Mitt gode navn og rykte!
Begynner å tro at jeg må fjerne gjesteboka fra sida mi. Det står så mye tull der, at jeg begynner å bli redd for mitt gode rykte, det finnes faktisk folk der ute som tar det som står på sida seriøst, og det er slettes ikke bra. Så enten får dere som skriver så mye tull skjerpe dere, ellers tror jeg at jeg må sette en stopper for gjesteboka mi. Jeg synes det er morsomt jeg da, men som sagt tar folk det seriøst. Synes jeg må forsvare meg litt her nå. Jeg er en snill gutt, og driver ikke å prosjekterer rundt omkring, det vil jeg ha meg frabedt, og det er faktisk seriøst. Så jeg håper at du som skrev i gjesteboka mi i dag, kan og vil tro på meg.
Men nå er det nok om det, hyggelig med hilsener fra alle, så fortsett gjerne med det. Men skriv helst navn, det er absolutt hyggeligst.
Det snør i Trondheim i kveld, og det er veldig bra for vi trenger litt snø. Det er fine forhold på Haukvatnet, men hardt ute i by marka. Vi ligger i hardtrening nå, Dalgårdstafett til helga.
Kroppen kjennes litt tung ut, men det kommer seg vel.
Krister