | Mosjøen IL |
Resultatliste J 16 år 3,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Kvernmo,Kathrine | Salangen IF-Ski | 09:01 + 00:00 |
2 | Heimdal,Eline | Bardu IL | 09:14 + 00:13 |
2 | Lund,Birgitte | Bardufoss og Omegn IF | 09:14 + 00:13 |
4 | Wilsgård,Elisabet | Forsøk, IL | 09:28 + 00:27 |
5 | Valan,Åsa Balsvik | Kirkenes & Omegn Skiklubb | 09:34 + 00:33 |
6 | Olsen,Emilie Ness | Siso, IL | 09:39 + 00:38 |
7 | Eek,Marie Voll | Tromsø Skiklubb Langrenn | 09:43 + 00:42 |
8 | Robertsen,Marit | Kvaløysletta Skilag | 09:49 + 00:48 |
9 | Bergkvist,Tine | Valnesfjord IL | 09:53 + 00:52 |
9 | Engenes Hansen,Gunilla | Tromsø Skiklubb Langrenn | 09:53 + 00:52 |
11 | Persen,Lizett Nathalie | Forsøk, IL | 10:02 + 01:01 |
12 | Svartvatn,Anne Marte | Grane IL | 10:04 + 01:03 |
13 | Pedersen,Marte | Tverlandet IL | 10:10 + 01:09 |
14 | Gulbrandsen,Sissel | Nordreisa IL | 11:04 + 02:03 |
15 | Thorsteinsen,Mari Andrine | Hattfjelldal IL | 11:33 + 02:32 |
DNS | Reinås,Anne Henriette | Fjell Skilag |
Resultatliste G 15 år 3,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Heimdal,Eivind Henrik Krane | Bardu IL | 07:45 + 00:00 |
2 | Rørvik,Fredrik Mack | Bardufoss og Omegn IF | 08:04 + 00:19 |
3 | Skog Tømmervik,Vidar | Leirfjord IL | 08:17 + 00:32 |
4 | Holm,Markus E | Innstrandens IL | 08:18 + 00:33 |
5 | Bekkevold,Vegar | Grane IL | 08:29 + 00:44 |
6 | Kristiansen,Fredrik | Innstrandens IL | 08:32 + 00:47 |
6 | Sætermo,Isak | Storforshei IF | 08:32 + 00:47 |
6 | Aleksandersen,Markus S. | Ankenes Skiklubb | 08:32 + 00:47 |
9 | Skogheim,Espen Hansen | Tromsø Skiklubb Langrenn | 08:41 + 00:56 |
9 | Johnsen,Henning | Kabelvåg Skiklubb | 08:41 + 00:56 |
11 | Kvisle,Ola | Innstrandens IL | 08:42 + 00:57 |
11 | Stormli,Henrik | Innstrandens IL | 08:42 + 00:57 |
13 | Valøy,Elias Rene | Tromsø Skiklubb Langrenn | 08:44 + 00:59 |
14 | Nilsen,Emil Rottem | Kabelvåg Skiklubb | 08:45 + 01:00 |
14 | Bekkevold,Martin | Grane IL | 08:45 + 01:00 |
14 | Nordeng,Nikolai Høgseth | Utskarpen IL | 08:45 + 01:00 |
17 | Monsen,Ole Johan | Manndalen UIL | 08:52 + 01:07 |
18 | Pedersen,Ron Willy | Vadsø Skiklubb | 08:54 + 01:09 |
18 | Langseth,Mathias Henriksen | Nordreisa IL | 08:54 + 01:09 |
20 | Lønhaug,Patrick | Vadsø Skiklubb | 08:58 + 01:13 |
21 | Sund,Petter | Grane IL | 08:59 + 01:14 |
21 | Aaen Pedersen,Krister | Sandnes IL | 08:59 + 01:14 |
23 | Kjerstad,Vebjørn | Ankenes Skiklubb | 09:00 + 01:15 |
24 | Einarsson,Sturla Bjørn | Tromsø Skiklubb Langrenn | 09:01 + 01:16 |
25 | Vestad,Adrian | Vesterfjell og Omegn IL | 09:06 + 01:21 |
26 | Hojem,Martin | Kirkenes & Omegn Skiklubb | 09:07 + 01:22 |
27 | Hegreberg,Håkon | Innstrandens IL | 09:09 + 01:24 |
27 | Nilsen,Mikal | Kabelvåg Skiklubb | 09:09 + 01:24 |
