230304 Anne Kjersti Kalvå of Norway celebrates after Women's Cross Country Skiing 30 km Classic Technique during the FIS Nordic Ski World Championships on March 4, 2023 in Planica. Photo: Petter Arvidson / BILDBYRÅN / kod PA / PA0533
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Resultater Risberget Rundt 2016
Resultater Risberget Rundt – 11 km Solør, Hedmark – 9. juli 2016 Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp 11 km kvinner på tid 1) Monika Kørra, Ren/Eng 43.12 2) Ane Camilla Kveseth, Elverum 54.11 3) Ingvill Fauske, Sørskogbygda 54.54 4) Solveig Hemli Solbakk, Eidsvoll 56.40 5) Marianne Udnæseth, Våler 1.01.03 6) Marita Bråten, Roverud 1.03.56 7) Kari Sveen, Sørskogbygda […]
Resultater Risberget Rundt - 11 km
Solør, Hedmark - 9. juli 2016
Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp
11 km kvinner på tid
1) Monika Kørra, Ren/Eng 43.12
2) Ane Camilla Kveseth, Elverum 54.11
3) Ingvill Fauske, Sørskogbygda 54.54
4) Solveig Hemli Solbakk, Eidsvoll 56.40
5) Marianne Udnæseth, Våler 1.01.03
6) Marita Bråten, Roverud 1.03.56
7) Kari Sveen, Sørskogbygda 1.04.16
8) Linda Vesteng, Eidsvoll 1.04.53
9) Birgit Haug, Tangen 1.15.53
10) Heidi Øvergaard, Stange 1.15.54
11) Toril Skretting, Våler 1.18.38
12) Gyda Larsen Postholm, Charlottenlund SK 1.18.56
13) Toril Rundberget, Singsås 1.37.541
11 km menn på tid
1) Geir Strandbakke, Lillehammer 40.30
2) Runar Sannerud, Team Sportsmanden 42.03
3) Lars Hansen- Møllerud, Grue 45.24
4) Arild Vaktskjold, Bergen 45.44
5) Lars Marius Bjørneseth, Ottestad 45.50
6) Kristoffer Nyberg, Rena 46.17
7) Øystein Rognerud, Våler 46.31
8) Gøran Nilsson 46.50
9) Inge Martin Håberget, Hernes 49.16
10) Arne Jørgen Arnesen, Våler 49.17
11) Odin Rundberget, Singsås 49.40
12) Tore Gresmo, Hof 49.48
13) Trond Øsmundset, Varden entr/Eidsvoll 49.54
14) Geir Marius Larsen, Våler 49.57
15) Karsten Østeberg, Våler 50.27
16) Thomas Engebakken, Våler 50.36
17) Mats Arnesen 50.38
18) Bjørnar Otterhaug, Våler 51.07
19) Alf Briskerud Harselvold, Hof 51.28
20) Einar Gundersen Rognerud, Våler 51.29
21) Ole Benny Eriksmoen, Braskereidfoss 51.30
22) Steinar Hofoss, Åbogen 51.31
23) Christian Svenkerud, Våler 52.33
24) Ola Flobergseter, Forestia 52.53
25) Håvard Hauge, Våler 54.25
26) Herman Bunes, Sørskogbygda 54.57
27) Bjørn Håkon Håkonsen, Elverum 54.59
28) Kai Skjøthaug, Kjellmyra 55.19
29) Nils Vanebo, Grue 55.24
30) Petter Kroken, Velta 55.47
31) Ole Frode Mikkelsgård, Våler 56.02
32) Ronny Bohmann, Vang 56.37
33) Eirik Nygaard, Elverum 57.18
34) Kent Lyngva, Løten 57.37
35) Jens Svenkerud, Våler 57.42
36) Jarle Busterud, Hernes 1.00.57
37) Sondre Aasen, Sørskogbygda 1.01.04
38) Morten Haugmo, KMH+Bevaring 1.02.05
39) Kar Arne Stensrudhagen, Namnå 1.02.59
40) Arnfinn Vindfallet, Våler 1.08.45
41) Kjell Arne Østvang, Engerdal 1.10.28
42) Simen Beck Berntsen, Kjellmyra 1.11.44
43) Bjørn Christian Øvergaard, Stange 1.15.55
44) Matias Sveen larsen, Våler 1.18.57
45) Tobias Skretting, Våler 1.18.59
46) Arne Moren, Trysil 1.31.30
11 km trim uten tid
Anne Kjersti Briskerud, Hof
Espen Sletten, Braskereidsfoss
Borge T. Engebretsen, Flisa
Tone Kristin Larsen Postholm, Trondheim
Vesle Mari Pran, Disenå
Halvor Svenkerud, Braskereidfoss
Thea Schjerven, Braskereidfoss
Katinka Eriksen, Braskereidfoss
Ragna Eriksen, Braskereidfoss
Karin Smeby, Braskereidfoss
Elin Østeberg, Våler
Ingmar Østeberg, Våler
Hilde Håkensmoen, Våler
Jan Helge Grøtbekklien, Bergheim
Finn Erik Gudim, Nittedal
Elisabeth Kristiansen, Elverum
May Bråthen, Flisa
May Lill Kristiansen, Elverum
Max Skulstad, Våler
Erik Skulstad, Våler
Arne Johnny Bjørneseth, Kjellmyra
Ellen Nordseth, Arneberg
Espen Svenneby, Våler
Kine Svenneby, Våler
Oddbjørn Evensen, Kjellmyra
Ole Mathias Sagen, Våler
Henrik Helgestad, Våler
5 km trim uten tid
Hans Hoel, Elverum
Thor Bergerengen, Elverum
Kirsten Strand, Flisa
Håvard Strand, Flisa
Heidi Bekkevold, Løten
Terje Andersen, Gjelleråsen
Evy Eek, Kirkenær
Gry Bakken, Eidsvoll
Arnold Sjøenden, Oslo
Steinar Bråten, Flisa
Ane Øvergård, Elverum
Tor Kristian Larsen, Braskereidfoss
Åge Ivar Rognerud, Braskereidfoss
Chris Tommy Horner, Våler
Reidun Rognerud, Braskereidfoss
Jan Holberg, Nittedal
Torill Evensen, Nittedal
Bjarne Evensen, Nittedal
Tobias Heggbrenna Florholmen, Oslo
Terje Heggbrenna Florholmen, Oslo
Håkon Larsen, Postholm, Trondheim
Thomas Larsen Postholm, Trondheim
Nina Sagmoen, Elverum
Helge Løvseth, Nittedal
Ragnhild Løvseth, Nittedal
Gunn Johansen, Nittedal
Willy Hansen, Nittedal
Jarne Harry Holen, Sørskogbygda IL
Nils Hagen, Hamar
Anne Kyllenstjerna, Nittedal
Kjell Kyllenstjerna, Nittedal
Anne Lise Jensen, Nittedal
Olav Jensen, Nittedal
Lise Berger Svenkerud, Braskereidfoss
Halvor Svenkerud jr, Braskereidfoss
Peer Svenkerud, Braskereidfoss
William Tilley, Braskereidfoss
Eirik Jørgensen, Siljuberget
Lena Jørgensen, Siljuberget
Berit Risberget, Oslo
Jan Risberget, Stryn
Catrine Romsøe, Stryn
Maren Bekkevold, Løten
Jan Tore Rundberget, Ådalsbruk
Amund Kornstad-Vestby, Våler
Hanne Beate Vestby, Våler
Leif Tore Surén, Sørskogbygda
Peder Vindorum, Sørskogbygda
Tommy Stenvaag, Sørskogbygda
Lillian Løvseth, Nittedal
Svein Tore Løvseth, Nittedal
Vigdis Fjeldstad, Nittedal
Tom Fjeldstad, Nittedal
Ann-Kathrin Gudim, Nittedal
Østen Midtsundstad, Braskereidfoss
Ronja Bråthen, Roverud
Preben Bargum, Roverud
Martina Sprogra, Tsjekkia
Lenka Sprogra, Tsjekkia
Ida Hoel, Løten
Per Ivar Svartholt, Våler
Jorun Arnesen, Flisa
Anne Karin Johnsæter, Flisa
Cecilie Høybakk, Oslo
Andreas Fyri, Oslo
Barneklassen
Josie Nordbak Øsmundset, Eidsvoll
Gustav Nordbak Øsmundset, Eidsvoll
Nora Larsen Postholm, Trondheim
Jenny Heggbranna Florholmen, Opsahl
Jonas Heggbrenna Florholmen, Opsahl
Mille Kveseth Nygaard, Elverum
Remi Bohrmann, Vang
Asta Bjørneseth, Ottestad
Isak Kørra Lekve, Løten
Mia Josefine Vaktskjold, Bergen
Petr Sproga, Tsjekkia
Peder Rundeberget Vang, Våler
Emilie Rundberget Vang, Våler
Noah Alexzander Bråten, Roverud
Selma Mikkelsgård, Våler
Håkon Hoel, Løten
Fullført trim/mosjon 5/11 km på forhånd:
Anna Bølla
Frøydis Edvardsen
Atle Roar Bølla
Ragnhild Bølla
Aleksander Pettersen
Viktoria Pettersen
Nikolay Pettersen
Jan Helge Pettersen
Gunn Kristin Bølla
Olga Risberg
Anne Karin Øsmundset
Erik Øsmundset
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ - ▒▒ ▒▒
▒▒▒ø▒, ▒▒▒▒▒▒▒ - ▒. ▒▒▒▒ ▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒: ▒▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒▒ø▒, ▒▒▒▒▒▒▒▒ø▒
▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒å ▒▒▒
▒) ▒▒▒▒▒▒ ▒ø▒▒▒, ▒▒▒/▒▒▒ ▒▒.▒▒
▒) ▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒.▒▒
▒) ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒, ▒ø▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒.▒▒
▒) ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒.▒▒
▒) ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒æ▒▒▒▒, ▒å▒▒▒ ▒.▒▒.▒▒
▒) ▒▒▒▒▒▒ ▒▒å▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒ ▒.▒▒.▒▒
▒) ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒, ▒ø▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒.▒▒.▒▒
▒) ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒.▒▒.▒▒
▒) ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒ ▒.▒▒.▒▒
▒▒) ▒▒▒▒▒ Ø▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒ ▒.▒▒.▒▒
▒▒) ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒å▒▒▒ ▒.▒▒.▒▒
▒▒) ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒.▒▒.▒▒
▒▒) ▒▒▒▒▒ &
Årsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages
Månedsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages
Mest lest
Det digitale hjemmet for utøvere og fans
Bli medlem og bli en del av ski-fellesskapet
Årsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages
Månedsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages