tirsdag, jul 16, 2024 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 25,914,004
2 Emilie Fleten 25,906,053
3 Ida Dahl 25,349,402
4 Kasper Stadaas 25,223,899
5 Andreas Nygaard 24,934,569
6 Johan Hoel 24,707,367
7 Max Novak 24,166,685
8 Magni Smedås 24,096,434
9 Thomas Ødegaard... 23,852,025
10 Torleif Syrstad 23,844,654
11 Amund Riege 23,583,626
12 Axel Jutterströ... 23,542,041
13 Eirik Sverdrup ... 23,451,378
14 Runar Skaug Mat... 23,406,779
15 Herman Paus 23,398,617
16 Oskar Kardin 23,295,927
17 Morten Eide Ped... 23,285,882
18 Stian Hoelgaard 23,173,466
19 Alvar Myhlback 23,165,443
20 Petter Stakston 23,082,621
21 Magnus Vesterhe... 22,979,229
22 Karstein Johaug 22,772,809
23 Tord Asle Gjerd... 22,630,484
24 Johannes Eklöf 22,542,970
25 Thomas Bing 22,374,724
26 Astrid Øyre Sli... 22,119,196
27 Kati Roivas 21,625,092
28 Jeremy Royer 21,459,378
29 Einar Kalland-O... 21,381,668
30 Anikken Gjerde ... 21,371,471
31 Silje Øyre Slin... 21,131,436
32 Nils Dahlsten 21,036,730
33 Klas Nilsson 20,963,902
34 Alfred Buskqvis... 20,959,327
35 Eddie Edström 20,918,257
36 Thomas Joly 20,769,655
37 Torgeir Sulen H... 20,750,282
38 Karolina Hedens... 20,747,023
39 Jenny Larsson 20,746,503
40 Marcus Johansso... 20,519,477
41 Johan Tjelle 20,321,169
42 Patrick Fossum ... 20,194,014
43 Petter Northug 20,160,567
44 Fabián Štoček... 20,118,753
45 Ole Jørgen Bruv... 20,102,163
46 Joar Thele 20,023,863
47 Juuso Mäkelä 19,956,551
48 Sofie Elebro 19,681,634
49 Jan Šrail 19,577,269
50 Fredrik Helgest... 19,176,422
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

OL på TV – Dette er programmet

I Norge er det Discovery som har rettighetene til OL. Det betyr at sendingene går på TV Norge, Eurosport og Discovery+

Foto: Modica/NordicFocus

Dette er oversikten over OL på TV fra Beijing 2022.

Slik blir OL-døgnet på TVNorge og discovery+:

02.00 – 07.00: OL direkte. Programleder: Line Andersen
07.00 – 16.00: OL direkte: Programledere: Susanne Jørstad Wergeland og Jan Ove Kjøndal
16.00 – 19.30: Repriser fra dagens viktigste øvelser
19.30 – 21.00: OL-kveld, TVNorge og discovery+. Programledere: Anne Rimmen og Carsten Skjelbreid.

Medaljeoversikt

Dette er TV-programmet under OL

Programmet for alle OL-øvelser dag for dag:

Torsdag 3. februar

  • 02.00: Curling, blandet lag, innledende runder
  • 05.10: Ishockey, kvinner, innledende runder
  • 11.00: Fristil, kulekjøring, kvinner, kvalifisering
  • 12.45: Fristil, kulekjøring, menn, kvalifisering

Fredag 4. februar

  • 01.35: Curling, blandet lag, innledende runder
  • 02.55: Kunstløp, lagkonkurranse
  • 05.10: Ishockey, kvinner, innledende runder
  • 13.00: Åpningsseremoni

Lørdag 5. februar

  • 02.00: Curling, blandet lag, innledende runder
  • 03.45: Snøbrett, slopestyle, kvinner, kvalifisering
  • 07.20: Hopp, normalbakke, menn, kvalifisering
  • 08.45: Langrenn, 15 kilometer fellesstart med skibytte, kvinner
  • 09.30: Skøyter, 3000 meter, kvinner
  • 10.00: Skiskyting, blandet stafett
  • 11.45: Hopp, normalbakke, kvinner
  • 12.00: Kortbaneløp, diverse øvelser
  • 12.10: Aking, menn
  • 12.30: Fristil, kulekjøring, menn, finale

