fredag, des 9, 2022 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 25,562,006
2 Ida Dahl 24,839,273
3 Andreas Nygaard 24,633,945
4 Tord Asle Gjerd... 24,584,380
5 Lina Korsgren 24,484,047
6 Oskar Kardin 24,312,698
7 Britta Johansso... 24,058,203
8 Johannes Eklöf 24,013,294
9 Max Novak 23,921,189
10 Astrid Øyre Sli... 23,754,472
11 Emilie Fleten 23,416,363
12 Morten Eide Ped... 23,402,906
13 Kasper Stadaas 23,372,337
14 Ermil Vokuev 23,155,152
15 Stian Hoelgaard 23,119,309
16 Johan Hoel 23,094,196
17 Runar Skaug Mat... 22,726,499
18 Maxim Vylegzhan... 22,671,721
19 Vetle Thyli 22,530,051
20 Herman Paus 22,492,362
21 Magnus Vesterhe... 22,299,171
22 Marcus Johansso... 21,942,740
23 Anders Aukland 21,690,765
24 Torleif Syrstad 21,609,107
25 Joar Thele 21,527,809
26 Karstein Johaug 21,461,033
27 Jiří Pliska 21,021,748
28 Torgeir Sulen H... 20,862,822
29 Eddie Edström 20,738,799
30 Gabriel Höjlind... 20,657,291
31 Stanislav Řezáč... 20,425,274
32 Axel Jutterströ... 20,170,582
33 Klas Nilsson 19,965,758
34 Nils Dahlsten 19,937,621
35 Thomas Ødegaard... 19,696,746
36 Jan Šrail 19,570,618
37 Simen Engebrets... 19,178,110
38 Bastien Poirrie... 19,138,063
39 Sofie Elebro 19,117,183
40 Mauro Brigadoi 18,992,619
41 Alexey Shemiaki... 18,653,161
42 Stian Berg 18,652,088
43 Viktor Mäenpää... 18,487,671
44 Arnaud Du Pasqu... 18,285,573
45 Aleksandr Grebe... 18,267,363
46 Dmitriy Bagrash... 18,225,082
47 Anikken Gjerde ... 18,209,193
48 Petter Soleng S... 18,089,523
49 Fabián Štoček... 17,925,232
50 Olga Tsareva 17,877,070
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

Tour de Ski Ringerike 2009 – Duathlon

Tour de Ski Ringerike Duatlon Offisiell resultatliste Ringkollen Skiarena 14.03.2009 G 13 ÅR Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter 1 Geir Thomas Sandbeck SchiReOS, IL 41 10:48 00:00 2 Benjamin M. K. Schøn Oseberg Skilag 42 11:02 00:14 3 Michael Besseberg GjøvaagBirkebeineren, IF 33 11:10 00:22 4 Kristian Killingberg Lier IL 31 11:12 00:24 […]

Tour de Ski Ringerike Duatlon
Offisiell resultatliste
Ringkollen Skiarena 14.03.2009

G 13 ÅR
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Geir Thomas Sandbeck SchiReOS, IL 41 10:48 00:00
2 Benjamin M. K. Schøn Oseberg Skilag 42 11:02 00:14
3 Michael Besseberg GjøvaagBirkebeineren, IF 33 11:10 00:22
4 Kristian Killingberg Lier IL 31 11:12 00:24
5 Aleksander Morsund KarlsenLier IL 39 11:14 00:26
6 Trym Ødegaard TanbergmoeTnyristubben, IF 36 11:18 00:30
7 Jonas Heegaard-Olsen Mjøndalen IF 35 11:19 00:31
8 Andreas Bjelland Berg Lier IL 30 11:21 00:33
9 Aleksander Kaspersen Drammens Ballklubb 37 11:24 00:36
10 Kristoffer Bryhn ROS, IL 40 11:30 00:42
11 Øystein Kleppe Brittmark Lier IL 32 11:36 00:48
12 Sebjørn Nordahl Svendsen Mjøndalen IF 34 13:20 02:32
13 Olav Johnsrud Norderhov UIL 38 13:53 03:05
Fullførte:13 Påmeldte:13 Startende: 13

