230304 Anne Kjersti Kalvå of Norway celebrates after Women's Cross Country Skiing 30 km Classic Technique during the FIS Nordic Ski World Championships on March 4, 2023 in Planica. Photo: Petter Arvidson / BILDBYRÅN / kod PA / PA0533
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Viljarsprint 09 KM
Viljarsprinten KM 09 18.01.2009 Resultatliste Finale G 11 år 0,5km fri Prolog Kvart Semi Finale Plass Startnr Navn Klubb Tid Plass Plass Plass Plass 1 5 Bjørnar Sæten Ørnar IL 02:37 1 1 2 9 Tobias Nyborg Ørnar IL 02:46 2 2 3 12 Knut Lussand Selheim Viljar, IL 02:50 3 3 4 6 Brynjar Flatebø Vargar IL 02:58 4 4 5 8 Anders Person Tveite Eldar IL 03:04 5 5 6 7 Heine Hydle Viljar, IL 03:08 6 6 7 11 Gaute Spilde Viljar, IL 03:25 7 7 8 3 Nils Gjelland Vargar IL 03:26 8 8 9 10 Vegard Tveth Aastvedt Osterøy IL 03:48 9 9 10 4 Runar Midtun Gabrielsen Viljar, IL 03:52 10 10 eTiming Emit timing system 18.01.2009 15:33:40 Side:1 Viljarsprinten KM 09 18.01.2009 Resultatliste […]
Viljarsprinten KM 09 18.01.2009
Resultatliste Finale
G 11 år 0,5km fri
Prolog Kvart Semi Finale
Plass Startnr Navn Klubb Tid Plass Plass Plass Plass
1 5 Bjørnar Sæten Ørnar IL 02:37 1 1
2 9 Tobias Nyborg Ørnar IL 02:46 2 2
3 12 Knut Lussand Selheim Viljar, IL 02:50 3 3
4 6 Brynjar Flatebø Vargar IL 02:58 4 4
5 8 Anders Person Tveite Eldar IL 03:04 5 5
6 7 Heine Hydle Viljar, IL 03:08 6 6
7 11 Gaute Spilde Viljar, IL 03:25 7 7
8 3 Nils Gjelland Vargar IL 03:26 8 8
9 10 Vegard Tveth Aastvedt Osterøy IL 03:48 9 9
10 4 Runar Midtun Gabrielsen Viljar, IL 03:52 10 10
eTiming Emit timing system 18.01.2009 15:33:40 Side:1
Viljarsprinten KM 09 18.01.2009
Resultatliste Finale
G 12 år 0,5km fri
Prolog Kvart Semi Finale
Plass Startnr Navn Klubb Tid Plass Plass Plass Plass
1 26 Martin Tysseland Samnanger IL 02:23 2
2 21 Magnus Haugo Voss IL 02:23 1
3 19 Eirik Mørkve Ørnar IL 02:27 4
4 18 Øystein Halldorsson Korlevoll, IL 02:27 3
5 22 Erling Fagerbakke Fosse Bergsdalen UL 02:34 5
6 14 Bjørn Haugo Herfindal Voss IL 02:36 6
7 25 Sjur Tveito Voss IL 02:41 8
8 17 Hans Inge Klette Viljar, IL 02:41 7
9 15 Magnus Trefall Emil 02:43 9
10 28 Ørjan Torstad Viljar, IL 02:51 10
11 23 Andreas Rokne Voss IL 02:54 11
12 24 Henrik Austgulen Hestnes Osterøy IL 03:13 12
13 27 Severin Skattum Ørnar IL 03:14 13
eTiming Emit timing system 18.01.2009 15:33:40 Side:2
Viljarsprinten KM 09 18.01.2009
Resultatliste Finale
J 11 år 0,5km fri
Prolog Kvart Semi Finale
Plass Startnr Navn Klubb Tid Plass Plass Plass Plass
1 34 Tuva Bull Hjeltnes Ulvik IL 03:06 1
2 31 Mari Børve Korlevoll, IL 03:07 2
3 33 Silje Fosse Voss IL 03:12 3
4 32 Tora Langballe Ulvik IL 03:20 4