Søndag 6. februar

  • 02.00: Curling, blandet lag, innledende runder
  • 02.30: Kunstløp, lagkonkurranse
  • 02.45: Snowboard slopestyle kvinner finale
  • 04:00: Alpint, utfor menn
  • 05.30: Snowboard slopestyle menn kvalik
  • 08.00: Langrenn 30 kilometer fellesstart med skibytte, menn
  • 09.30: Skøyter 5000 m menn
  • 12:00: Hopp, normal bakke menn
  • 12.30: Fristil, kulekjøring, kvinner, finale
  • 12.30: Aking, menn

Mandag 7. februar

  • 02.00: Curling, blandet lag, innledende runder
  • 02.15: Kunstløp, lagkonkurranse
  • 02.30: Friski, Big Air, kvalifisering, kvinner
  • 03:15: Storslalåm, kvinner, 1. omgang
  • 05.00: Snowboard slopestyle, menn, finale
  • 06.30: Friski, Big Air, kvalifisering, kvinner
  • 06:45: Storslalåm, kvinner, 2. omgang
  • 09.30: Skøyter, 1500 meter, kvinner
  • 10:00: Skiskyting, 15 kilometer, kvinner
  • 12:45: Hopp, blandet lagkonkurranse
  • 12.30: Kortbaneløp, diverse øvelser
  • 12.50: Aking, kvinner

Tirsdag 8. februar

  • 02.15: Kunstløp, menn, kortprogram
  • 03.00: Friski, Big Air, finale kvinner
  • 04.00: Alpint, super-G, menn
  • 07.00: Curling, blandet lag, bronsekamp/finale
  • 09:00: Langrenn, sprint, fri teknikk, kvinner og menn
  • 09:30: Skiskyting, 20 kilometer, menn
  • 11.30: Skøyter, 1500 meter, menn
  • 12.50: Aking, kvinner

Onsdag 9. februar

  • 02.30: Snøbrett, halfpipe, kvinner, kvalifisering
  • 03:15: Alpint, slalåm, 1. omgang, kvinner
  • 04.00: Snøbrett, snøbrettcross, kvinner, kvalifisering
  • 04.00: Friski, Big Air, finale, menn
  • 06:45: Alpint, slalåm, kvinner, 2. omgang
  • 07.30: Snøbrett, snøbrettcross, kvinner, finale
  • 09:00: Kombinert, hopp, normalbakke
  • 12:00: Kombinert, langrenn
  • 12.00: Kortbaneløp, diverse øvelser
  • 13.05: Curling, innledende runder for kvinner og menn
  • 13.20: Aking, dobbel

Torsdag 10. februar

  • 02.05: Curling, innledende runder for kvinner og menn
  • 02.30: Skeleton, menn
  • 02.30: Kunstløp, menn, friløp
  • 03.30: Alpint, kombinasjon utfor menn
  • 04.15: Snøbrett, snøbrettcross menn kvalifisering
  • 07.00: Snøbrett, snøbrettcross menn finale
  • 07:15: Alpint, kombinasjon slalåm menn
  • 08:00: Langrenn, 10 kilometer klassisk, kvinner
  • 12.00: Fristil (ski), blandet lag, hopp
  • 13.00: Skøyter, 5000 meter, kvinner
  • 14.10: Aking, lagkonkurranse

Fredag 11. februar

  • 02.05: Curling, innledende runder for kvinner og menn
  • 02.30: Skeleton, kvinner
  • 04.00: Alpint, super-G, kvinner
  • 08:00: Langrenn, 15 kilometer, klassisk, menn
  • 09.00: Skøyter, 10.000 meter, menn
  • 10:00: Skiskyting, sprint, kvinner
  • 12.00: Hopp, stor bakke, menn, kvalifisering
  • 12.00: Kortbaneløp, diverse øvelser
  • 13.20: Skeleton, menn

Lørdag 12. februar

  • 02.05: Curling, innledende runder for kvinner og menn
  • 03.00: Snøbrett, snøbrettcross, blandet lag
  • 08.30: Langrenn, stafett, kvinner
  • 09.00: Skøyter, lagtempo, kvinner og 500 meter, menn
  • 10.00: Skiskyting, sprint, menn
  • 12.00: Hopp, stor bakke, menn
  • 12.00: Kunstløp, isdans
  • 13.20: Skeleton, kvinner

