lørdag, mai 28, 2022 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 25,562,006
2 Ida Dahl 24,839,273
3 Andreas Nygaard 24,633,945
4 Tord Asle Gjerd... 24,584,380
5 Lina Korsgren 24,484,047
6 Oskar Kardin 24,312,698
7 Britta Johansso... 24,058,203
8 Johannes Eklöf 24,013,294
9 Max Novak 23,921,189
10 Astrid Øyre Sli... 23,754,472
11 Emilie Fleten 23,416,363
12 Morten Eide Ped... 23,402,906
13 Kasper Stadaas 23,372,337
14 Ermil Vokuev 23,155,152
15 Stian Hoelgaard 23,119,309
16 Johan Hoel 23,094,196
17 Runar Skaug Mat... 22,726,499
18 Maxim Vylegzhan... 22,671,721
19 Vetle Thyli 22,530,051
20 Herman Paus 22,492,362
21 Magnus Vesterhe... 22,299,171
22 Marcus Johansso... 21,942,740
23 Anders Aukland 21,690,765
24 Torleif Syrstad 21,609,107
25 Joar Thele 21,527,809
26 Karstein Johaug 21,461,033
27 Jiří Pliska 21,021,748
28 Torgeir Sulen H... 20,862,822
29 Eddie Edström 20,738,799
30 Gabriel Höjlind... 20,657,291
31 Stanislav Řezáč... 20,425,274
32 Axel Jutterströ... 20,170,582
33 Klas Nilsson 19,965,758
34 Nils Persson 19,937,621
35 Thomas Ødegaard... 19,696,746
36 Jan Šrail 19,570,618
37 Simen Engebrets... 19,178,110
38 Bastien Poirrie... 19,138,063
39 Sofie Elebro 19,117,183
40 Mauro Brigadoi 18,992,619
41 Alexey Shemiaki... 18,653,161
42 Stian Berg 18,652,088
43 Viktor Mäenpää... 18,487,671
44 Arnaud Du Pasqu... 18,285,573
45 Aleksandr Grebe... 18,267,363
46 Dmitriy Bagrash... 18,225,082
47 Anikken Gjerde ... 18,209,193
48 Petter Soleng S... 18,089,523
49 Fabián Štoček... 17,925,232
50 Olga Tsareva 17,877,070
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

Resultater fra KM over hele landet

KM-helgen mot slutten av januar er et tradisjonsrikt innslag på terminlisten. De fleste skikretsene har avholdt sine kretsmesterskap, og flere meritterte løpere har gått skirenn i sine lokalmiljø. Både nåværende og tidligere landslagsløpere er å finne på resultatlistene. Sjekk resultatene fra alle kretser her.

Foto: Erik Borg

Illustrasjonbilde

KM Langrenn 2022

KM Oslo
Arrangørklubb: Kjelsås

Linderudkollen – Oslo

Lørdag: Klassisk
Søndag Fri teknikk

Startlister og resultater

KM Akershus
Arrangørklubb: Nittedal IL, Gjerdrum og Åsen

Lørdag: Fischerrennet – Fri teknikk
Sørli, Nittedal
Startlister og resultater

Søndag: Klassisk fellesstart
Røtterudmoen, Gjerdrum
Startlister og resultater

KM Østfold
Arrangørklubb: Ørje IL, Fredrikstad SK

Lørdag: Distanse fri teknikk
Kjølen Sportsenter
Startlister og resultater

Søndag: Sprint fri teknikk
Fredrikstad
Startlister og resultater

KM Buskerud
Arrangørklubb: Ringkollen Skiklubb, Hemsedal IL

Lørdag: Distanse klassisk
Ringkollen
Startlister og resultater

Søndag: Distanse fri teknikk
Hemsedal
Startlister og resultater

KM Vestfold og Telemark
Arrangørklubb: Runar IL, Heddal IL

Lørdag: Olympia Sport Cup – Runar Ski – Distanse klassisk
Storås
Resultater og startlister

Søndag: Heddalssprinten – Distanse fri teknikk
Notodden
Resultater og startlister

KM Agder og Rogaland
Arrangørklubb: Odersjaa SSK

Sandrip

Lørdag: Distanse fri teknikk
Søndag: Sprint klassisk

Resultater og startlister

KM Hordaland
Arrangørklubb: Ulvik IL

Drevtjørn

Lørdag: Distanse klassisk
Søndag: Distanse fri teknikk

Resultater og startlister

KM Møre og Romsdal
Arrangørklubb: Osmarka IL, Torviktbukt IL, Molde og Omegn IF

Lørdag: Osmarkarennet – Distanse fri teknikk
Osmarka Skistadion
Resultater og startlister

Søndag: Sprint fri teknikk
Skaret
Resultater og startlister

KM Oppland
Arrangørklubb: Østre Toten Skilag

Karidalen

Lørdag: Distanse fri teknikk
Søndag: Fellesstart klassisk

Startlister og resultater

KM Hedmark
Arrangørklubb: Magnor UL, Granli IL

Lørdag: Krystallrennet – Fellesstart fri teknikk
Liermoen
Resultater og startlister

Søndag: Granlirennet – Distanse klassisk
Granli
Resultater og startlister

KM Sør Trøndelag
Arrangørklubb: Strindheim IL

Lørdag: Strindheimrennet – distanse fri teknikk
Granåsen
Resultater og startlister

KM Nord Trøndelag
Arrangørklubb: Leksvik IL, Grong IL

Lørdag: KM stafett
Leksvik
Resultater og startlister

Søndag: Grongrennet – distanse klassisk
Grong
Resultater og startlister

KM Nordland
Arrangørklubb: Mosjøen IL

Mosjøen

Lørdag: Distanse klassisk
Søndag: Distanse fri teknikk

Resultater og startlister

KM Troms
Arrangørklubb: Bardufoss og Omegn Idrettsforening

Bardufoss

Lørdag: Distanse fri teknikk
Søndag: Sprintstafett fri teknikk

Resultater og startlister

KM Finnmark
Arrangørklubb: Sandnes IL

Sandnes

Lørdag: Sprint fri teknikk
Søndag: Fellesstart klassisk

Resultater og startlister

Mest lest
Bli medlem nå