5 30 Magnhild Fagerland Bjørgum IL 04:48 5
eTiming Emit timing system 18.01.2009 15:33:40 Side:3
Resultatliste
Viljarsprinten KM 09 18.01.2009
Plass Navn Klubb Startnr Tid Etter
G 8 år 0,5km fri
8 Eirik Finne Voss IL 182 05:35 02:09
9 Magnus Børve Korlevoll, IL 183 05:48 02:22
7 Magnar Lussand SElheim Viljar, IL 185 04:58 01:32
6 Elling Sundve Olde Vargar IL 186 04:47 01:21
10 Stian Klette Viljar, IL 187 06:01 02:35
4 Ludvik Skattum Ørnar IL 188 04:14 00:48
2 Otto Femsteinevik Hålandsdal IL 189 03:58 00:32
1 stian mikal nordvik Samnanger IL 190 03:55
4 Brede Flatebø Vargar IL 191 04:14 00:19
2 Håkon Bru Reigstad Osterøy IL 192 03:58 00:03
Antall 10 Påmeldte: 11 Startende: 11
J 8 år 0,5km fri
3 Hilde Bussesund Ørnar IL 198 06:28 02:33
5 Hild Gjelland Lid Vargar IL 199 07:26 03:31
1 Isa Nyborg Ørnar IL 200 04:28
2 Nora Eikefjord Voss IL 201 05:49 01:21
4 Guro Marie Klette Viljar, IL 203 06:33 02:05
Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5
G 9 år 0,5km fri
1 Sindre Hydle Viljar, IL 208 03:33
5 Torkel Dolve Stalheim Ørnar IL 209 04:09 00:36
5 Bjørnar Torstad Viljar, IL 211 04:09 00:36
2 Olve Ure Voss IL 212 03:35 00:02
7 Stian Gjøstein Viljar, IL 213 04:43 01:10
3 Sindre Skar Samnanger IL 214 03:50 00:17
8 Jonas B. Kyte Viljar, IL 215 05:15 01:42
4 Tøres Rullestad Korlevoll, IL 216 03:54 00:21
Antall 8 Påmeldte: 10 Startende: 10
J 9 år 0,5km fri
1 Ingeborg Gjelland Lid Vargar IL 202 04:13
4 Ingeborg Rekve Ørnar IL 221 04:58 00:45
2 Margit Langballe Ulvik IL 222 04:19 00:06
3 Solveig Halldorsson Korlevoll, IL 223 04:29 00:16
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4
G 10 år 0,5km fri
6 Henrik Bussesund Ørnar IL 228 04:09 00:04
3 Ivar Øydvin Ulvik IL 230 03:49 00:24
7 Magnus Austgulen Hestnes Osterøy IL 231 04:49 00:36
5 Kevin Kettermann Ørnar IL 232 03:59 00:14
2 Anders B. Mjelde Osterøy IL 233 03:47 00:26
3 Trym Selheim Rene Viljar, IL 234 03:49 00:24
1 Tore Akerlie Voss IL 235 03:25
Antall 7 Påmeldte: 8 Startende: 8
J 10 år 0,5km fri
6 Kristine Klette Viljar, IL 240 04:34 01:09
1 Sigrid Haugland Viking, TIF 241 03:26
2 Hilde Fosse Voss IL 242 03:27 00:01
4 Ingeborg Uglenes Ulvik IL 243 04:10 00:44
5 Sigrid Bru Reigstad Osterøy IL 245 04:18 00:52
3 Ingri Hovland Hålandsdal IL 246 03:36 00:10
Antall 6 Påmeldte: 8 Startende: 8
Plass Navn Klubb Startnr Tid Etter
J 12 år 0,5km fri
1 Anna Lussand Selheim Viljar, IL 42 02:43
2 Helene Klette Viljar, IL 47 02:52 00:09
3 Mona Songve Vargar IL 40 02:56 00:13
4 Mathilde Bryn Eikefjord Voss IL 41 02:57 00:14
5 Marte Mykkeltvedt Viljar, IL 45 03:04 00:21
6 Stine Øydvin Granvin IL 43 03:06 00:23
6 Kirsti Gjelland Lid Vargar IL 46 03:06 00:23
