tirsdag, nov 29, 2022 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 25,562,006
2 Ida Dahl 24,839,273
3 Andreas Nygaard 24,633,945
4 Tord Asle Gjerd... 24,584,380
5 Lina Korsgren 24,484,047
6 Oskar Kardin 24,312,698
7 Britta Johansso... 24,058,203
8 Johannes Eklöf 24,013,294
9 Max Novak 23,921,189
10 Astrid Øyre Sli... 23,754,472
11 Emilie Fleten 23,416,363
12 Morten Eide Ped... 23,402,906
13 Kasper Stadaas 23,372,337
14 Ermil Vokuev 23,155,152
15 Stian Hoelgaard 23,119,309
16 Johan Hoel 23,094,196
17 Runar Skaug Mat... 22,726,499
18 Maxim Vylegzhan... 22,671,721
19 Vetle Thyli 22,530,051
20 Herman Paus 22,492,362
21 Magnus Vesterhe... 22,299,171
22 Marcus Johansso... 21,942,740
23 Anders Aukland 21,690,765
24 Torleif Syrstad 21,609,107
25 Joar Thele 21,527,809
26 Karstein Johaug 21,461,033
27 Jiří Pliska 21,021,748
28 Torgeir Sulen H... 20,862,822
29 Eddie Edström 20,738,799
30 Gabriel Höjlind... 20,657,291
31 Stanislav Řezáč... 20,425,274
32 Axel Jutterströ... 20,170,582
33 Klas Nilsson 19,965,758
34 Nils Persson 19,937,621
35 Thomas Ødegaard... 19,696,746
36 Jan Šrail 19,570,618
37 Simen Engebrets... 19,178,110
38 Bastien Poirrie... 19,138,063
39 Sofie Elebro 19,117,183
40 Mauro Brigadoi 18,992,619
41 Alexey Shemiaki... 18,653,161
42 Stian Berg 18,652,088
43 Viktor Mäenpää... 18,487,671
44 Arnaud Du Pasqu... 18,285,573
45 Aleksandr Grebe... 18,267,363
46 Dmitriy Bagrash... 18,225,082
47 Anikken Gjerde ... 18,209,193
48 Petter Soleng S... 18,089,523
49 Fabián Štoček... 17,925,232
50 Olga Tsareva 17,877,070
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

VC Lahti – Menn 20 km pursuit/skibytte

1 COLOGNA Dario  1986  SUI   47:31.3    2 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   47:31.9    3 VITTOZ Vincent  1975  FRA   47:32.3    4 CLARA Roland  1982  ITA   47:32.8    5 BAUER Lukas  1977  CZE   47:33.1    6 SEDOV Petr  1990  RUS   47:33.1    7 ROENNING Eldar  1982  NOR   47:35.6    8 BABIKOV Ivan  1980  CAN   47:36.3 […]