29 | Navjord,André Johnsen | Stormfjell IL | 09:17 + 01:32 |
29 | Antonsen,Ørjan Mikal | Salangen IF-Ski | 09:17 + 01:32 |
31 | Stensland,Anders Holmvåg | Innstrandens IL | 09:19 + 01:34 |
32 | Berntsen,Ole Magnus | Nesna IL | 09:21 + 01:36 |
33 | Hoel,Einar Jøraholmen | Alta IF | 09:30 + 01:45 |
34 | Meisler,Leif-Vegard | Meløy Ski og Trimklubb | 09:31 + 01:46 |
35 | Grimsgaard,Jakob Deraas | Tromsø Skiklubb Langrenn | 09:32 + 01:47 |
36 | Hjerpås,Håkon | Hattfjelldal IL | 09:37 + 01:52 |
37 | Kalkenberg,Simon Å. | Skonseng UL | 09:39 + 01:54 |
37 | Jacobsen,Tobias | Innstrandens IL | 09:39 + 01:54 |
39 | Kildal,Oddbjørn | Ankenes Skiklubb | 09:40 + 01:55 |
40 | Martinussen,Erik | Vadsø Skiklubb | 09:42 + 01:57 |
41 | Johansen,Adrian | Bardufoss og Omegn IF | 09:58 + 02:13 |
42 | Pedersen,Jens Egil | Utskarpen IL | 10:14 + 02:29 |
43 | Johansen,Gjermund | Bossekop UL | 10:15 + 02:30 |
44 | Hansen,Eirik Jarl | Utskarpen IL | 10:26 + 02:41 |
DNS | Forsberg,Niklas | Tromsø Skiklubb Langrenn | |
DNS | Ulvang,Jørgen Sæternes | Sandnes IL | |
DNS | Ivarjord,Thomas | Ankenes Skiklubb | |
DNS | Olsen,Andreas Sandnes | Innstrandens IL |
Resultatliste J 15 år 3,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Theodorsen,Silje | Kvaløysletta Skilag | 08:56 + 00:00 |
2 | Løvlien,Ine | Kirkenes & Omegn Skiklubb | 09:08 + 00:12 |
3 | Skansen,Marie Jakola | Vadsø Skiklubb | 09:46 + 00:50 |
4 | Hanssen,Ellen Gyllan | Ankenes Skiklubb | 09:50 + 00:54 |
5 | Heitmann Mikkelsen,Henriette | Alta IF | 09:56 + 01:00 |
6 | Gamst,Anja Gaare | Bardufoss og Omegn IF | 10:00 + 01:04 |
7 | Hansen,Mia Niskanen | Polarstjernen, IL | 10:01 + 01:05 |
8 | Eriksen,Ida Marie Strømseng | Tromsø Skiklubb Langrenn | 10:02 + 01:06 |
9 | Solvang,Line Birgitte | Storsteinnes IL | 10:07 + 01:11 |
9 | Nesje,Marte Vestermo | Salangen IF-Ski | 10:07 + 01:11 |
11 | Rundhaug,Mathilde | Bossmo og Ytteren IL | 10:10 + 01:14 |
12 | Hansen,Susanne Iren | Skjervøy IK | 10:18 + 01:22 |
13 | Kjellbergvik,Anette | Lødingen IL | 10:28 + 01:32 |
14 | Sollid,Charlotte | Bardu IL | 10:36 + 01:40 |
15 | Hegg Bergan,Synne | Lødingen IL | 10:38 + 01:42 |
16 | Guttorm Moseng,Mia | Rognan IL | 10:40 + 01:44 |
17 | Kalinina,Pålina | Kirkenes & Omegn Skiklubb | 10:51 + 01:55 |
18 | Sollid,Susanne | Bardu IL | 10:57 + 02:01 |
19 | Remmen,Marie | Nordreisa IL | 11:12 + 02:16 |
20 | Hellstrøm,Camilla Nyborg | Ankenes Skiklubb | 11:26 + 02:30 |
21 | Holmeng,Anne Renna | Grytting IL | 11:31 + 02:35 |
22 | Fenes,Viktoria | Utskarpen IL | 11:49 + 02:53 |
23 | Karlstrøm,Nora | Burfjord IL | 12:25 + 03:29 |
Resultatliste K veteran 3,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Hals,Britt Ida | Leirfjord IL | 10:34 + 00:00 |
Resultatliste M 19/20 år 5,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Lorentsen,Andreas | Ankenes Skiklubb | 12:44 + 00:00 |
2 | Nygaard,Andreas | NNS/ Burfjord IL | 12:54 + 00:10 |
3 | Krogh,Finn-Hågen | Tverrelvdalen IL | 13:16 + 00:32 |
4 | Hansten,Knut Aksel | MVS/ Splint, IL | 13:28 + 00:44 |
5 | Bugge,Christian | NNS/ Kvaløysletta Skilag | 13:34 + 00:50 |
6 | Andreassen,Vegard Flåten | Nordreisa IL | 13:35 + 00:51 |
7 | Bergli,Vegar | Skonseng UL | 13:42 + 00:58 |
8 | Dahle,Andreas Kroknes | MVS/ Sømna IL | 14:02 + 01:18 |
9 | Hermo,Runar Heitmann | NNS/ Hammerfest Skiklubb | 14:03 + 01:19 |
10 | Nilsen,Erlend-Johan | Tromsø Skiklubb Langrenn | 14:14 + 01:30 |
10 | Einvik,Kenneth Kristian Helgese | Alta IF | 14:14 + 01:30 |
12 | Nordheim Iversen,Fredrik | NNS/ Kabelvåg Skiklubb | 14:21 + 01:37 |
12 | Larsen,Kris-Andre | NNS/ Bardufoss og Omegn IF | 14:21 + 01:37 |
14 | Schei,Fredrik | Sortland og Omegn Skiklubb | 14:27 + 01:43 |
15 | Ruud,Øyvind | Gruben IL | 14:29 + 01:45 |
16 | Munkebye,Øyvind | Forsøk, IL | 14:38 + 01:54 |
17 | Christensen,Anders | Bardufoss og Omegn IF | 14:47 + 02:03 |
18 | Reinfjord,Kristian | MVS/ Sømna IL | 14:48 + 02:04 |
19 | Mikalsen,Karl Øyvind | NNS/ Nordreisa IL | 14:51 + 02:07 |
19 | Bergan,Håvard Hegg | Lødingen IL | 14:51 + 02:07 |
21 | Kristoffersen,Ørjan | Alta IF | 15:14 + 02:30 |
22 | Einhaug,Jørgen | Bossmo og Ytteren IL | 16:38 + 03:54 |
23 | Bratland,Knut Neeraas | Gruben IL | 17:29 + 04:45 |
DNS | Bondestad,Tord Kongsli | MVS/ Ankenes Skiklubb | |
DNS | Uhlving,Jon | NNS/ Nordreisa IL | |
DNS | Johansen,Espen Robertsen | Bardufoss og Omegn IF / Team Østersund |
Resultatliste M 18 år 5,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Jensen,Rolf Einar | Bossmo og Ytteren IL | 13:33 + 00:00 |
2 | Skjønsfjell,Daniel Carløy | NNS/ Nordreisa IL | 13:34 + 00:01 |
3 | Enoksen,Anders Oxlund | NNS/ Burfjord IL | 13:37 + 00:04 |
4 | Alver,Pål Alfred | Sortland og Omegn Skiklubb | 13:49 + 00:16 |
5 | Nyvoll,Michael | Tromsø Skiklubb Langrenn | 13:55 + 00:22 |
6 | Olsen,Ruben Bjørkli | SOIL Ski / Senja Ski | 13:58 + 00:25 |
7 | Biti,Helge Tveit | Forsøk, IL | 13:59 + 00:26 |
8 | Dahlhaug,Jøran | NNS/ Furuflaten IL | 14:01 + 00:28 |
9 | Sveen,Kristian | MVS/ Innstrandens IL | 14:03 + 00:30 |
10 | Grønli,Sigurd | Kvaløysletta Skilag | 14:36 + 01:03 |
11 | Benjaminsen,Øystein Wilsgård | Tromsø Skiklubb Langrenn | 14:50 + 01:17 |
12 | Husby,Håkon | MVS/ Grane IL | 15:27 + 01:54 |
13 | Alvestad,Ben Inge | Fauske IL | 15:47 + 02:14 |
14 | Mattson,Patrick | Skonseng UL | 16:49 + 03:16 |
DNS | Agvan,Darkhanov | NNS/ Manndalen UIL | |
DNS | Naustvik,Ulrik Ravn | Lødingen IL | |
DNS | Pedersen,Christoffer | NNS/ Nordreisa IL | |
DNS | Rushfeldt,Andreas Slungård | MVS/ Vadsø Skiklubb |