8 Rakel Dolve Stalheim Ørnar IL 44 03:10 00:27
9 Kristina Rekve Ørnar IL 38 03:25 00:42
10 Guro Fjose Voss IL 39 03:40 00:57
Antall 10 Påmeldte: 10 Startende: 10
G 13 år 0,7km fri
1 Marius Bull Hjeltnes Ulvik IL 62 03:09
2 Sindre Hirth Ørnar IL 57 03:22 00:13
2 Sigurd Braathen Reigstad Osterøy IL 53 03:22 00:13
4 Ole Rullestad Korlevoll, IL 56 03:25 00:16
5 Anton Sæten Ørnar IL 52 03:35 00:26
6 Olav Askeland Selje Ørnar IL 63 03:39 00:30
7 Arild Fosse Voss IL 59 03:43 00:34
8 Eirik Tvilde Voss IL 55 03:46 00:37
9 Hågen Skattum Ørnar IL 60 03:49 00:40
10 Johannes Langhelle Osterøy IL 50 03:53 00:44
11 Eivind Lid Trøen Bergsdalen UL 58 04:12 01:03
12 ERLEND SKAR Samnanger IL 54 05:16 02:07
Antall 12 Påmeldte: 14 Startende: 14
J 13 år 0,7km fri
1 Ingvild Tokheim Korlevoll, IL 67 03:27
2 Kaja Mjelde Akselberg Voss IL 69 03:38 00:11
3 Guro Uglenes Ulvik IL 66 04:03 00:36
4 Unni Nesthus Vargar IL 68 04:15 00:48
5 Marta Lindvik Ulvik IL 70 04:53 01:26
Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5
G 14 år 0,7km fri
1 Sindre Aalvik Stranden Kvam Langrenn- og 80 02:50
2 Kyrre Gildestad Hålandsdal IL 82 03:04 00:14
3 Øyvind B. Mjelde Osterøy IL 74 03:09 00:19
4 Torstein Dagestad Bulken IL 78 03:22 00:32
4 Leif Malvin Hjelmevoll Ulvik IL 79 03:22 00:32
6 Tarjai Østerbø Voss IL 71 03:26 00:36
7 Jostein Skare Thygesen Korlevoll, IL 81 03:27 00:37
8 Sverre Fjæra Korlevoll, IL 76 03:32 00:42
9 Ådne Hop Herfindal Bulken IL 73 03:33 00:43
10 Eirik Tveth Aastveit Osterøy IL 77 03:40 00:50
11 Magnus Bøyum Ulvund Voss IL 72 03:42 00:52
12 Fredrik Kalsaas Granvin IL 75 03:44 00:54
13 Vegard Torstad Viljar, IL 83 04:16 01:26
Antall 13 Påmeldte: 13 Startende: 13
J 14 år 0,7km fri
1 Ragnhild Femsteinevik Hålandsdal IL 87 03:10
2 Ingvild Berlandstveit Hålandsdal IL 91 03:30 00:20
3 Andrea Djønne Granvin IL 86 03:33 00:23
4 Nora Øydvin Ulvik IL 89 03:35 00:25
5 Synnøve R. Hatland Granvin IL 90 03:50 00:40
6 Elisabeth Olsen Bjørsmo Granvin IL 88 04:11 01:01
Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6
G 15 år 0,7km fri
1 Olav Haugo Voss IL 108 02:51
2 Vebjørn Turtveit Voss IL 97 02:52 00:01
3 Erling Uglenes Ulvik IL 99 02:54 00:03
4 Magnus Bru Reigstad Osterøy IL 100 03:03 00:12
5 Lars Andre Møen Voss IL 95 03:07 00:16
6 Lars Tveito Voss IL 103 03:10 00:19
7 Odin Selheim Rene Viljar, IL 96 03:12 00:21
8 Einar Trefall Emil 94 03:13 00:22
9 Eivind Maurseth Blinheim Bulken IL 104 03:14 00:23
9 Sondre Øvsthus Skutle Voss IL 105 03:14 00:23
11 Martin Femsteinevik Hålandsdal IL 106 03:21 00:30
12 Jan Øyvind Ribesen Svendsen Korlevoll, IL 102 03:24 00:33
13 Jarand Lid Trøen Bergsdalen UL 101 03:28 00:37