Søndag 13. februar

  • 02.05: Curling, innledende runder for kvinner og menn
  • 03.00: Friski, slopestyle, kvinner, kvalifisering
  • 03.15: Storslalåm, menn, 1. omgang
  • 06.45: Storslalåm, menn, 2. omgang
  • 08.00: Langrenn, stafett, menn
  • 10.00: Skiskyting, jaktstart, kvinner
  • 11.45: Skiskyting, jaktstart, menn
  • 12.00: Fristil, hopp, kvinner, kvalifisering
  • 12.00: Kortbaneløp, diverse øvelser
  • 14.00: Skøyter, lagtempo, menn og 500 meter, kvinner

Mandag 14. februar

  • 02.05: Curling, innledende runder for kvinner og menn
  • 02.15: Kunstløp, isdans
  • 02.30: Snøbrett, Big Air, kvalifisering, kvinner
  • 02.30: Friski, slopestyle, kvinner, finale
  • 05.30: Friski, slopestyle, kvalifisering, menn
  • 06.30: Snøbrett, Big Air, kvalifisering, menn
  • 12.00: Hopp, laghopp, stor bakke, menn
  • 12.00: Fristil, hopp, kvinner, finale

Program 15. februar

  • 02.05: Curling, innledende runder for kvinner og menn
  • 02.30: Friski, slopestyle, menn, finale
  • 02.30: Snøbrett, Big Air, finale, kvinner
  • 04.00: Alpint, utfor, kvinner
  • 06.00: Snøbrett, Big Air, menn, kvalifisering,
  • 07.30: Skøyter, lagtempo kvinner og menn, finaler
  • 09.00: Kombinert, hopp, stor bakke, menn
  • 10.00: Skiskyting, stafett, menn
  • 11.00: Kunstløp, kortprogram, kvinner
  • 12.00: Fristil, hopp, kvalifisering, menn
  • 12.00: Kombinert, langrenn

Program 16. februar

  • 02.05: Curling, innledende runder for kvinner og menn
  • 03.15: Alpint, slalåm menn 1. omgang
  • 05.10: Ishockey, kvartfinaler, menn
  • 06.45: Alpint, slalåm menn 2. omgang
  • 08.45: Skiskyting, stafett, kvinner
  • 10:00: Lagsprint, kvinner og menn, klassisk, semifinaler
  • 12:00: Lagsprint, kvinner og menn, klassisk, finaler
  • 12.00: Fristil, hopp, menn, finale
  • 12.30: Kortbaneløp, diverse øvelser

Program 17. februar

  • 02.05: Curling, innledende menn/kvinner
  • 02.30: Fristil, halfpipe kvinner kvalifisering
  • 03.30: Alpint, kombinasjon utfor kvinner
  • 04.30: Fristil, skicross kvinner kvalifisering
  • 05.10: Ishockey, finale kvinner
  • 07.00: Alpint, kombinasjon slalåm kvinner
  • 07.00: Fristil, skicross kvinner finale
  • 09.00: Kombinert, lagkonkurranse hopp stor bakke
  • 09.30: Skøyter, 1000 meter kvinner
  • 11.00: Kunstløp, friløp, kvinner
  • 12.00: Kombinert, lagkonkurranse, langrenn

Program 18. februar

  • 04.45: Fristil, skicross kvalifisering menn
  • 05.10: Ishockey, semifinale 1, menn
  • 07.00: Fristil, skicross finaler menn
  • 07.05: Curling, bronsekamp, menn
  • 09.30: Skøyter, 1000 meter, menn
  • 10.00: Skiskyting, fellesstart, menn
  • 11.30: Kunstløp, parløp, kortprogram
  • 14.10: Ishockey, semifinale 2, menn

Program 19. februar

  • 04.00: Alpint, lagkonkurranse
  • 07.00: Langrenn, 50 kilometer, fri teknikk, menn
  • 07.05: Curling, menn, finale
  • 08.00: Skøyter, fellesstart, kvinner og menn
  • 10.00: Skiskyting, fellesstart, kvinner
  • 12.00: Kunstløp, parløp, friløp
  • 13.05: Curling, bronsekamp, kvinner
  • 14.10: Ishockey, bronsekamp, menn

Program 20. februar

  • 02.05: Curling, finale kvinner
  • 05.10: Ishockey, finale menn
  • 07.30: Langrenn, 30 kilometer fri teknikk kvinner
  • 13.00: Avslutningsseremoni

Se komplett program og alle resultater under OL Beijing

* Hjemmeside for de Olympiske Leker

Mest lest
Bli medlem nå