torsdag, des 8, 2022 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 25,562,006
2 Ida Dahl 24,839,273
3 Andreas Nygaard 24,633,945
4 Tord Asle Gjerd... 24,584,380
5 Lina Korsgren 24,484,047
6 Oskar Kardin 24,312,698
7 Britta Johansso... 24,058,203
8 Johannes Eklöf 24,013,294
9 Max Novak 23,921,189
10 Astrid Øyre Sli... 23,754,472
11 Emilie Fleten 23,416,363
12 Morten Eide Ped... 23,402,906
13 Kasper Stadaas 23,372,337
14 Ermil Vokuev 23,155,152
15 Stian Hoelgaard 23,119,309
16 Johan Hoel 23,094,196
17 Runar Skaug Mat... 22,726,499
18 Maxim Vylegzhan... 22,671,721
19 Vetle Thyli 22,530,051
20 Herman Paus 22,492,362
21 Magnus Vesterhe... 22,299,171
22 Marcus Johansso... 21,942,740
23 Anders Aukland 21,690,765
24 Torleif Syrstad 21,609,107
25 Joar Thele 21,527,809
26 Karstein Johaug 21,461,033
27 Jiří Pliska 21,021,748
28 Torgeir Sulen H... 20,862,822
29 Eddie Edström 20,738,799
30 Gabriel Höjlind... 20,657,291
31 Stanislav Řezáč... 20,425,274
32 Axel Jutterströ... 20,170,582
33 Klas Nilsson 19,965,758
34 Nils Dahlsten 19,937,621
35 Thomas Ødegaard... 19,696,746
36 Jan Šrail 19,570,618
37 Simen Engebrets... 19,178,110
38 Bastien Poirrie... 19,138,063
39 Sofie Elebro 19,117,183
40 Mauro Brigadoi 18,992,619
41 Alexey Shemiaki... 18,653,161
42 Stian Berg 18,652,088
43 Viktor Mäenpää... 18,487,671
44 Arnaud Du Pasqu... 18,285,573
45 Aleksandr Grebe... 18,267,363
46 Dmitriy Bagrash... 18,225,082
47 Anikken Gjerde ... 18,209,193
48 Petter Soleng S... 18,089,523
49 Fabián Štoček... 17,925,232
50 Olga Tsareva 17,877,070
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

Snøkanoncrossen 2010

Snøkanoncrossen Skialliansen Alta. Kretsrenn 04.12.10 Resultatliste per klasse Resultatliste Gutter 12 år, 1km     Plass Navn Klubb                  Tid 1 Witte,Mathias Alta IF 02:48 + 00:00 2 Kristoffersen,Esben Alta IF 02:54 + 00:06 DNS Pedersen,Sander Bossekop UL   Resultatliste Gutter 11 år, 1 km     Plass Navn Klubb                  Tid 1 Nilsen,Fredrik Alta IF 02:53 […]

Snøkanoncrossen

Skialliansen Alta. Kretsrenn

04.12.10

Resultatliste per klasse

Resultatliste Gutter 12 år, 1km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Witte,Mathias Alta IF 02:48 + 00:00
2 Kristoffersen,Esben Alta IF 02:54 + 00:06
DNS Pedersen,Sander Bossekop UL  
Resultatliste Gutter 11 år, 1 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nilsen,Fredrik Alta IF 02:53 + 00:00
2 Nilsen,Johannes Helsvig Alta IF 02:57 + 00:04
3 Strøm,Jørgen Tverrelvdalen IL 02:58 + 00:05
4 Hågensen,Tom Egil Alta IF 03:01 + 00:08
5 Johansen,Torjus Bossekop UL 03:03 + 00:10
6 Strøm,Jørgen Oliver Alta IF 03:05 + 00:12
7 Hagberg,Børge Lampe Bossekop UL 03:06 + 00:13
8 Monsen,Hans Georg Skaret Bossekop UL 03:13 + 00:20
9 Hansen,Mathias Andersen Alta IF 03:17 + 00:24
10 Heimen,Henning Opgård Alta IF 03:20 + 00:27
11 Thomassen,Dagim Kviby IL 03:28 + 00:35
12 Holmvik,Sebastian Sørnes Bossekop UL 03:44 + 00:51
13 Jørgensen,Lars-Harald Bossekop UL 03:51 + 00:58
Resultatliste Jenter 12 år, 1 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Holsbø,Johanne Alta IF 03:00 + 00:00
2 Lillegård,Oda Alta IF 03:19 + 00:19
3 Knudsen,Lisa Kristensen Alta IF 03:21 + 00:21
Resultatliste Jenter 11 år, 1 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jakobsen,Magni Klevstad Alta IF 03:33 + 00:00
2 Thomassen,Anna Karoline Alta IF 03:45 + 00:12
3 Forsberg,Charlotte Alta IF 04:12 + 00:39
4 Isaksen,Eline Tverrelvdalen IL 04:35 + 01:02
5 Rødberg,Sandra Bossekop UL 05:22 + 01:49
Resultatliste Gutter 14 år, 3 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjørkli,Tage Alta IF 06:16 + 00:00
2 Esjeholm,Magne Svendsen Alta IF 06:38 + 00:22
3 Monsen,Thor Eirik Skaret Bossekop UL 06:42 + 00:26
4 Johansen,Eirik Bossekop UL 07:07 + 00:51
5 Balto,Lasse Sammol Eira Kautokeino IL 07:41 + 01:25
6 Olsen,Ole Vidar M. Alta skiskytterlag 08:12 + 01:56
7 Vegge,Kristian Røstøen Alta IF 09:25 + 03:09
8 Jørgensen,Vegard Bossekop UL 09:51 + 03:35
Resultatliste Gutter 13 år, 3 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Thomassen,Tor Magne Alta IF 06:51 + 00:00
2 Thomassen,Leykun Kviby IL 07:28 + 00:37
3 Forsberg,Ruben Alta IF 07:41 + 00:50
DNS Lyngstad,Severin Bossekop UL  
DNS Utsi,Nils Kristian Tverrelvdalen IL  
Resultatliste Jenter 14 år, 3 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Strand,Sirin Elisabeth Alta IF 06:47 + 00:00
2 Mikkelsen,Lene Alta skiskytterlag 07:53 + 01:06
3 Birkely,Sara Elin Helene Kautokeino IL 07:56 + 01:09
Resultatliste Jenter 13 år, 3 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Strøm,Anna Odine Alta IF 07:22 + 00:00
2 Suhr,Stine Alta IF 08:50 + 01:28
3 Sivertsen,Marie Tverrelvdalen IL 09:36 + 02:14
Resultatliste Gutter 16 år, 4 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Svineng,Jonas Boberg IL Nordlys 08:52 + 00:00
Resultatliste Gutter 15 år, 4 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Vik,David Dong-Hee Alta IF 08:10 + 00:00
2 Haukland,Tobias Alta IF 08:32 + 00:22
3 Thomassen,Agnar Nikolai Alta IF 09:03 + 00:53
4 Strøm,Fredrik Andrè Alta IF 09:30 + 01:20
4 Strøm Thomassen,Eirik Alta IF 09:30 + 01:20
6 Mikkelsen,Vebjørn Heitmann Alta IF 09:35 + 01:25
7 Bellika,Jens Rune Alta IF 10:22 + 02:12
8 Witte,Marius Alta IF 10:52 + 02:42
Resultatliste Jenter 16 år, 4 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Thomassen,Ida Kristine Alta IF 09:39 + 00:00
2 Larsen,Karianne Marie Alta IF 10:01 + 00:22
3 Foldvik,Åsta Eikeland Alta IF 10:07 + 00:28
DNS Pedersen,Vilde Johanne Øines Bossekop UL  
Resultatliste Jenter 15 år, 4 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Balto,Aile Margrethe Eira Kautokeino IL 11:27 + 00:00
2 Øines Pedersen,Ane Kristine Bossekop UL 12:30 + 01:03
Resultatliste Kvinner 17 år, 4 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mikkelsen,Henriette Heitmann Alta IF / Team Nordlysbyen Ski 09:57 + 00:00
DNS Birkely,Anne Inger Kautokeino IL  
Resultatliste Kvinner 19 - 20 år, 4 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haugen,Josefine Aalstad Alta IF 10:22 + 00:00
Resultatliste Kvinner senior, 4 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
DNS Pedersen,Oda Hammernes Bossekop UL  
Resultatliste Menn 18 år, 4 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Suhr,Bjørn Vidar Alta IF / Team Nordlysbyen Ski 07:41 + 00:00
2 Eikeland,Odin Foldvik Alta IF / Team Nordlysbyen Ski 08:27 + 00:46
DNS Henriksen,Magne Alta IF / Team Nordlysbyen Ski  
Resultatliste Menn 19 - 20 år, 4 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjørknes,Ove Alta IF / Team Nordlysbyen Ski 07:22 + 00:00
Resultatliste Menn senior, 4 km    
Plass Navn Klubb                  Tid
DNS Nilsen,Sven -Tore Rafsbotn IL  

 

▒▒ø▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒

▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒. ▒▒▒▒▒▒▒▒▒

▒▒.▒▒.▒▒

▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒

▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ å▒, ▒▒▒    
▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒                  ▒▒▒
▒▒▒▒▒,▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ + ▒▒:▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒,▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ + ▒▒:▒▒
▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒,▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒  
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ å▒, ▒ ▒▒    
Du er på rett sted! Velkommen til det digitale hjemmet til langrenn.

Fortsett å lese artikkelen som medlem

 
 
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr     Ubegrenset tilgang
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr     Ubegrenset tilgang
Mest lest