G 14 ÅR
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Øyvind Rishoff Ringkollen Skiklubb 2 09:47 00:00
2 Eirik Sverdrup Augdal Haugsbygd IF 15 09:49 00:02
3 Aksel Rosenvinge Oseberg Skilag 9 09:50 00:03
4 Eirik Bruland Bærums Skiklub 12 09:54 00:07
5 Trygve Skjæggestad Fossum IF 8 10:00 00:13
6 Martin Kristiansen ROS, IL 1 10:03 00:16
7 Eirik Langerud Lier IL 4 10:17 00:30
Kristian Svalestuen Piippo Ringkollen Skiklubb 5 10:17 00:30
9 Sverre Austgulen Fosnæs Fossum IF 3 10:23 00:36
10 Henrik Teien Sande Sportsklubb 14 10:24 00:37
11 Henrik Lunder Aalrust ROS, IL 7 10:33 00:46
12 Sondre Svevad Lier IL 11 11:24 01:37
13 Emil Øverby Lier IL 13 11:25 01:38
14 Sondre Skeide Fuglerud Lier IL 10 12:06 02:19
15 Sebastian Aagnes Bærums Skiklub 6 12:09 02:22
16 Ulrik Sætrang Thomassen Haugsbygd IF 16 12:22 02:35
Fullførte:16 Påmeldte:16 Startende: 16

G 15 ÅR
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Øivind Lukkedal Bærums Skiklub 141 15:29 00:00
2 Jørgen Dahl Paule Birkebeineren, IF 140 16:23 00:54
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2


G 16 ÅR
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Simen Holmen Langerud Birkebeineren, IF 132 14:54 00:00
2 Martin Sulland Holeværingen, IL 130 15:17 00:23
3 Einar Fossøy Gulbrandsen Jevnaker Idrettsforening Ski 131 15:53 00:59
4 Sondre Fagerhøi Birkebeineren, IF 134 16:08 01:14
DNS Eirik Mysen Oseberg Skilag 135
DNS Robin Aasly Kristoffersen Birkebeineren, IF 133
Fullførte:4 Påmeldte:6 Startende: 4

J 13 ÅR
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Oda Bekkestad Birkebeineren, IF 82 11:40 00:00
2 Anna Härmä Tromsø Skiklubb Langrenn 80 12:18 00:38
3 Kathrine Lukkedal Bærums Skiklub 83 12:49 01:09
4 Anette Grønhovd Fossen Simostranda IL 81 13:26 01:46
Fullførte:4 Påmeldte:4 Startende: 4

J 14 ÅR
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Inger Bonden Sande Sportsklubb 71 11:03 00:00
2 Lisa Kvamme Vegårshei IL 70 11:08 00:05
3 Marie Rokke Jagland Lier IL 74 11:32 00:29
4 Liselotte Veimar Jørgensen Lier IL 73 12:43 01:40
5 Stine Wolhaug Eidsvold Værks Skiklub 72 13:03 02:00
6 Nora Gravdahl Haugsbygd IF 75 13:56 02:53
Fullførte:6 Påmeldte:6 Startende: 6

J 15 ÅR
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Thea Lerfaldet Holeværingen, IL 62 11:40 00:00
2 Bettina Korgerud Frogh Holeværingen, IL 63 11:41 00:01
3 Anna Oline Skeie Holeværingen, IL 61 12:31 00:51
DNS Maren Transet ROS, IL 60
Fullførte:3 Påmeldte:4 Startende: 3

