lørdag, des 3, 2022 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 25,562,006
2 Ida Dahl 24,839,273
3 Andreas Nygaard 24,633,945
4 Tord Asle Gjerd... 24,584,380
5 Lina Korsgren 24,484,047
6 Oskar Kardin 24,312,698
7 Britta Johansso... 24,058,203
8 Johannes Eklöf 24,013,294
9 Max Novak 23,921,189
10 Astrid Øyre Sli... 23,754,472
11 Emilie Fleten 23,416,363
12 Morten Eide Ped... 23,402,906
13 Kasper Stadaas 23,372,337
14 Ermil Vokuev 23,155,152
15 Stian Hoelgaard 23,119,309
16 Johan Hoel 23,094,196
17 Runar Skaug Mat... 22,726,499
18 Maxim Vylegzhan... 22,671,721
19 Vetle Thyli 22,530,051
20 Herman Paus 22,492,362
21 Magnus Vesterhe... 22,299,171
22 Marcus Johansso... 21,942,740
23 Anders Aukland 21,690,765
24 Torleif Syrstad 21,609,107
25 Joar Thele 21,527,809
26 Karstein Johaug 21,461,033
27 Jiří Pliska 21,021,748
28 Torgeir Sulen H... 20,862,822
29 Eddie Edström 20,738,799
30 Gabriel Höjlind... 20,657,291
31 Stanislav Řezáč... 20,425,274
32 Axel Jutterströ... 20,170,582
33 Klas Nilsson 19,965,758
34 Nils Persson 19,937,621
35 Thomas Ødegaard... 19,696,746
36 Jan Šrail 19,570,618
37 Simen Engebrets... 19,178,110
38 Bastien Poirrie... 19,138,063
39 Sofie Elebro 19,117,183
40 Mauro Brigadoi 18,992,619
41 Alexey Shemiaki... 18,653,161
42 Stian Berg 18,652,088
43 Viktor Mäenpää... 18,487,671
44 Arnaud Du Pasqu... 18,285,573
45 Aleksandr Grebe... 18,267,363
46 Dmitriy Bagrash... 18,225,082
47 Anikken Gjerde ... 18,209,193
48 Petter Soleng S... 18,089,523
49 Fabián Štoček... 17,925,232
50 Olga Tsareva 17,877,070
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

Ribberennet i Sogn og Fjordane 2009

RIBBERENNET 2009 Offisiell resultatliste 27.12.2009 J 8 år 1,0km fri Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter Henriette Hegrenes Førde IL 4 07:33 Kristina S Hegrenes Førde IL 3 08:23 Synnøva Kårstad Skaar Førde IL 7 07:57 Susanne Svindland Mulen NOTEAM 49 32:39 Kristine Størdal Førde IL 22 07:04 Fullførte:5 Påmeldte:6 Premier:1 Startende: 5 J […]

RIBBERENNET 2009
Offisiell resultatliste
27.12.2009

J 8 år 1,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Henriette Hegrenes Førde IL 4 07:33
Kristina S Hegrenes Førde IL 3 08:23
Synnøva Kårstad Skaar Førde IL 7 07:57
Susanne Svindland Mulen NOTEAM 49 32:39
Kristine Størdal Førde IL 22 07:04
Fullførte:5 Påmeldte:6 Premier:1 Startende: 5

J 9 år 1,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Ruffa Solheim Eikefjord IL 8 07:35
Gyrid Øygard Jølster IL 10 06:27
Fullførte:2 Påmeldte:2 Premier:1 Startende: 2

G 8 år 1,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Håvard Nikolay Hagenes Førde IL 1 08:28
Henrik Kårstad Lilleåsen Gaular IL 54 08:54
Oliver Svindland Mulen NOTEAM 48 22:00
Simen Rauset Fjellhug/Vereide IL 11 05:58
Christopher Solheim Eikefjord IL 9 08:42
Ørjan Solheim Eikefjord IL 2 07:01
Oliver Bosdal Thorsen Førde IL 13 06:33
Fullførte:7 Påmeldte:8 Premier:1 Startende: 7

