søndag, des 4, 2022 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 25,562,006
2 Ida Dahl 24,839,273
3 Andreas Nygaard 24,633,945
4 Tord Asle Gjerd... 24,584,380
5 Lina Korsgren 24,484,047
6 Oskar Kardin 24,312,698
7 Britta Johansso... 24,058,203
8 Johannes Eklöf 24,013,294
9 Max Novak 23,921,189
10 Astrid Øyre Sli... 23,754,472
11 Emilie Fleten 23,416,363
12 Morten Eide Ped... 23,402,906
13 Kasper Stadaas 23,372,337
14 Ermil Vokuev 23,155,152
15 Stian Hoelgaard 23,119,309
16 Johan Hoel 23,094,196
17 Runar Skaug Mat... 22,726,499
18 Maxim Vylegzhan... 22,671,721
19 Vetle Thyli 22,530,051
20 Herman Paus 22,492,362
21 Magnus Vesterhe... 22,299,171
22 Marcus Johansso... 21,942,740
23 Anders Aukland 21,690,765
24 Torleif Syrstad 21,609,107
25 Joar Thele 21,527,809
26 Karstein Johaug 21,461,033
27 Jiří Pliska 21,021,748
28 Torgeir Sulen H... 20,862,822
29 Eddie Edström 20,738,799
30 Gabriel Höjlind... 20,657,291
31 Stanislav Řezáč... 20,425,274
32 Axel Jutterströ... 20,170,582
33 Klas Nilsson 19,965,758
34 Nils Persson 19,937,621
35 Thomas Ødegaard... 19,696,746
36 Jan Šrail 19,570,618
37 Simen Engebrets... 19,178,110
38 Bastien Poirrie... 19,138,063
39 Sofie Elebro 19,117,183
40 Mauro Brigadoi 18,992,619
41 Alexey Shemiaki... 18,653,161
42 Stian Berg 18,652,088
43 Viktor Mäenpää... 18,487,671
44 Arnaud Du Pasqu... 18,285,573
45 Aleksandr Grebe... 18,267,363
46 Dmitriy Bagrash... 18,225,082
47 Anikken Gjerde ... 18,209,193
48 Petter Soleng S... 18,089,523
49 Fabián Štoček... 17,925,232
50 Olga Tsareva 17,877,070
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

VC Lahti – Damer sprint finale

 1 BJOERGEN Marit  1980  NOR       2 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR       3 MAJDIC Petra  1979  SLO       4 KOWALCZYK Justyna  1983  POL       5 KALLA Charlotte  1987  SWE       6 FOLLIS Arianna  1977  ITA       7 INGEMARSDOTTER Ida  1985  SWE       8 FALK Hanna  1989  SWE  […]

 1 BJOERGEN Marit  1980  NOR     
 2 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR     
 3 MAJDIC Petra  1979  SLO     
 4 KOWALCZYK Justyna  1983  POL     
 5 KALLA Charlotte  1987  SWE     
 6 FOLLIS Arianna  1977  ITA     
 7 INGEMARSDOTTER Ida  1985  SWE     
 8 FALK Hanna  1989  SWE     
 9 SAARINEN Aino- Kaisa  1979  FIN     
 10 LONGA Marianna  1979  ITA     
 11 MURANEN Pirjo  1981  FIN     
 12 TRACHSEL Doris  1984  SUI     
 13 VISNAR Katja  1984  SLO     
 14 GENUIN Magda  1979  ITA     
 15 KYLLOENEN Anne  1987  FIN     
 16 ZELLER Katrin  1979  GER     
 17 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR     
 18 FESSEL Nicole  1983  GER     
 19 NISKANEN Kerttu  1988  FIN     
 20 OEBERG Jennie  1989  SWE     
 21 RANDALL Kikkan  1982  USA     
 22 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK     
 23 SMUTNA Katerina  1983  AUT     
 24 MEDVEDEVA Polina  1989  RUS     
 25 ANDERSSON Lina  1981  SWE     
 26 IVANOVA Julia  1985  RUS     
 27 USATOVA Oxana  1988  RUS     
 28 SARASOJA Riikka  1982  FIN     
 29 BOEHLER Stefanie  1981  GER     
 30 RINTALA Mirva  1979  FIN     
 31 ISHIDA Masako  1980  JPN     
 32 LAHTEENMAKI Krista  1990  FIN     
 33 NATSUMI Madoka  1978  JPN     
 34 BROOKS Holly  1982  USA     
 35 OJASTE Triin  1990  EST     
 36 BERG Ella Gjoemle  1979  NOR     
 37 PORMEISTER Piret  1985  EST     
 38 BRODIN Hanna  1990  SWE     
 39 WENG Heidi  1991  NOR     
 40 NOVIKOVA Valentina  1984  RUS     
 41 GRUNDVALL Maria  1991  FIN     
 42 ILJINA Natalja  1985  RUS     
 43 HERRMANN Denise  1988  GER     
 44 MALVALEHTO Mona-Lisa  1983  FIN     
 45 SHEVCHENKO Valentina  1975  UKR     
 46 KOLOMINA Elena  1981  KAZ     
 47 AHERVO Laura  1984  FIN     
 48 GAIAZOVA Daria  1983  CAN     
 49 SLIND Astrid Oeyre  1988  NOR     
 50 GODOVANICHENKO Daria  1991  RUS     
 50 TCHEKALEVA Yulia  1984  RUS     
 52 YATSKAYA Oxana  1978  KAZ     
 53 NYDAL Britt Ingunn  1989  NOR     
 54 DE MARTIN TOPRANIN Virginia  1987  ITA     
 55 CRAWFORD Chandra  1983  CAN     
 56 JONES Perianne  1985  CAN     
 57 KAZAKUL Anastasia  1982  RUS     
 58 GJEITNES Kari Vikhagen  1985  NOR     
 59 HOYLANEN Jenni  1989  FIN     
 60 NYVLTOVA Eva  1986  CZE     
 61 MARCISZ Ewelina  1991  POL     
 62 SZYMANCZAK Agnieszka  1984  POL     
 63 SJOELUND Emma  1991  FIN     
 64 SACHENBACHER -STEHLE Evi  1980  GER     
 65 KAUPPINEN Tanja  1991  FIN     
 66 AEHTAEVAE Ann-Mary  1973  FIN     
 67 MIKHAILOVA Olga  1981  RUS     
 68 TARVONEN Silja  1985  FIN     
 69 ROHTLA Laura  1985  EST     
 70 MATROSSOVA Marina  1990  KAZ     
 71 AGREITER Debora  1991  ITA 

 ▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒  ▒▒▒▒  ▒▒▒     
 ▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒  ▒▒▒▒  ▒▒▒     
 ▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒  ▒▒▒▒  ▒▒▒     
 ▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒  ▒▒▒▒  ▒▒▒     
 ▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒  ▒▒▒▒  ▒▒▒     
 ▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒  ▒▒▒▒  ▒▒▒     
 ▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒`
Du er på rett sted! Velkommen til det digitale hjemmet til langrenn.

Fortsett å lese artikkelen som medlem

 
 
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr     Ubegrenset tilgang
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr     Ubegrenset tilgang
Mest lest