Takk kjære venner!

av rejlers • 30.01.2001
Takker for støtteerklæringer i gjesteboka mi. Svarer litt på noen spørsmål fra boka her.

Tusen takk kjære venner, slik støtte varmer en stakkar rundt hjarterota, thank you. Jeg kobler meg opp via mobil, så det tar så lang tid å svare på alt i gjesteboka mi, derfor svarer jeg litt til alle her i dag.

Stine 16 år du kan jo lagemiddag til meg, det hadde smakt godt, send en tekstmelding til 97063812 og inviter meg, så stiller jeg.
Treningsdosene mine, tja hva skal jeg si? Trente ok som junior, men har nok økt dosene litt ja. Men tror ikke det hjelper å prøve å finne opp kruttet selv om man blir senior. Det må være en fornuftig økning sett i forhold til det du har gjort fra før. Eneste tips jeg har er å være tålmodig, og se framgang i ting du gjør og ta det positive med deg.

Men jeg er oppriktig glad for støtteerklæringer, og at folk kan være litt hyggelige, flott altså. For jeg synes selv at jeg er en veldig snill gutt, som sagt har jeg vært og er en veldig snill gutt. Det er faktisk helt sant!!!!!!

I dag har det snødd voldsomt i Trondheim, og det var helt jævlige forhold. Det klabba, det glapp, så jeg og Ove Erik trakk hjemover etter en fin liten luftetur. Har planer om å lese litt pensum her nå, det er nå planen så vi får se.
Mulig det blir en bitteliten skitur i kveldinga, ettersom det ble bare en liten tur i stad.

Krister

Show sharing buttons

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Mest lest

FlerE artikler

  • Vraket til VM: Nå skal Emil Iversen gå langløp

    Våren 2023 røk plassen i landslaget. Tirsdag røk drømmen om VM på hjemmebane i Trondheim. Nå skal Emil Iversen gå langløp.
    av Ingeborg Scheve
    22.01.2025
  • Ski Classics «Live Sessions» Marcialonga

    av Langrenn.com
    22.01.2025
  • Auklands Marcialonga-tips: Siste uka før rennet

    av Ingeborg Scheve
    21.01.2025
  • Norske skirenn blir på NRK til og med 2029/30

    av Kjell-Erik Kristiansen
    21.01.2025
  • VM-klar: – Hvem hadde trodd det, lissom?

    av Ingeborg Scheve
    21.01.2025