Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Disse langløperne har byttet lag
10. desember starter Ski Classics sesong XIV. Her kan du se overgangene for kommende sesong.
Fjorårets La Diagonela.
35 lag er klare for kommende sesong av Ski Classics. I slutten av forrige uke presentere vi de 35 lagene.
Nå er tiden inne for å presentere overgangene for vinteren.
Overganger i Ski Classics sirkuset innfor sesongen 2022/2023:
Mathias Aas Rolid — Team Næringsbanken
Joel Andersson — Team Eksjöhus
Henrik Arntzen — Team Næringsbanken
Sivert Bergan — Team Næringsbanken
Alba Björnsdotter — Team Ramudden
Alfred Buskqvist — Team Ramudden
Hedda Bångman — Team Nordic Expérience
Marino Capelli — Team BSV IBEX
Ida Dahl — Team Engcon
Saken fortsetter under
Eddie Edström — Team Engcon
Sofie Elebro — Team Eksjöhus
Anton Elvseth — Team Engcon
Simen Engebretsen Nordli – Team Næringsbanken
Frida Erkers — Team Eksjöhus
Frida Hallquist — Team Engcon
Karolina Hedenström — Lager 157 Ski Team
Stian Hoelgaard — Team Aker Daehlie
Haakon Holden — Team Næringsbanken
Isac Holmström — Team Edux
Tereza Hujerová — Team Robinson Trentino
Mattis Jaama — Team Nordic Jobs Worldwide
Chris André Jespersen — Team Aker Daehlie
Alvar Johannes — Team Nordic Jobs Worldwide
Sandra Jordman — Team Mäenpää
Tyler Kornfield — Team Robinson Trentino
Kätlin Kukk — Team Nordic Jobs Worldwide
Saken fortsetter under
Jenny Larsson — Team Ragde Charge
Moa Lundgren – Exsitec Ski Team
Lovisa Modig – Team Internorm Alpenplus Trentino
Vebjørn Moen — Team Aker Dæhlie
Saken fortsetter under
Alvar Myhlback — Lager 157 Ski Team
Klas Nilsson — Team XPND Fuel
Petter Northug — Team Northug
Max Novak — Team Aker Dæhlie
Amanda Nyfors — Team Mäenpää
Nils Persson — Lager 157 Ski Team
Gian Flurin Pfäffli — Team BSV IBEX
Mart Kevin Põlluste – Team Nordic Jobs Worldwide
Amund Riege — Team Ramudden
Jeremy Royer — Team Nordic Expérience
Barbro Sætha — Team Næringsbanken
Magni Smedås — Team Eksjöhus
Petter Stakston — Team Aker Dæhlie
Gabriel Strid – Exsitec Ski Team
Torleif Syrstad — Lager 157 Ski Team
Linn Sömskar — Team Engcon
Astrid Øyre Slind — Team Aker Dæhlie
Silje Øyre Slind — Team Aker Dæhlie
Saken fortsetter under
Disse har lagt opp
Marit Bjørgen — Team Ragde Charge
Hanna Falk — Lager 157 Ski Team
Britta Johansson Norgren — Lager 157 Ski Team
Lina Korsgren — Team Ramudden
Thea Krokan Murud — Lager 157 Ski Team
Laila Kveli — Team Engcon
Terhi Pollari — Team Nordic Jobs Worldwide
Evelina Settlin — Team Engcon