J 16 ÅR
1 Andrea Solbakken Nittedal IL 50 11:41 00:00
2 Oda Birkeland Simonsen Holeværingen, IL 53 11:54 00:13
3 Dina Kristine Mølmen Birkebeineren, IF 51 12:20 00:39
4 Vibeke Marie Stubberud ROS, IL 52 12:21 00:40
DNS Christiane Honerud Olsen Mjøndalen IF 54
Fullførte:4 Påmeldte:5 Startende: 4

K 17 ÅR
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Eirin Haugen Eiker-Kvikk, IF 120 17:33 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

K 19/20 ÅR
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Britt Ingunn Nydal Njård, Team Sector Alarm 103 15:31 00:00
2 Linn Ryen Mjøndalen IF 104 15:56 00:25
3 Kjersti Dahl Ringkollen Skiklubb 102 17:11 01:40
4 Ida Stie Lobben Birkebeineren, IF 101 17:38 02:07
5 Tine Mortensen Andersen Birkebeineren, IF 100 19:38 04:07
Fullførte:5 Påmeldte:5 Startende: 5

KS
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ingeborg Dahl Ringkollen Skiklubb 90 17:49 00:00
2 Lene Hestdal Bergsvand Heming, IL 91 17:54 00:05
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

M 17 ÅR
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Erlend Moian Nydal Njård, Team Kollen 183 28:30 00:00
2 Thomas Voreland Norderhov UIL 180 30:29 01:59
3 Lars Hagelsteen Vik Holeværingen, IL 181 30:55 02:25
DNS Gjermund Nilsen Gran IL, Team Hadeland 182
Fullførte:3 Påmeldte:4 Startende: 3

M 18 ÅR
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ole-Henrik Kabbe Bærums Verk IF 170 27:22 00:00
2 Mads Ek Strøm Bærums Verk IF 172 27:39 00:17
3 Sondre Myroldhaug Bærums Verk IF 175 28:41 01:19
4 Kjetil Ims Asker Skiklubb 174 28:57 01:35
5 Eirik Austgulen Fosnæs Fossum IF 171 29:24 02:02
6 Jarle Andreas Jensen Bærums Verk IF 173 29:38 02:16
Fullførte:6 Påmeldte:6 Startende: 6

M 19/20 ÅR
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Knut Sindre Mølmen Birkebeineren, IF 161 28:59 00:00
2 Mikael Løvik Olausson Ringkollen Skiklubb 163 30:08 01:09
3 Simen Hansen Fagerhøi Birkebeineren, IF 162 30:28 01:29
4 Torgeir Johansen Jevnaker Idrettsforening Ski 160 33:01 04:02
Fullførte:4 Påmeldte:4 Startende: 4

MS
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Hallvard Moian Nydal Njård, Team Sector Alarm 155 26:39 00:00
2 Tord Asle Gjerdalen Holeværingen, IL 154 26:40 00:01
3 Lars Westend Høgnes Ringkollen Skiklubb 151 26:51 00:12
4 Gard Filip Gjerdalen Holeværingen, IL 153 28:25 01:46
5 Jens Bjertnæs Jevnaker Idrettsforening Ski, 150 28:29 01:50
6 Njål Tage Gjerdalen Holeværingen, IL 152 29:23 02:44
7 Jonas Berglund Aalberg Njård 156 31:26 04:47
Fullførte:7 Påmeldte:7 Startende: 7
Totalt: Antall: 85
eTiming Utskrevet:14.03.2009 16:16:03 Side:4
RINGERIKE SKI

▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒.▒▒.▒▒▒▒

▒ ▒▒ Å▒
▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒. ▒▒▒ ▒▒▒▒▒
▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒. ▒. ▒▒▒ø▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ø▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒ Ø▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒-▒▒▒▒▒ ▒▒ø▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒

Du er på rett sted! Velkommen til det digitale hjemmet til langrenn.

Fortsett å lese artikkelen som medlem

 
 
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr     Ubegrenset tilgang
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr     Ubegrenset tilgang
Mest lest
Bli medlem nå