1 COLOGNA Dario  1986  SUI   47:31.3  
 2 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   47:31.9  
 3 VITTOZ Vincent  1975  FRA   47:32.3  
 4 CLARA Roland  1982  ITA   47:32.8  
 5 BAUER Lukas  1977  CZE   47:33.1  
 6 SEDOV Petr  1990  RUS   47:33.1  
 7 ROENNING Eldar  1982  NOR   47:35.6  
 8 BABIKOV Ivan  1980  CAN   47:36.3  
 9 ANGERER Tobias  1977  GER   47:36.9  
 10 ELIASSEN Petter  1985  NOR   47:37.5  
 11 TSCHARNKE Tim  1989  GER   47:37.5  
 12 MORIGGL Thomas  1981  ITA   47:38.5  
 13 RICKARDSSON Daniel  1982  SWE   47:38.6  
 14 LALLUKKA Juha  1979  FIN   47:39.1  
 15 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   47:52.9  
 16 JAUHOJAERVI Sami  1981  FIN   47:57.9  
 17 GJERDALEN Tord Asle  1983  NOR   48:04.7  
 18 LEHTONEN Lari  1987  FIN   48:07.6  
 19 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS   48:15.1  
 20 ROETHE Sjur  1988  NOR   48:15.3  
 21 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   48:17.6  
 22 KERSHAW Devon  1982  CAN   48:19.0  
 23 SKOBELEV Vladislav  1987  RUS   48:19.1  
 24 CHECCHI Valerio  1980  ITA   48:20.7  
 25 BAJCICAK Martin  1976  SVK   48:20.9  
 26 FREEMAN Kris  1980  USA   48:28.1  
 27 JAPAROV Dmitriy  1986  RUS   48:29.5  
 28 ERIKSSON Jens  1987  SWE   48:36.7  
 29 JONSSON Fredrik  1990  SWE   48:37.1  
 30 HOFER David  1983  ITA   48:37.4  
 31 REHEMAA Aivar  1982  EST   48:37.5  
 32 PILLER COTTRER Pietro  1974  ITA   48:46.7  
 33 LEGKOV Alexander  1983  RUS   48:57.7  
 34 DYRHAUG Niklas  1987  NOR   49:02.7  
 35 DOTZLER Hannes  1990  GER   49:02.7  
 36 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN   49:02.9  
 37 SOEDERHIELM Tiio  1984  SWE   49:03.9  
 38 FILBRICH Jens  1979  GER   49:04.4  
 39 SEMENOV Michail  1986  BLR   49:04.5  
 40 MAE Jaak  1972  EST   49:13.4  
 41 JESPERSEN Chris Andre  1983  NOR   49:20.1  
 42 MATVIYENKO Gennadiy  1988  KAZ   49:20.8  
 43 SIMILAE Tero  1980  FIN   49:21.2  
 44 SIMULA Jussi  1985  FIN   49:25.0  
 45 CHERNOUSOV Ilia  1986  RUS   49:43.2  
 46 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   49:52.5  
 47 REICHELT Tom  1982  GER   49:53.6  
 48 PERRILLAT Christophe  1979  FRA   49:54.5  
 49 FISCHER Remo  1981  SUI   50:01.0  
 50 GLOEERSEN Oeyvind  1986  NOR   50:08.2  
 51 VARIS Kari  1983  FIN   50:13.5  
 52 PINTER Juergen  1979  AUT   50:15.7  
 53 JAKS Martin  1986  CZE   50:22.0  
 54 TAMMJARV Karel  1989  EST   50:22.0  
 55 VAHTRA Eeri  1988  EST   50:23.5  
 56 DUVILLARD Robin  1983  FRA   50:25.4  
 57 NISHIKAWA Graham  1983  CAN   50:27.3  
 58 VELICHKO Yevgeniy  1987  KAZ   50:49.8  
 59 KOUTANIEMI Mikko  1986  FIN   51:06.3  
 60 SVANEBO Anders  1984  SWE   51:07.4  
 61 AKHMADIYEV Yerdos  1985  KAZ   51:18.2  
 62 PALOSAARI Heikki  1986  FIN   52:19.4  

▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒  ▒▒▒▒  ▒▒▒   ▒▒:▒▒.▒  
 ▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒  ▒▒▒▒  ▒▒▒   ▒▒:▒▒.▒  
 ▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒  ▒▒▒▒  ▒▒▒   ▒▒:▒▒.▒  
 ▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒  ▒▒▒▒  ▒▒▒   ▒▒:▒▒.▒  
 ▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒  ▒▒▒▒  ▒▒▒   ▒▒:▒▒.▒  
 ▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒  ▒▒▒▒  ▒▒▒   ▒▒:▒▒.▒  
 ▒ ▒▒▒
Du er på rett sted! Velkommen til det digitale hjemmet til langrenn.

Fortsett å lese artikkelen som medlem

 
 
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr     Ubegrenset tilgang
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr     Ubegrenset tilgang
Mest lest