Ski Classics Ski or Die: Se sesongens siste episode med Team Eksjöhus

av Langrenn.com • 06.12.2024
Det er blitt dags for siste episode av Ski Classics Ski or Die sesong II. I episoden møter vi fjorårets beste langløps-lag, Team Eksjöhus, under en treningsleir på Mallorca.

Nå er tredje og siste episode av Ski Classics Ski or Die sesong II her. Tidligere i årets sesong har vi blitt kjent med Ski Team Göhlins og Team Robinson Trentino.

Fjorårets beste Pro Team, Team Eksjöhus, måtte selvfølgelig inkluderes i sesong II. Møt de sterke og fremadstormende utøverne i dette teamet, hvor profesjonalitet og personlig utvikling har ført dem til toppen av Ski Classics.

Hvordan ble de verdens beste lag innen langløp så raskt? Og hva har sportsjef Marthe Kristoffersen tilført siden hun kom inn i teamet? Ski Classics Ski or Die tar deg med «bak idrettsutøveren», for å bli kjent med personene bak den profesjonelle fasaden. I episoden får du høre de personlige historiene som har formet dem til noen av verdens beste langløpere.

Se episoden på SC PLAY!

Ved å bli medlem på langrenn.com blir du også bli en del av et verdens ledende ski-samfunn med eksklusive fordeler og ubegrenset tilgang til artiklene på: langrenn.com, langd.semaastohiitho.comproxcskiing.comBezky.netSC Play og SC MyPages.

Er du ikke allerede medlem? – Bli medlem her!

Om Ski Classics Ski or Die

Ski Classics Ski or Die er en hyllest til det enorme engasjementet som Ski Classics-løperne viser. Dette gjennom å forsere utfordrende terreng der de krysser gjennom fantastiske omgivelser og møter de tøffeste utfordringene både på trening og i konkurranser. Ski Classics Ski or Die gir deg et innblikk bak kulissene der hvor skigåingen ikke bare er en idrett, men også en livsstil. Dokumentarserien er et eventyr som kommer til å inspirere, fengsle og gi deg som seere et dypere bilde av langløpene på ski.

Ski Classics Ski or Die lanseringsdatoer:

22. november, 12:00 – Episode 1: Ski Team Göhlins – se episoden her!
29. november, 12:00 – Episode 2: Team Robinson Trentino – se episoden her!
6 .december, 12:00 – Episode 3: Team Eksjöhus

Show sharing buttons

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Mest lest

FlerE artikler

  • Disse landslagsløperne går NM

    På onsdag starter NM del 1, som er aller siste sjanse til å komme med til VM i Trondheim. Se hvem av landslagsløperne som går NM på Gåsbu, og hvilke øvelser de går.
    av Ingeborg Scheve
    13.01.2025
  • Legenden kommer til de største løpene

    av Kjell-Erik Kristiansen
    13.01.2025
  • 17-åringen i Northugs lag parkerer alle i VM-mønstringen i Molde

    av Ingeborg Scheve
    12.01.2025
  • Dundrer på døra til verdenscuptroppen

    av Ingeborg Scheve
    12.01.2025
  • Tøft møte med ankeretappen for Maren Kirkeeide

    av Kjell-Erik Kristiansen
    12.01.2025