G 9 år 1,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Jesper Uhre Hammersvik Førde IL 38 07:29
Sivert Kapstad Gaular IL 15 06:28
Atle Nornes Førde IL 14 11:11
Fullførte:3 Påmeldte:3 Premier:1 Startende: 3

J 10 år 1,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Synneva Iren Kvile Førde IL 16 07:19
Fullførte:1 Påmeldte:1 Premier:1 Startende: 1
eTiming Utskrevet:27.12.2009 15:27:30 Side:1

G 10 år 1,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Stian Kapstad Gaular IL 89 08:04
Nornes Knut Førde IL 20 07:11
Lars Thorsnes Lefdal IL Bjørn 19 05:43
Fredrik Kårstad Lilleåsen Gaular IL 37 06:41
Martin Lundekvam Gaular IL 88 06:44
Lars Jørgen Rundereim Førde IL 17 07:00
Henrik Husevåg Strømmen Førde IL 18 05:47
Fullførte:7 Påmeldte:7 Premier:1 Startende: 7

J 11 år 2,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Inga Kårstad Skaar Førde IL 21 09:14 00:00
2 Kristina Aase Fransson Førde IL 44 12:38 03:24
3 Maya Øygard Førde IL 28 14:05 04:51
Fullførte:3 Påmeldte:3 Premier:1 Startende: 3

G 11 år 2,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Runar Sekse Hafslo IL 26 09:19 00:00
2 Eirik Rauset Fjellhug/Vereide IL 24 09:20 00:01
3 Håvard Bergheim Holvik Fjellhug/Vereide IL 32 09:22 00:03
4 Tore Eimhjellen Hyen IL 23 10:26 01:07
5 Vetle Uhre Hammersvik Førde IL 39 16:46 07:27
6 Roar Nornes Førde IL 25 22:41 13:22
DNS Isak Aarøen Førde IL 29
DNS Johan Hillestad Hafslo IL 30
DNS Mikkel Sydnes Lampe Fana IL 27
DNS Vegard Skrede Hardbagg IL 31
Fullførte:6 Påmeldte:10 Premier:1 Startende: 6

J 12 år 2,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Renate Øye Pollen Førde IL 33 10:15 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Premier:1 Startende: 1

G 12 år 2,0km fri
1 Aleksander Sunde Kvile Førde IL 34 09:21 00:00
DNS Jonas Skjeldestad Hove Sogndal IL 36
DNS Sedrik Ullebø Høyang, IL 35
Fullførte:1 Påmeldte:3 Premier:1 Startende: 1

J 13 år 3,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Karoline Erdal Førde IL 41 15:16 00:00
2 Marita Sekse Hafslo IL 40 16:33 01:17
Fullførte:2 Påmeldte:2 Premier:1 Startende: 2

G 13 år 3,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Andreas Rauset Fjellhug/Vereide IL 42 14:44 00:00
2 Adrian Helgheim Førde IL 43 21:09 06:25
Fullførte:2 Påmeldte:2 Premier:1 Startende: 2

J 14 år 3,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ane Øvregard Røhme IL Bjørn 46 12:48 00:00
2 Bertine Thorsnes Lefdal IL Bjørn 45 13:14 00:26
Fullførte:2 Påmeldte:2 Premier:1 Startende: 2

G 14 år 3,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Vegard S Hegrenes Førde IL 47 12:42 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Premier:1 Startende: 1

G 15 år 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Torstein Bu Førde IL 50 17:33 00:00
DNF Bendik Grimsbø Førde IL 51
Fullførte:1 Påmeldte:2 Premier:1 Startende: 2

G 16 år 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Oddne Munkvold Førde IL 55 18:44 00:00
2 Roger Øye Pollen Førde IL 53 18:56 00:12
3 Kjetil Husevåg Strømmen Førde IL 52 21:38 02:54
Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende: 3

J 15 år 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Marte Erfjord Hafslo IL 59 24:06 00:00
2 Eirinn Kvåle Vik IL 58 24:08 00:02
DNS Mari Sollid Eide Fjellhug/Vereide IL 57
DNS Mathilde Rønning Vikersund IF 56
Fullførte:2 Påmeldte:4 Premier:1 Startende: 2

J 16 år 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Frida Øygard Jølster IL 60 22:02 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

Kvinner senior 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Bodil Ryste Gaular IL 62 19:15 00:00
Fullførte:2 Påmeldte:3 Startende: 2

K 19/20 år 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Elisabeth Ida Hildenes Eid IL 66 19:22 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

Kvinner senior 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Benedikte Aa Hyen IL 65 20:10 00:00
Fullførte:2 Påmeldte:3 Startende: 2

K 17 år 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Anna Kårstad Skaar Førde IL 63 20:27 00:00
2 Karoline Holsen Kyte Førde IL 61 21:17 00:50

Kvinner senior 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
DNS Silje Kreken Almeland Strindheim IL 64
Fullførte:2 Påmeldte:3 Startende: 2

M 18 år 10km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Knut Olav Øygard Jølster IL 74 33:33 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:3 Startende: 1

M 17 år 10 km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Håvard Gjelsvik Førde IL 68 38:58 00:00
DNS Hallvard S Evjestad IL Bjørn 69
DNS Pål Andre Skrede Hardbagg IL 71
Fullførte:1 Påmeldte:3 Startende: 1

M 18 år 10km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
DNS Eivind Øygard Jølster IL 72
DNS Thomas S Evjestad IL Bjørn 73
Fullførte:1 Påmeldte:3 Startende: 1

Menn senior 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Reinar Aaland Mesnali Skilag 82 45:38 00:00
2 Andre Haugsbø Gaular IL 81 46:34 00:56
3 Sindre Hoff Gaular IL 83 47:03 01:25
4 Asgeir Mandelid Årdal Jølster IL 79 47:09 01:31
Fullførte:7 Påmeldte:8 Startende: 8

M 19/20 år 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Martin Hegrenes Førde IL 76 51:30 00:00
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

M veteran 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ola Hegrenes Førde IL 80 52:09 00:00
2 Jan Arve Solheim Eikefjord IL 77 52:18 00:09
Fullførte:3 Påmeldte:4 Startende: 3

Menn senior 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ørjan Hov Førde IL 87 54:23 00:00
2 Eivind Skaar Førde IL 75 55:23 01:00
3 Sindre Sunde Førde IL 70 56:07 01:44
Fullførte:7 Påmeldte:8 Startende: 8

M 19/20 år 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Odd-Anders Grimsbø Førde IL 84 57:49 00:00
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

M veteran 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Stig Solheim Eikefjord IL 86 58:40 00:00
Fullførte:3 Påmeldte:4 Startende: 3

Menn senior 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
DNF Jan Erik Øygard Førde IL 78
Fullførte:7 Påmeldte:8 Startende: 8

M veteran 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
DNS Bernt Ullebø Høyang, IL 85
Fullførte:3 Påmeldte:4 Startende: 3
Totalt: Antall: 85
 

▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒.▒▒.▒▒▒▒

▒ ▒ å▒ ▒,▒▒▒ ▒▒▒
▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒. ▒▒▒ ▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒ø▒▒▒ ▒▒ ▒ ▒▒:▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒ø▒▒▒ ▒▒ ▒ ▒▒:▒▒
▒▒▒▒ø▒▒ ▒å▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒ø▒▒▒ ▒▒ ▒ ▒▒:▒▒
▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ø▒▒▒▒ ▒ø▒▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒
▒▒▒▒▒ø▒▒▒:▒ ▒å▒▒▒▒▒▒:▒ ▒▒▒▒▒▒▒:▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒: ▒

▒ ▒ å▒ ▒,▒▒▒ ▒▒▒
▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒. ▒▒▒ ▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒ ▒▒:▒▒
▒▒▒▒▒ Ø▒▒▒▒▒ ▒ø▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒
▒▒▒▒▒ø▒▒▒:▒ ▒å▒▒▒▒▒▒:▒ ▒▒▒▒▒▒▒:▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒: ▒

▒ ▒ å▒ ▒,▒▒▒ ▒▒▒
▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒. ▒▒▒ ▒▒▒▒▒
▒å▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒&#

Du er på rett sted! Velkommen til det digitale hjemmet til langrenn.

Fortsett å lese artikkelen som medlem

 
 
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr     Ubegrenset tilgang
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr     Ubegrenset tilgang
Mest lest
Bli medlem nå