Resultatliste M 17 år 5,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Stock,Daniel | Vadsø Skiklubb | 13:12 + 00:00 |
2 | Mikkelsen,Martin | MVS/ Medkila SL | 13:27 + 00:15 |
3 | Gjesbakk,Fredrik | Bossmo og Ytteren IL | 13:46 + 00:34 |
4 | Farstad,Eirik | Burfjord IL | 13:49 + 00:37 |
5 | Johnsen,Vebjørn | NNS/ Vesterfjell og Omegn IL | 13:53 + 00:41 |
6 | Sandvik,Bjørn Harald | Innstrandens IL | 14:07 + 00:55 |
7 | Remmen,Torbjørn | NNS/ Nordreisa IL | 14:09 + 00:57 |
8 | Rosanoff,Fredrik Dimitrij | Vadsø Skiklubb | 14:12 + 01:00 |
9 | Helsvig,Simon | Alta IF | 14:25 + 01:13 |
10 | Kristiansen,Kenneth Støre | Siso, IL | 14:36 + 01:24 |
11 | Balk,Tor Henrik | Sandnes IL | 14:40 + 01:28 |
12 | Bakken,Emil | MVS/ Fjell Skilag | 14:41 + 01:29 |
13 | Medlie,John Vegard Hagen | Kviby IL | 14:42 + 01:30 |
14 | Abrahamsen Nilsen,Håkon | Alta IF | 14:52 + 01:40 |
15 | Erichsen,Øyvind | Ilar, IL | 14:56 + 01:44 |
16 | Johnsen,Frederik | NNS/ Kabelvåg Skiklubb | 15:03 + 01:51 |
17 | Stefferud,Sindre | Vadsø Skiklubb | 15:07 + 01:55 |
18 | Hillestad,Olav Johan | NNS/ Pioner Ski, IL | 15:11 + 01:59 |
19 | Johnsen,Peder | Leirfjord IL | 15:25 + 02:13 |
20 | Ness,Michael | Lødingen IL | 15:26 + 02:14 |
21 | Lundell,Mads | Bjerkvik IF | 15:58 + 02:46 |
22 | Lauvås,Kenneth | Bossmo og Ytteren IL | 16:03 + 02:51 |
23 | Johnsen,Sigurd | Leirfjord IL | 16:07 + 02:55 |
DNS | Skardal,Tore | Polarstjernen, IL | |
DNS | Søderblom,Ørjan Kristoffer | Ankenes Skiklubb |
Resultatliste K 19/20 år 5,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Svendsen,Anna | Tromsø Skiklubb Langrenn | 15:16 + 00:00 |
2 | Steira,Bente Størmer | NTG-L/ Forsøk, IL | 15:27 + 00:11 |
3 | Amundsen,Vilde | Fauske IL | 16:06 + 00:50 |
4 | Wikstrøm,Henriette Saxi | Vadsø Skiklubb | 16:31 + 01:15 |
5 | Goodwin,Liza | NNS/ Nordreisa IL | 16:40 + 01:24 |
6 | Berthelsen,Niviaq | Nordreisa IL | 17:10 + 01:54 |
7 | Stenhaugmo,Julie | Utskarpen IL | 18:14 + 02:58 |
8 | Eriksen,Marit Risdal | Skjervøy IK | 18:21 + 03:05 |
9 | Alterås,Ingrid | Bossmo og Ytteren IL | 18:23 + 03:07 |
10 | Beddari,Kaisa | Splint, IL | 18:42 + 03:26 |
11 | Lifjell,Elena Theres | Bossmo og Ytteren IL | 19:19 + 04:03 |
12 | Drevland,Gunnhild Nicolaisen | Hilstad IL | 20:06 + 04:50 |
DNS | Myrseth,Emma | NNS/ Øverbygd IL | |
DNS | Gjerstad,Kristin Oxlund | NNS/ Burfjord IL | |
DNS | Andreassen,Solveig Wiggen | Kvaløysletta Skilag |
Resultatliste K 18 år 5,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Kristoffersen,Emilie | NTG-L/ Alta IF | 15:27 + 00:00 |
2 | Støvset,Jeanette Elisabeth | Skjerstad IL | 15:28 + 00:01 |
3 | Wilsgård,Silje | Forsøk, IL | 15:51 + 00:24 |
4 | Lange,Katrine | NTG-L/ Tromsø Skiklubb Langrenn | 16:21 + 00:54 |
5 | Dahlkvist,Siren Ingeborg | NNS/ Øverbygd IL | 16:50 + 01:23 |
6 | Ivarjord,Charlotte | Ankenes Skiklubb | 16:51 + 01:24 |
7 | Suhr,Ann-Kristin | Alta IF | 16:53 + 01:26 |
8 | Jakobsen,Margrethe | NTG-L/ Kvaløysletta Skilag | 16:56 + 01:29 |
9 | Giverhaug,Anna Berg | Kvaløysletta Skilag | 17:21 + 01:54 |
10 | Jakobsen,Isabell V. | Tromsø Skiklubb Langrenn | 18:37 + 03:10 |
11 | Ostad,Marte | Bossmo og Ytteren IL | 22:56 + 07:29 |
DNS | Kindlihagen,Solveig | Tromsø Skiklubb Langrenn |
Resultatliste K 17 år 5,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Flåten Andreassen,Ragnhild | NNS/ Nordreisa IL | 16:22 + 00:00 |
2 | Jacobsen,Maren | Kirkenes & Omegn Skiklubb | 16:42 + 00:20 |
2 | Grimstad,Regine | Innstrandens IL | 16:42 + 00:20 |
4 | Jonassen,Hanne | NTG-L/ Fauske IL | 16:47 + 00:25 |
5 | Grape,Lovise | Tromsø Skiklubb Langrenn | 17:09 + 00:47 |
6 | Meisler,Anja | Innstrandens IL | 17:10 + 00:48 |
7 | Evjenth,Marie | Siso, IL | 17:11 + 00:49 |
7 | Iversen,Kjersti | Vadsø Skiklubb | 17:11 + 00:49 |
9 | Gundersen,Nina Jonassen | Vadsø Skiklubb | 18:14 + 01:52 |
10 | Michaelsen,Eveline | Bossmo og Ytteren IL | 19:28 + 03:06 |
DNF | Sørmo,Marte Johanne | Bossmo og Ytteren IL | |
DNS | Haugen,Josefine Aalstad | Alta IF | |
DNS | Klausen,Elise Indal | Kvaløysletta Skilag | |
DNS | Bekkevold,Karoline | Grane IL | |
DNS | Andreassen,Lisa | Bossmo og Ytteren IL | |
DNS | Myrseth,Merete | MVS/ Øverbygd IL |
Resultatliste Kvinner senior 5,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Bjellånes (*),Karianne Gåsland | Henning Skilag / Team Trøndelag | 14:44 + 00:00 |
2 | Nilsen,Elin | Bossmo og Ytteren IL | 14:58 + 00:14 |
3 | Hansen,Nina Marleena Niskanen | Vadsø Skiklubb | 15:05 + 00:21 |
4 | Grønvoll,Maria Nysted | Furuflaten IL | 15:22 + 00:38 |
5 | Solli,Lotte Strøm | Drevja IL | 15:36 + 00:52 |
6 | Kvisle,Eva Lill | Innstrandens IL | 15:54 + 01:10 |
7 | Gjerstad,Johanne Oxlund | Burfjord IL | 15:59 + 01:15 |
8 | Selfors,Aila Biret | Forsøk, IL | 16:23 + 01:39 |
8 | Gjerde (*),Elisabeth | Valldal IL | 16:23 + 01:39 |
10 | Heimdal,Line Elise | Bardu IL | 16:37 + 01:53 |
11 | Kaspersen,Doris Stien | Bossmo og Ytteren IL | 17:23 + 02:39 |
Resultatliste M veteran 5,0km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Paulsen,Kjetil S. | Tromsø Skiklubb Langrenn | 15:43 + 00:00 |
2 | Deraas,Trygve Sigvart | Tromsø Skiklubb Langrenn | 15:44 + 00:01 |
3 | Ryvoll,Bjarne | Medkila SL | 16:42 + 00:59 |
4 | Erikstad,Odd-Georg | Lødingen IL | 16:52 + 01:09 |
5 | Haldorsen,Jonny | Leirfjord IL | 18:09 + 02:26 |
DNS | Trøite,Roger | Medkila SL |
Resultatliste NOCLAS | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
DSQ | Ukjent løper,672 | NOTEAM |
Resultatliste Menn senior 10km klas. | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Mikkelsen,Espen | Vadsø Skiklubb | 26:26 + 00:00 |
2 | Sætre,Erlend Skippervik | Forsøk, IL | 26:31 + 00:05 |
3 | Bjørgård,John | Nordreisa IL | 26:48 + 00:22 |
4 | Karlstrøm,Vegard | Burfjord IL | 26:52 + 00:26 |
5 | Breivik,Stian | Leirfjord IL | 27:17 + 00:51 |
6 | Einarsson,Snorri Eythor | Tromsø Skiklubb Langrenn | 27:18 + 00:52 |
7 | Pettersen,Morten Harjo | Vadsø Skiklubb | 27:24 + 00:58 |
8 | Paulsen,Sven-Are | Bardu IL / Team Statkraft Tromsø | 27:31 + 01:05 |
9 | Leirbakken,Daniel Boberg | Burfjord IL | 28:11 + 01:45 |
10 | Bjørnstad,Ketil | Fauske IL | 28:13 + 01:47 |
10 | Valvik,Vidar | Siso, IL | 28:13 + 01:47 |
12 | Wickstrøm,Jørgen | Vadsø Skiklubb | 28:14 + 01:48 |
13 | Johansen,Morten | Bossmo og Ytteren IL | 28:39 + 02:13 |
14 | Sirijord,Ståle | Hattfjelldal IL | 28:58 + 02:32 |
15 | Sandnes,Robert Figenschau | Splint, IL | 29:01 + 02:35 |
16 | Karlsen,Svein | Tverrelvdalen IL | 29:05 + 02:39 |
17 | Østvik,Håvar Hovde | Bardu IL / Team Statkraft Tromsø | 29:19 + 02:53 |
18 | Johansen,Jan-Erik | Bossmo og Ytteren IL | 29:26 + 03:00 |
19 | Vatshaug,Martin | Drevja IL | 29:35 + 03:09 |
20 | Storborg,Stian Rømo | Splint, IL | 29:55 + 03:29 |
21 | Sorsell,Andreas | Storforshei IF | 30:01 + 03:35 |
22 | Kristoffersen,Sten Frode | Storforshei IF | 30:10 + 03:44 |
23 | Li,Espen | Burfjord IL | 30:11 + 03:45 |
24 | Bjellånes,Anders Sigurd Gåsland | Bossmo og Ytteren IL | 30:23 + 03:57 |
25 | Gaustad,Martin Haugnes | Bossmo og Ytteren IL | 30:46 + 04:20 |
26 | Arntsen,Sondre Wold | Innstrandens IL | 30:59 + 04:33 |
27 | Hegreberg,Arild | Innstrandens IL | 31:00 + 04:34 |
28 | Danielsen,Jonas | Bossmo og Ytteren IL | 32:02 + 05:36 |
29 | Rundhaug,Nils Petter | Bossmo og Ytteren IL | 32:43 + 06:17 |
30 | Rundhaug,Kristoffer | Bossmo og Ytteren IL | 34:36 + 08:10 |
31 | Rasmussen,Christian Jørgen | Stormfjell IL | 35:21 + 08:55 |
32 | Sivertsen,Kristian | Bossmo og Ytteren IL | 36:40 + 10:14 |
DNS | Nordvang,Jørgen Minde | Bossmo og Ytteren IL | |
DNS | Solås,Lars Andreas | Alta IF | |
DNS | Jakobsen,Ronny | Medkila SL | |
DNS | Håpnes,Mats | Alta IF | |
DNS | Hoff,Erlend | Medkila SL |
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ Å▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ | ▒▒▒▒▒▒ |
▒▒▒▒▒ | ▒▒▒▒ | ▒▒▒▒▒ | ▒▒▒ |
---|---|---|---|
▒ | Ø▒▒▒▒å▒,▒▒▒▒ | ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ | ▒▒:▒▒ + ▒▒:▒▒ |
▒ | ▒▒▒å▒,▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ | ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ | ▒▒:▒▒ + ▒▒:▒▒ |
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒ ▒▒ å▒ ▒,▒▒▒ ▒▒▒▒. | ▒▒▒▒▒▒ |
▒▒▒▒▒ |
Årsmedlem
Månedsmedlem
Advertisment
Advertisment
Advertisment
Advertisment
Mest lestDet digitale hjemmet for utøvere og fansBli medlem og bli en del av ski-fellesskapet Årsmedlem
Månedsmedlem
|
---|