14 Anders Rekve Ørnar IL 107 03:37 00:46
Antall 14 Påmeldte: 15 Startende: 15
J 15 år 0,7km fri
1 Annvor Teigen Nestås Bulken IL 113 03:10
2 Solveig Torsvik Kvam Langrenn- og 115 03:17 00:07
3 Astrid Wathne Matthiessen Fana IL 116 03:24 00:14
4 Sigrid Halldorsson Korlevoll, IL 114 03:28 00:18
5 Signe Lussand Selheim Viljar, IL 112 03:31 00:21
6 Hege Djukastein Bulken IL 111 03:34 00:24
Antall 6 Påmeldte: 7 Startende: 7
G 16 år 0,7km fri
1 Eirik Finne Viking, TIF 122 02:49
2 Sondre Elvebakk Bulken IL 118 02:52 00:03
3 Sondre Tysseland Samnanger IL 126 02:54 00:05
4 Marius Heggøy Viking, TIF 120 02:55 00:06
5 Knut Gjelland Lid Vargar IL 127 03:00 00:11
6 Kristian Stadheim Kulild Samnanger IL 130 03:02 00:13
7 Håvard Drivenes Kvam Langrenn- og 121 03:05 00:16
8 Snorre Selheim Rene Viljar, IL 129 03:07 00:18
8 Ola Braathen Reigstad Osterøy IL 125 03:07 00:18
10 Thomas Tveiterås Aldal Samnanger IL 123 03:11 00:22
11 Henrik Mjelde Foss Samnanger IL 128 03:13 00:24
12 Sondre Eide Kvitne Bulken IL 119 03:59 01:10
Antall 12 Påmeldte: 13 Startende: 13
J 16 år 0,7km fri
1 Ingvild Skare Thygesen Korlevoll, IL 134 03:06
2 Hilde Fenne Voss IL 133 03:15 00:09
3 Karoline Linga Kvam Langrenn- og 132 03:25 00:19
4 Kristine Hovland Hålandsdal IL 135 03:40 00:34
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4
M 17 år 1,0km fri
1 Sturla Lie Viking, TIF 141 03:16
2 Thomas Solberg Eide Korlevoll, IL 144 03:19 00:03
3 Eirik Mjelde Osterøy IL 138 03:26 00:10
4 Emil Hosøy Osterøy IL 140 03:28 00:12
5 Kolbjørn Ulvund Eldar IL 139 03:38 00:22
6 Torbjørn Hovden Osterøy IL 143 03:47 00:31
7 Trygve Bru Reigstad Osterøy IL 142 04:00 00:44
Antall 7 Påmeldte: 8 Startende: 8
K 17 år 1,0km fri
1 Randi Tveito Voss IL 150 03:57
2 Ina Hesjedal Lunde Voss IL 149 04:09 00:12
3 Heidi Berlandstveit Hålandsdal IL 151 04:14 00:17
4 Ingrid Fjose Voss IL 148 04:43 00:46
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4
M 18 år 1,0km fri
1 Nils Magnus Bøen Grave Korlevoll, IL 156 03:10
2 Eivind Flatlandsmo Bjørgum IL 157 03:18 00:08
3 Einar Moxnes Viking, TIF 154 03:20 00:10
4 Lars B. Reigstad Osterøy IL 155 03:26 00:16
5 Åsmund Brunvær Aarsand Ulvik IL 158 03:29 00:19
6 Carsten Christensen Voss IL 159 03:31 00:21
Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6
K 18 år 1,0km fri
1 Eirin Skjoldli Bulken IL 162 03:47
2 Kine Eide Kvitne Bulken IL 163 04:08 00:21
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2
M 19/20 år 1,0km fri
1 Erlend Drivenes Kvam Langrenn- og 168 03:16
2 Torgeir Skare Thygesen Korlevoll, IL 166 03:18 00:02
3 Martin Moxnes Viking, TIF 167 03:29 00:13
4 Matias Oppedal Fana IL 169 03:39 00:23
5 Marius Prestegård Voss IL 171 03:43 00:27
Antall 5 Påmeldte: 6 Startende: 6
K 19/20 år 1,0km fri
1 Maria Fjose Voss IL 174 04:37
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1
Menn senior 1,0km fri
1 Tore Nyborg Voss IL 177 03:40
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1
eTiming - www.emit.no 18.01.2009 15:48:58 Side:1
Viljarsprinten KM 09 18.01.2009
Resultatliste Finale
G 12 år 0,5km fri
Prolog Kvart Semi Finale
Plass Startnr Navn Klubb Tid Plass Plass Plass Plass
1 21 Magnus Haugo Voss IL 02:23 1 1
2 26 Martin Tysseland Samnanger IL 02:23 2 2
3 18 Øystein Halldorsson Korlevoll, IL 02:27 3 3
4 19 Eirik Mørkve Ørnar IL 02:27 4 4
5 22 Erling Fagerbakke Fosse Bergsdalen UL 02:34 5 5
6 14 Bjørn Haugo Herfindal Voss IL 02:36 6 6
7 17 Hans Inge Klette Viljar, IL 02:41 7 7
8 25 Sjur Tveito Voss IL 02:41 8 8
9 15 Magnus Trefall Emil 02:43 9 9
10 28 Ørjan Torstad Viljar, IL 02:51 10 10
11 23 Andreas Rokne Voss IL 02:54 11 11
12 24 Henrik Austgulen Hestnes Osterøy IL 03:13 12 12
13 27 Severin Skattum Ørnar IL 03:14 13 13
eTiming Emit timing system 18.01.2009 15:40:39 Side:1
Viljarsprinten KM 09
Resultatliste Finale
J 11 år 0,5km fri
Prolog Kvart
Plass Startnr Navn Klubb Tid Plass Plass
1 34 Tuva Bull Hjeltnes Ulvik IL 03:06 1
2 31 Mari Børve Korlevoll, IL 03:07 2
3 33 Silje Fosse Voss IL 03:12 3
4 32 Tora Langballe Ulvik IL 03:20 4
5 35 Malena Østerbø Børgum IL 04:17 5
6 30 Magnhild Fagerland Bjørgum IL 04:48 6
eTiming Emit timing system 18.01.2009 15:44:56
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒.▒▒.▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒
▒ ▒▒ å▒ ▒,▒▒▒ ▒▒▒
▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒
▒ ▒ ▒▒ø▒▒▒▒ ▒æ▒▒▒ Ø▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒
▒ ▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ Ø▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒
▒ ▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒, ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒
▒ ▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ø ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒
▒ ▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒
▒ ▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒, ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒
▒ ▒
Årsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages
Månedsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages
Mest lest
Det digitale hjemmet for utøvere og fans
Bli medlem og bli en del av ski-fellesskapet
Årsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages
Månedsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages